مدرسان حرف آخر | اساتید موسسه حرف آخر, مقالات و اخبار حرف آخر

حرف آخر عبدالرضا منتظری | سایت عبدالرضا منتظری

.موسسه حرف آخر عبدالرضا منتظری، در حال حاضر یکی از موفق ترین موسسات کنکوری در سطح کشور شناخته شده است که در بین داوطلبان کنکوری از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشد.

در این موسسه که به همت استاد منتظری تاسیس شده است، می توانید بهترین و جامع ترین منابع کنکوری را تهیه کنید، بدون اینکه دیگر نیازی به خرید هیچ منبع دیگری داشته باشید.

در همین راستا به دلیل علاقه زیادی که بسیاری از دانش آموزان به خرید پکیج های آموزشی حرف آخر منتظری از خود نشان داده اند در این مقاله تصمیم گرفتیم که شما را با استاد منتظری بیشتر آشنا کنیم و همچنین به نقد و بررسی موسسه حرف آخر بپردازیم.

استاد عبدالرضا منتظری را بیشتر بشناسید؟

اگر پشت کنکوری هستید و یا فرزندان شما کنکور در پیش دارند، بدون شک اسم موسسه حرف آخر و استاد منتظری را شنیده اید.

در اینجا قصد داریم که برای کسب اطلاعات بیشتر شما عزیزان، به معرفی جامع تر و کاملتر استاد عبدالرضا منتظری بپردازیم. برای اولین بار در سال 1390 این ایده در ذهن استاد عبدالرضا منتظری خطور کرد که برای دانش آموزان، بهترین و کاملترین منابع کمک درسی کنکور را تهیه کند تا دیگر بچه ها به هیچ منبع دیگری نیاز نداشته باشند.

استاد منتظری، این ایده را به بهترین اساتید دروس مختلف در کل کشور در میان گذاشت و بعد از مدتی موفق شد تا به هدف خود دست پیدا کند به طوری که الان شاهد تعداد بسیار زیادی از منابع کمک درسی استاد منتظری می باشید.

استاد منتظری تحصیلات خود را در رشته مهندسی پلیمر در دانشگاه صنعتی اصفهان به اتمام رساند. ایشان در حال حاضر بیش از 20 سال سابقه تدریس دارند.

در حال حاضر استاد عبدالرضا منتظری در موسسه حرف آخر به عنوان استاد ریاضی فعالیت می کند.

اگر از دانش آموزانی که در کلاس های استاد منتظری شرکت کرده اند، درباره نوع تدریس و نحوه برخورد ایشان سوال بپرسید، بدون شک همگی آنها یک پاسخ مشترک به شما خواهند داد و آن هم این است که استاد منتظری در تدریس ریاضی یک انقلاب به وجود آورده است که توانست درس سخت ریاضی را به یکی از بهترین و شیرین ترین درس های کنکوری برای دانش آموزان تبدیل کند.

از این رو درس ریاضی حرف آخر عبدالرضا منتظری، بهترین منابع کنکور برای پاسخ دادن به سوالات ریاضی کنکور سراسری می باشد.

استاد عبدالرضا منتظری

 

 دلیل کیفیت محصولات و پکیج های آموزشی موسسه حرف آخر منتظری چیست؟

استاد عبدالرضا منتظری برای اینکه بتواند کیفیت پکیج های آموزشی حرف آخر را بالا ببرد، روش های گوناگونی را امتحان کرده است تا دانش آموزان بتوانند از بهترین و با ارزش ترین منابع آموزشی کنکور استفاده کنند.

استاد منتظری بعد از بررسی تمام روش ها، تمام تلاش خود را کرده است تا بهترین اساتید را از اقصی نقاط کشور گرد هم آورد تا بتواند از دانش و تجربه آنها برای تدریس دروس مختلف در پکیج های آموزشی حرف آخر استفاده کند. به طوری اکنون هر پکیجی که از این موسسه خریداری کنید، بدون شک بهترین و با تجربه ترین استاد کنکور، آن درس را به شما آموزش خواهد داد.

پکیج کامل حرف اخر شامل چیست

 عبدالرضا منتظری کلاهبردار

همیشه موفقیت یک فرد، خار چشمی برای رقبایش می باشد. این موضوع درباره استاد منتظری نیز صدق می کند.

چرا که یک سری افراد سودجو و فرصت طلب بعد از اینکه استاد منتظری موفق شدند به عنوان بهترین موسس و استاد برتر موسسه حرف آخر شناخته شوند، یک سری تهمت و افترا به ایشان زدند و مدعی شدند که استاد منتظری کلاهبردار است.

