کنکور | مشاوره کنکور | پکیج آموزشی کنکور, مقالات و اخبار حرف آخر

دروس انسانی حرف آخر

منابع کنکور انسانی

دروس انسانی حرف آخر از مجموعه خدماتی هستند که توسط موسسه حرف آخر برای داوطلبان کنکور تهیه شده اند. موسسه حرف آخر یکی از بهترین و حرفه‌ای ترین موسساتی است که در زمینه کنکور و آموزش از ابتدائی تا متوسطه دوم، فعالیت می‌کند.

این موسسه با استفاده ازمشاوران با تجربه و اساتید با سواد، توانسته روشی نوین در آموزش ایجاد کند که طی آن بسیاری از روش‌های غلطی که در گذشته برای آموزش بکار گرفته می‌شد، نا دیده گرفته بشوند و روش‌های دقیق استفاده شوند.

طی تغیراتی که موسسه حرف آخر برای تولید محتوای آموزشی خود در نظر گرفته است، دانش آموزان فرآیند یادگیری را بسیار راحت تر و البته سریع تر طی خواهند کرند. با استفاده از پکیج دروس انسانی حرف آخر، داوطلبان مجبور به حفظ مطالب طولانی در دروس عمومی و برخی از دروس تخصصی نخواهند بود.

برای دریافت مشاوره رایگان و تهیه ی پکیج با شماره ی 09190974955 تماس بگیرید.

 

پکیج دروس انسانی حرف آخر مختص چه زمینه هایی است؟

همانطور که می‌دانید موسسه حرف آخر یکی از کامل ترین چارت‌های آموزشی را در اختیار دانش آموزان قرار می‌دهد؛ به طوری که سعی کرده است حتی برای دوره ابتدائی نیز محتوای مناسب و کارآمدی تولید کند که تمام استانداردهای آموزشی را داشته باشد و باعث خستگی کودکان و نو جوانان از آموزش نشود.

موسسه حرف آخر در تولید محتوای مناسب برای داوطلبان انسانی نیز همچین الگویی را در نظر داشته است. در پکیج دروس انسانی حرف آخر همچنان شاهد این قضیه هستیم که برای تهیه محتواهای آموزشی، از روش‌های نوینی استفاده شده است که در یادگیری دروس به داوطلبان کمک‌های بسیاری خواهد کرد.

پکیج‌های آموزشی که برای دروس انسانی تهیه شده اند، دارای دی وی دی آموزشی هستند که هر کدام بسته به حجم مطالب، مدت زمان آموزشی متفاوتی را در برمی‌گیرند. محتواهای آموزشی دروس انسانی حرف آخر به گونه‌ای طراحی شده اند که داوطلبان برای دروس عمومی و تخصصی خود، نیازی به حفظ کردن پیدا نمی‌کنند و با الگوهای ایجاد شده دروس را در بهترین حالت به خاطر می‌ساپرند.

 

در پکیج های انسانی حرف آخر چه مطالبی وجود دارد؟

همانطور که پیشتر نیز اشاره کردیم، در پکیج‌ دروس انسانی حرف آخر، برخی از آموزش‌ها مربوط به دروس عمومی این رشته هستند و برخی دیگر برای دروس تخصصی داوطلبان طراحی شده اند.

محتواهایی که برای دروس عمومی حرف آخر طراحی شده اند، شامل دی وی دی‌های آموزشی درباره ادبیات فارسی (عمومی)، دین و زندگی، عربی (عمومی) و زبان انگلیسی می‌شود. در آموزش این دروس از روش‌هایی استفاده شده است که دانش آموزان مطالب را به گونه‌ای درک ‌کنند که بازیابی آن‌ها در جلسه کنکور برایشان به راحتی اتفاق بیفتد.

در دروس تخصصی انسانی حرف آخر نیز برخی از پکیج‌های آموزشی طراحی شده اند. تا پیش از مهر سال تحصیلی 1400 حرف آخر تنها در زمینه تولید محتوا برای دروس عمومی رشته انسانی فعالیت می‌کرد. اما چند ماهی است که برخی از دروس تخصصی انسانی نیز بر روی سایت حرف آخر قرار گرفته است و شما به راحتی می‌توانید اقدام به خرید آن‌ها بکنید.

