کنکور | مشاوره کنکور | پکیج آموزشی کنکور, مقالات و اخبار حرف آخر

خرید اقساطی پکیج های حرف آخر

خرید اقساطی محصولات حرف اخر

خرید اقساطی پکیج ‌های حرف آخر ، چند سالی است که مورد استقبال بسیاری از دانش آموزان و خانواده‌ها قرار گرفته است. همانطور که می‌دانید، مجموعه حرف آخر آموزش‌های ویژه‌ای برای تمام دوره‌ها در نظر گرفته است.

موسسه حرف آخر تلاش کرده است که در تمام زمینه‌ها، شرایط را برای استفاده بیشتر دانش آموزان فراهم کند. این موسسه فوق العاده حرفه‌ای، برای رسیدن به این هدف، اقدامات مختلفی انجام داده است که در ادامه بیشتر بررسی خواهند شد. اما نکته مهم، بحث امکان خرید اقساطی پکیج های حرف آخر است.

همانطور که همه ما می‌دانیم، شرایط اقتصادی کشور به گونه‌ای است که خانواده‌ها گاها امکان پرداخت هزینه ۲۱ میلیون تومانی خرید پکیج‌های حرف آخر را ندارند. حرف آخر سعی کرده است شرایط اقساطی را به بهترین نحو جلو ببرد تا هم دانش آموزان بتوانند از خدمات مورد نیازشان استفاده بکنند و هم خانواده‌ها فشاری را برای خرید پکیج‌های حرف آخر تجربه نکنند. این نوع از خرید مزایای اقتصادی ‌و درسی فوق العاده مهی دارد که در ادامه بررسی خواهند شد.

خرید اقساطی پکیج های حرف آخر به همراه تخفیفات طلایی

همانطور که می‌دانید، موسسه حرف آخر از جدید ترین و علمی ترین متدهای آموزشی برای تهیه پکیج‌های آموزشی خود استفاده می‌کند. این موسسه با بکارگیری دبیران فوق العاده حرفه‌ای و مشاوران با تجربه، سعی کرده است که بهترین منبع را برای دانش آموزان فراهم کند.

پکیج‌های حرف آخر به گونه‌ای طراحی شده اند که در صورت خرید، دانش آموز به منبع دیگری نیاز نخواهد داشت. در واقع دی وی دی‌های آموزشی و فیلم‌های جامع و کامل موجود در آن‌ها در کنار نمونه سوالات تالیفی و کنکوری، می‌تواند مناسب ترین منبع برای هر دانش آموز کنکوری باشد.

پکیج‌های ۰ تا ۱۰۰ کنکور حرف آخر توسط مدرسان برتر ما تهیه شده اند؛ این پکیج شامل تمام مطالب پایه دهم، یازدهم و دوازدهم است و در اصل پکیج کنکوری موسسه شناخته می‌شود.

این پکیج در حالت عادی قیمتی حدود ۲۱ میلیون تومان دارد. زمانی که تخفیفات طلایی برای آن در نظر گرفته شود، این قیمت به ۱۴ میلیون تومان تغییر پیدا می‌کند. این نکته درمورد تخفیفات موسسه حرف آخر بود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و نحوه ی تهیه ی پکیج ها بصورت اقساطی با شماره ی 09190974955تماس بگیرید و یا در همین صفحه درخواست تماس ثبت کرده تا مشاوران ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

خرید اقساطی شامل چه بخش‌هایی خواهد شد؟

این روند شگفت انگیز تخفیفات، با قسط بندی مبلغ ۱۴ میلیون تومان ادامه پیدا می‌کند. در برخی از موارد دانش آموزان تمایل دارند که تنها از پکیج‌های پایه مورد نظر خودشان استفاده کنند. در این حالت به دانش آموزان پیشنهاد می‌شود که بخشی از پکیج را که مختص پایه خودشان است تهیه کنند.

در این موقعیت مبلغ ۱۴ میلیون تومانی که قبل تر از آن یاد کردیم نیز قسط بندی شده و با پرداخت قسط اول، پکیج مربوط به پایه دهم در اختیار شما قرار می‌گیرد. به همین ترتیبی که اشاره کردیم، امکان خرید پکیج یازدهم و دوازدهم به صورت تک و یا جفت نیز وجود دارد.