در صورتی که بعدها ثابت شد که این ادعاها، یک خیال واهی و تهمتی بیش نبوده و ایشان تمام تلاش خود را تنها برای ارائه بهترین منابع کمک آموزشی به دانش آموزان کنکوری می کنند.

کلاهبرداری عبدالرضا منتظری

پکیج های آموزشی موسسه حرف آخر عبدالرضا منتظری

در حال حاضر موسسه حرف آخر عبدالرضا منتظری، در بین تمام موسسات کنکوری کشور، یکی از بهترین و موسسات کنکوری شناخته شده است که توانسته است، با تهیه بهترین و با کیفیت ترین پکیج های آموزشی کنکوری، به دانش آموزان برای کسب رتبه برتر در کنکور کمک کند.

موسسه حرف آخر عبدالرضا منتظری برای دانش آموزان رشته تجربی و ریاضی هم برای دروس تخصصی و هم برای دروس عمومی پکیج های بسیار خوبی را تهیه کرده است .

این دانش آموزان با مطالعه دقیق و کامل این پکیج های آموزشی، بدون شک می توانند رتبه خوبی در کنکور را از آن خود کنند.

در این پکیج ها، تمام درس ها، توسط بهترین اساتید و با جذاب ترین روش ها آموزش داده می شوند که این ویژگی باعث می شود که دانش آموزان از مطالعه دروس خسته نشده و همواره برای خواندن آن از خود شور و اشتیاق نشان می دهند.

آشنایی با انواع پکیج های رشته ریاضی و تجربی موسسه حرف آخر عبدالرضا منتظری

اگر قصد خرید پکیج های رشته تجربی و ریاضی موسسه حرف آخر عبدالرضا منتظری را دارید، ولی نمی دانید که دقیقا چه پکیج هایی در این موسسه ارائه می شود می توانید به لیستی که در ادامه آورده ایم، نگاهی بیندازید. پکیج های آموزشی رشته ریاضی و تجربی موسسه حرف آخر عبدالرضا منتظری عبارت اند از:

1:ریاضی جامع 1 رشته ی ریاضی〈ترکیب و اعمال جبری توابع _تبدیل توابع_ تابع درجه 2 _معادلات و نامعادلات _قدر مطلق_تابع جزءصحیح _تابع یک ب یک و وارون_ لگاریتم_ تابع الگو و دنباله ی هندسی_ روش مربع کامل _نواحی درجه دوم_ مثلثات جلسه دوم <مخصوص رشته ی ریاضی>〉

2:ریاضی جامع 2 رشته ی ریاضی〈حد و پیوستگی _مشتق_کاربرد مشتق_بهینه سازی_بهینه سازی<مخصوص رشته ی ریاضی>

3:ریاضی جامع 3 رشته ی ریاضی〈مجموعه و بازه _شمارش بدون شمردن _هندسه _انالیز و احتمال _آمار_مقاطع مخروطی _قانون احتمال کل و بیز_تجسم فضایی_آمار استنباطی _سهمی〉

4:مثلثات و ترکیب توابع

5:محاسبات سریع استاد منتظری (حل محاسبات سریع کمتر از 10 ثانیه)

6:ریاضی جامع 1 رشته ی تجربی〈ترکیب و اعمال جبری توابع_تبدیل توابع _تابع درجه 2_معادلات و نامعادلات_قدر مطلق_تابع جزء صحیح_تابع یک به یک و وارون _لگاریتم_تابع_الگو و دنباله ی هندسی〉

7:ریاضی جامع 2 رشته ی تجربی〈حد و پیوستگی _مشتق_کاربرد مشتق_بهینه سازی〉

8:ریاضی جامع 3 رشته ی تجربی〈مجموعه و بازه _شمارش بدون شمردن _هندسه_آنالیز و احتمال_آمار_مقاطع مخروطی〉

9:ریاضی کامل پروژه 6040

 

انتشارات حرف آخر عبدالرضا منتظری

انتشارات موسسه حرف آخر در حال حاضر مولف کتاب های حسابان و دیفرانسیل شروع آسان، کتاب های کوچک کانون فرهنگی آموزش، کتاب های دیفرانسیل گاما و ریاضیات پایه، مولف بیش از سی کتاب مبحثی در انتشارات گزینه اول، مولف کتاب های حسابان و دیفرانسیل موسسه حرف آخر می باشد.

برای دریافت مشاوره رایگان و ارتباط با موسسه ی حرف آخر با شماره ی 09190974955تماس بگیرید.

ویکی پدیا

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پاسخ صحیح معادله را وارد کنید: *