این دروس تخصصی شامل تاریخ جامع کنکور، اقتصاد جامع کنکور، جامعه شناسی جامع کنکور و جغرافیای جامع کنکور می‌شود. با استفاده از پکیج دروس انسانی حرف آخر، به راحتی در حل مسئله‌های اقتصاد و یا یادگیری آیات دینی به مهارت کامل دست پیدا می‌کنید.

 

بررسی دروس عمومی حرف آخر

با استفاده از پکیج دروس انسانی حرف آخر، دانش آموزان و داوطلبان دیگر نباید نگران درصدهای دروس عمومی خود باشند. پکیج‌های عمومی انسانی حرف آخر از جامع ترین و بهترین آموزش‌ها استفاده کرده است که برای گرفتن ترازهای بالا، مناسب ترین همراه است. در این بخش قصد داریم هر کدام از دروس انسانی حرف آخر را به طور تخصصی بررسی کنیم.

عربی حرف آخر

عربی عمومی انسانی حرف آخر

یکی از دروس عمومی که توسط موسسه حرف آخر برای داوطلبان کنکور ارائه شد، عربی عمومی بود. این درس در کنکور از اهمیت زیادی برخوردار است و از آنجا که بسیاری از دانش آموزان در آن وضعیت مناسبی ندارند، گرفتن درصد بالا می‌تواند شما را به میزان زیادی از دیگر رقبا پیش بیندازد.

عربی عمومی در کنکور انسانی شامل 25 سوال می‌شود که داوطلب موظف است در 20 دقیقه به آن‌ها پاسخ بدهد. همین زمان مشخص شده نشان دهنده این مطلب است که برای رسیدن به درصدی مطلوب، باید مهارت کافی در زمینه حل سوالات داشته باشید.

سوالات عربی عمومی کنکور انسانی از 3 پایه دهم، یازدهم و دوازدهم طرح می‌شود؛ لذا برای یادآوری مطالب هر 3 پایه باید از آموزش‌های پیوسته استفاده کرد. پکیج موسسه حرف آخر برای تدریس درس عربی از استادانی استفاده کرده است که مطالب سنگین را به ساده ترین زبان برای شما بازگو می‌کنند.

در پکیج دروس انسانی حرف آخر تلاش بر این بوده است که یادگیری به سبکی اتفاق بیفتد که در فرآیند یادآوری هیچ گونه فراموشی صورت نگیرد و مطالب در بلند مدت در حافظه دانش آموزان ماندگاری داشته باشند. با استفاده از پکیج دروس انسانی حرف آخر، هیچ نگرانی برای داوطلبان در درس عربی عمومی، باقی نخواهد ماند.

ادبیات حرف آخر

ادبیات فارسی عمومی حرف آخر

در پکیج دروس انسانی حرف آخر نیز برای درس فارسی عمومی آموزش‌های فوق العاده‌ای درنظر گرفته شده است. همانطور که می‌دانید فارسی عمومی در کنکور انسانی از 25 سوال تشکیل شده است که طی استانداردهای اعلام شده باید در 18 دقیقه به این سوالات پاسخ داده شود.

این درس با ضریب 4 از مهم ترین دروسی است که در کنکور انسانی وجود دارد و متاسفانه به خاطره آموزش‌های اشتباه، بسیاری از دانش آموزان وضعیت مناسبی در آن نداشته و در نتیجه درصد مناسبی نیز در کنکور کسب نمی‌کنند.

فارسی عمومی کنکور انسانی از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است. لغت و املا، قرابت معنایی، آرایه و دستور زبان از بخش‌های مختلف فارسی عمومی هستند که رسیدن به مهارت کافی در هر کدام نیازمند تمرکز و آموزش  حرفه‌ای و مستمر است.

در پکیج دروس انسانی حرف آخر، درس فارسی توسط استاد محسن منتظری تدریس می‌شود. استاد منتظری که یکی از حرفه‌ای‌ها در زمینه کنکور است، با استفاده از تصویر در آموزش و شخصیت پردازی، توانسته این درس را تا حد زیادی قابل تر و آسان تر ارائه بکند. از طرفی خدمات مختلفی مثل حل سوالات فارسی کنکور چند سال اخیر و نیز آموزش لغات به صورت انیمیشنی، از مزایای پکیج دروس انسانی حرف آخر است.