 

چه زمانی اقدام به خرید اقساطی کنیم؟

البته فروش پکیج‌های ۰ تا ۱۰۰ موسسه حرف آخر و جمعبندی ۶۰۴۰، پس از تعیین سطح دانش آموز انجام می‌شوند. اما در صورت عدم آشنایی با محتوای این پکیج‌ها و نیازمندی به توضیحات بیشتر، حتما با مشاورین حرف آخر تماس گرفته و درمورد شرایط خرید اقساطی پکیج های حرف آخر، از آن‌ها سوال کنید.

مشاوران ما در ابتدا محصولات و پکیج‌های حرف آخر را به صورت کامل و جامع معرفی خواهند کرد؛ به گونه‌ای که پیش از خرید، اطلاعت لازم را داشته باشید و با دیدی باز اقدام به انتخاب و خرید بکنید. مشاوران پس از ارائه خدمات نام برده شده، در تعیین سطح به شما راهنمایی‌هایی ارائه می‌کنند.

تا اینجا درمورد ۲ پکیج پرطرفدار حرف آخر، یعنی پکیج ۰ تا ۱۰۰ و پکیج جمعبندی صحبت کردیم و مزایای هر کدام را یادآور شدیم. به خاطر داشته باشید که پکیج جمعبندی یا همان ۶۰۴۰، حجم کمی دارد و به دانش آموز کمک می‌کند که در ۱۰۰ روز ۶۰ درصد مطالب پایه دهم و یازدهم را فرابگیرد.

 

خرید اقساطی پکیج‌ ها چه مزیت‌هایی دارد؟

در پاسخ به این سوال قصد داریم برخی از مهم ترین مزایای خرید اقساطی پکیج های حرف آخر را برای شما بازگو کنیم. در این مزیت‌ها، تجربیات مشتریان و مزایای کلی این خدمات در نظر گرفته شده است.

 

خرید مرحله به مرحله

اولین مزیت فوق العاده مهم خرید اقساطی پکیج های حرف آخر، بحث خرید مرحله به مرحله است. منظور از این مزیت این است که اگر دانش آموز پس از پرداخت قسط اول که برای پایه دهم است، تمایلی به ادامه کار نداشت، می‌تواند به راحتی از ادامه پرداخت و خرید، صرف نظر بکند.

در این حالت شما می‌توانید در هر مرحله از پرداخت قسط، نیازسنجی کرده و باتوجه به نتایجی که در مرحله قبل بدست آورده اید، اقدام به خرید کنید.

 

حفظ برنامه تنظیم شده

بسیاری از کاربران حرف آخر از دانش آموزان کنکوری تشکیل می‌شوند. این کاربران همواره از ما می‌پرسند که  آیا خرید قسطی پکیج‌ها آسیبی به برنامه تنظیم شده وارد نمی‌کند؟ در پاسخ باید بگوییم خیر

در برنامه دقیقی که برای کنکوری‌های سال دوازدهم تنظیم شده است، دانش آموزان در ماه اول درس خواندن خود، تنها مشغول دروس دهم بوده و نیازی به پکیج دوازدهم و یازدهم ندارند. پس اگر اقدام به خرید قسطی بکنند، هیچ گونه بهم ریختگی در برنامه خود متوجه نخواهند شد.

 

صرفه جویی در هزینه‌ها

گاهی اوقات با خرید کامل پکیج مجموعه، در ابتدای امر دچار نگرانی می‌شویم که آیا پکیج خریداری شده مناسب است؟ آیا برای من کاربردی است؟ آیا این پکیج بهترین منبع ممکن بود؟

موسسه حرف آخر با در نظر گرفتن شرایط اقساطی و تخفیفات طلایی، سعی داشته است که این ابهامات را رفع کند و ذهن دانش آموزان را از این مسائل آزاد کند.

 

در خرید اقساطی هزینه‌ ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

خرید اقساطی پکیج های حرف آخر و چگونگی محاسبه هزینه‌ها در آن، از سوالاتی بوده است که توسط افراد پرسیده می‌شد. توجه داشته باشید که شما در خرید اقساطی مبلغ را در طی اقساط با مبالغ مختلف پرداخت می‌کنید.

در قسط اول و دوم مبلغ بدون تخفیفاتی که در ابتدای امر ذکر کردیم، محاسبه می‌شوند؛ اما در قسط آخر تخفیف به طور کامل برای شما در نظر گرفته می‌شود و در یک جمعبندی ساده، قیمت تمام شده پس از پرداخت ۳ قسط، معادل ۱۴ میلیون تومان یاد شده در تخفیف می‌شود.