در بخش آرایه که بسیاری از داوطلبان در آن به مشکل بر می‌خورند، سیستم‌های جدیدی مثل قفل گذاری و الگو یابی، طراحی شده است که داوطلب بتواند در سریع ترین زمان ممکن به پاسخ صحیح برسد. با تهیه پکیج دروس انسانی حرف آخر، داوطلبان دیگر نگرانی درمورد درس فارسی عمومی نخواهند داشت.

دین و زندگی انسانی حرف آخر

پکیج دروس انسانی حرف آخر، شامل آموزش‌های بسیار حرفه‌ای برای درس دین و زندگی نیز می‌شود. این درس با ضریب 3 از اهمیت بسیار زیادی در تعیین تراز نهایی شما برخوردار است. این درس در کنکور سراسری از 25 سوال تشکیل می‌شود که برای پاسخ به آن‌ها، برای داوطلبان 17 دقیقه زمان در نظر گرفته شده است.

تصوری که درمورد درس دین و زندگی میان داوطلبان وجود دارد، این قضیه است که برای رسیدن به درصدی مطلوب، نیاز است مطالب صرفا حفظ بشوند. اما این تصور کاملا اشتباه بوده و کنکورهای چند سال اخیر این قضیه را کاملا به ما اثبات کرده اند. برای رسیدن به درصدی خوب در درس دین و زندگی‌، لازم است ازبرخی الگوهای آموزشی کمک گرفته شود.

درس دینی پکیج انسانی حرف آخر، توسط استاد یوسفیان پور تدریس می‌شود. در تدریس‌های ایشان با الگوهایی آشنا می‌شوید که پیشتر با آن‌ها آشنایی زیادی نداشته اید. در صورت استفاده از تدریس‌های فارسی عمومی پکیج موسسه حرف آخر، دیگر نگرانی درباره درصد فارسی کنکورتان نخواهید داشت.

زبان انگلیسی حرف آخر

زبان انگلیسی انسانی حرف آخر

آخرین درس عمومی که در پکیج دروس انسانی حرف آخر وجود دارد، درس زبان انگلیسی است. همانطور که می‌دانید، درس زبان انگلیسی از آن درس‌های فوق العاده چالش برانگیزی است که در کنکور انسانی و در دفترچه عمومی کلیه رشته‌ها، وجود دارد.

این درس 25 سوال از 100 سوال عمومی کنکور را به خود اختصاص داده است. برای پاسخگویی به این 25 سوال حدودا 20 دقیقه برای داوطلبان در نظر گرفته شده است. از آنجایی که بسیاری از داوطلبان قادر نیستند به سوالات زیادی در درس زبان پاسخ صحیح بدهند، کسب درصدی بالا در این درس، می‌تواند شما را از سایر رقبا پیش بیندازد و تاثیر بسیار مثبتی بر روی تراز شما داشته باشد.

در پکیج دروس انسانی حرف آخر برای تدریس زبان انگلیسی که توسط مجتبی محمودی صورت می‌گیرد، طراحی‌های دقیقی صورت گرفته و برنامه ریزی‌های منظمی شکل گرفته است. این پکیج ویژگی‌های مختلفی نظیر آموزش لغات به شکل انیمیشن دارد. همچنین می‌توانید تمام آموزش‌های مورد نظرتان را در 20 ساعت به صورت تصویری تماشا کنید. در این پکیج یاد می‌گیرید که چگونه باید به سوالات بخش زبان انگلیسی کنکور پاسخ دهید.

 

بررسی دروس تخصصی انسانی موسسه حرف آخر

همانطور که می‌دانید، دروس تخصصی چند ماهی است که در فروشگاه موسسه حرف آخر قابل دسترس هستند و به فروش می‌رسند. این پکیج تخصصی همگام با تغیرات کتاب‌های درسی طراحی شده است. در این بخش برخی از دروس تخصصی حرف آخر را که در اختیار دانش آموزان قرار گرفته اند، بررسی و جمع بندی می‌کنیم.اقتصاد حرف آخر

 

اقتصاد جامع کنکور انسانی حرف آخر

در پکیج دروس انسانی حرف آخر شاهد 3 دی وی دی برای درس اقتصاد خواهید بود. این درس در برخی از زیر گروه‌ها دارای ضریب 3 است و در نتیجه درصد خوب آن در تراز نهایی تاثیر بسیار مثبتی خواهد گذاشت. درس اقتصاد در کنکور سراسری از 15سوال تشکیل می‌شود و برای پاسخگویی به آن حدودا 10 دقیقه زمان در نظر گرفته شده است.