بیشتر بخوانید: شماره ی عبدالرضا منتظری

آیا شرایط اقساطی مختص بخشی از دانش آموزان است؟

موسسه حرف آخر همیشه به دنبال عدالت آموزشی بوده است. به همین منظور سعی کرده است در آموزش‌ها و پکیج‌های خود، بهترین خدمات را به تمام دانش آموزان در هر سطح مالی ارائه کند.

عدالت آموزشی مفهومی است که در پکیج‌های حرف اخر و تمام ابعاد فروش آن در نظر گرفته شده است. محتوای ویدئوهای آموزشی حرف آخر، تا چند سال پیش شاید تنها برای ۱ الی ۲ درصد از دانش آموزان قابل دسترس بود. اما در سال‌های اخیر، این محتواها برای عموم دانش آموزان در نظر گرفته شده است. تخفیفات مهمی که در موسسه در نظر گفته می‌شود نیز برای تمام افراد یکسان است.

خرید اقساطی پکیج های حرف آخر نیز از آن دست خدماتی بود که برای تمام دانش آموزان در نظر گرفته شد. از این طریق سعی شد که عدالت آموزشی در تمام ابعاد خود رعایت شده و خدمات برای همه افراد به طور یکسان ارائه شود.

 

چگونه اقدام به خرید اقساطی پکیج های حرف آخر بکنیم؟

اگر با مطالعه این مقاله و یا شنیدن صحبت‌های دانش آموزان سال‌های قبل موسسه حرف آخر و دیدن نتایج شگفت انگیز آن‌ها به فکر خرید اقساطی پکیج افتاده اید، می‌توانید از طریق تماس با مشاوران ما و صحبت با مشاوران ارشد، اطلاعات لازم را بدست آورده و سایر روند خرید را با ایشان ادامه دهید.

مشاوران ما تمام محصولات را به همراه اطلاعات خرید آن‌ها را برای شما بررسی می‌کنند. توجه داشته باشید که خرید اقساطی پکیج های حرف آخر تنها از طریق مشاوران ارشد موسسه صورت می‌گیرد و هر راه معرفی شده دیگری، کلاهبرداری است.

شماره ی مشاور ارشد

برای تهیه ی منابع با این شماره تماس بگیرید.

شماره کارت موسسه حرف آخر برای خرید

چند سالی است که موسسه شماره حساب داشته و انواع خریدهای آنلاین و غیر حضوری را برای افراد میسر کرده است. موسسه سعی کرده است که به این نوع از خریدها هر ساله امنیت و کیفیت بهتری ببخشد. این نوع از خرید مزایای بسیاری دارد. از عدم اتلاف وقت گرفته تا دریافت تخفیفات و مشاوره‌های ویژه. لذا اولین گزینه برای خرید این پکیج‌ها، اقدام از طریق راه‌های آنلاین و غیر حضوری است.

همانطور که گفته شد برای خرید اقساطی پکیج های حرف آخر، لازم است ابتدا با مشاوران ارشد صحبت کنید. سپس بعد از دریافت اطلاعت مورد نیاز و انجام مراحل اولیه به همراه مشاوران، می‌توانید نسبت به واریز قسط اول اقدام کنید.

موسسه حرف آخر برای جلوگیری از کلاهبرداری‌های صورت گرفته در چند سال اخیر و سوء استفاده برخی از افراد، نام حساب موسسه را به نام موسسه حرف آخر مهر تغییر داده است. لذا با در نظر گرفتن این مورد، می‌توانید اقساط را به راحتی پرداخت کنید. به خاطر داشته باشید که تنها نام معتبر، موسسه حرف آخر مهر است و حتی نام آقای منتظری بر روی حساب، صحیح نیست.

5/5 - (1 امتیاز)

3 دیدگاه در “خرید اقساطی پکیج های حرف آخر

 1. حرف آخر گفت:

  سلام من هزینه ی تهیه ی پکیج هارو ندارم چطوری میشه بصورت قسطی تهیه کنم ؟ایا اصلا امکانش هست ؟

 2. حرف آخر گفت:

  سلام ادرس موسسه تغییر کرده ؟من میخام بصورت حضوری بیام موسسه و پکیج هارو تهیه کنم امکانش هست ؟اگه میشه لطفا راهنمایی کنید ممنون

  1. حرف آخر گفت:

   سلام بله .بله میتوینید بصورت حضوری تشریف بیارید و منابع و تهیه کنید .با شماره ی 09190974955 تماس بگیرید و راهنمایی های لازم رو دریافت کنید .با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پاسخ صحیح معادله را وارد کنید: *