درس اقتصاد تنها در پایه دهم تدریس می‌شود، لذا ممکن است بسیاری ازداوطلبان هم مطالب حفظی و هم مسئله‌های آن را فراموش کرده باشند. درس اقتصاد در پکیج حرف آخر، توسط استاد پویا بهشتی تدریس می‌شود.

پکیج اقتصاد حرف آخر دارای مزایای بسیاری است. به طور مثال در آموزش اقتصاد از تصاویر استفاده شده است که درک مطالب برای دانش آموزان راحت تر صورت بگیرد. استاد بهشتی درتدریس‌های خود از ابتکارات جدیدی استفاده می‌کنند، در نتیجه فرآیند آموزش برای دانش آموزان بسیار راحت تر صورت می‌گیرد. در این پکیج سوالات کنکور سال‌های اخیر حل می‌شوند.

 

جامعه شناسی جامع کنکور انسانی حرف آخر

یکی دیگر ازدروس تخصصی که در پکیج انسانی حرف آخر ارائه می‌شود، درس جامعه شناسی است. این درس در کنکور سراسری دارای 20 سوال است و برای پاسخگویی به آن، 15 دقیقه فرصت در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد.

استاد عابد حدودی این درس مهم را در پکیج دروس انسانی تردیس می‌کنند و در تردیس خود از الگوهای خاص ونقشه راه استفاده می‌کند. در این پکیج که شامل 3 دی وی دی آموزشی است، سوالات کنکور سال‌های اخیر بررسی می‌شوند و مطالب هر 3 پایه به طور کامل گفته خواهند شد.

 

جغرافیای جامع کنکور انسانی حرف آخر

در پکیج دروس انسانی حرف آخر، درس جغرافیای هر 3 پایه توسط استاد مصطفی رضایی مهر برای دانش آموزان تدریس می‌شود. در این پکیج سعی شده است که از تصاویر و انیمیشن برای فهم بیشتر مطالب استفاده شود. ازطرفی حل سوالات کنکور سال‌های اخیر و همچنین سوال‌های تالیفی، از دیگر مزایای این پکیج شناخته می‌شوند.

تاریخ جامع کنکور انسانی حرف آخر

یکی دیگر از دروسی که در پکیج حرف آخر به صورت جامع ارائه می‌شود، درس تاریخ است. این درس در 3 دی وی دی آموزشی ارائه می‌شود و استاد رضایی مهر برای آموزش مفاهیم تاریخی از تصاویر و الگوهای مناسبی استفاده کرده است. در این پکیج سوالات کنکور سال‌های اخیر بررسی می‌شوند و سطر به سطر کتاب درسی تدریس می‌شود.

 

چگونه پکیج دروس انسانی حرف آخر را خریداری کنیم؟

برای خرید پکیج دروس انسانی حرف آخر، می‌توانید از راه‌های مختلفی اقدام کنید. یکی از این راه‌‌ها، خرید از طریق مراجعه به سایت حرف آخر است. از این طریق هم در وقت صرفه جویی کرده اید و هم از تخفیفات ویژه بهره‌مند خواهید شد. در روشی دیگر می‌توانید به صورت حضوری از موسسه حرف آخر، اقدام به خرید پکیج دروس انسانی بکنید. در ضمن با مراجعه به کانال تلگرامی ما می‌توانید اطلاعات بیشتری درمورد هر بسته کسب کرده و مناسب ترین گزینه را بر حسب نیازتان انتخاب کرده و خریداری بکنید.

برای دریافت مشاوره رایگان و تهیه ی پکیج با شماره ی 09190974955 تماس بگیرید.

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پاسخ صحیح معادله را وارد کنید: *