مقالات و اخبار حرف آخر

شماره کارت موسسه ی حرف آخر

شماره کارت حرف آخر

یکی از دغدغه های دانش آموزان و والدین برای تهیه محصولات حرف آخراطلاع ازصحت شماره کارت موسسه ی حرف آخر است.

موسسه حرف آخر یکی از معروف ترین و حرفه‌ای ترین موسسه‌هایی است که در زمینه آموزش دبستان تا کنکور، فعالیت می‌کند. این موسسه سالانه در زمینه کنکور و تبدیل رتبه‌های 5 رقمی به رتبه‌های 2 رقمی، شگفت انگیز عمل می‌کند.

چند سالی است که موسسه حرف آخر به اولین انتخاب دانش آموزان و کنکوری‌ها تبدیل شده است. آموزش دقیق، اساتید حرفه‌ای، برنامه‌های منظم و مشاوره‌های هر روزه، از مهم ترین دلایلی هستند که این موسسه در میان دانش آموزان و خانواده‌ها به مقبولیت زیادی دست پیدا کرده است.

دلایل ذکر شده و گسترش آموزش آنلاین که گاها باعث افت تحصیلی دانش آموزان شده است، میزان تقاضا برای خرید و تهیه پکیج‌های آموزشی حرف آخر را بسیار افزایش داده است. در ادامه قصد داریم به یکی از مهم ترین سوالاتی که درباره خرید پکیج‌های حرف آخر وجود دارد، پاسخ دهیم.

برای دریافت شماره کارت/حساب موسسه ی حرف آخر با شماره ی 09190974955 تماس بگیرید.

 

شماره کارت موسسه حرف آخر و پاسخ به سوالات مربوطه

موسسه حرف آخر از مورد اطمینان ترین موسساتی است که از ابتدای شروع به کار با کسب مجوزهای مورد نظر، توانست اعتماد کاربران را به راحتی جلب کند. اما در چند سال اخیر و با گسترش خریدهای آنلاین و دیجیتال، برخی از کلاهبرداران با سوء استفاده از امکان خرید آنلاین پکیج‌های موسسه حرف آخر، باعث تردید برخی از کاربران و خانواده‌ها در خرید غیر حضوری این پکیج‌ها شده اند.

بسیاری از دانش آموزان و والدینی که با موسسه حرف آخر تماس می‌گیرند، درباره شماره کارت اصلی موسسه سوال‌هایی دارند و همواره در خرید آنلاین پکیج‌های حرف آخر دچار ابهاماتی می‌شوند. در این مقاله سعی کردیم با معرفی چند راهکار کاربردی، این مشکلات را برای شما حل کنیم و خریدی مطمعن را برای شما به ارمغان بیاوریم.

 

شماره حساب موسسه و نام عبدالرضا منتظری

یکی از جدید ترین تغیراتی که در مورد شماره حساب موسسه حرف آخر صورت گرفت، مربوط به تغییر نام شماره کارت موسسه حرف آخر است. تا قبل از پاییز سال گذشته هر گونه  واریزی باید به نام عبدالرضا منتظری، مدیر عامل موسسه حرف آخر صورت می‌گرفت. اما از بهمن ماه سال گذشته نام حساب موسسه به اسم موسسه حرف آخر مهر تغییر پیدا کرده است.

دانش آموزان و خانواده‌های گرامی ایشان حتما توجه داشته باشید که پیش از خرید، از وجود این نام بر روی حسابی که قصد واریز به آن‌ را دارید اطمینان حاصل کنید.

شماره کارت حرف آخر

شماره حساب حرف آخر مهر

همانطور که قبل تر نیز اشاره کردیم، موسسه در اقدامی جدید برای راحتی کار دانش آموزان و والدین و جلوگیری از سوء استفاده کلاهبرداران، نام شماره کارت موسسه حرف آخر را به نام شماره کارت حرف آخر مهر تغییر داده است. بهترین راه برای دریافت شماره کارت موسسه، اقدام از طریق مشاوران ارشد حرف آخراست که میتوانید با شماره ی 09190974955تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

تماس با مشاوران علاوه بر اینکه به شما در خرید دقیق کمک می‌کند، از اتلاف هزینه نیز پیشگیری می‌کند. با صحبت با مشاوران می‌توانید مناسب ترین پکیج را خریداری کنید و از سرمایه خودتان استفاده حداکثری داشته باشید.

موسسه حرف آخر برای جلوگیری از کلاهبرداری‌ها، نمی‌تواند شماره کارت موسسه حرف آخر مهر را بر روی سایت قرار دهد. لذا بهترین کار تماس با مشاوران و گرفتن شماره کارت از آن‌ها می‌باشد.

چگونه از اصل بودن شماره کارت اطمینان حاصل کنیم؟

یهمانطور که قبل تر نیز اشاره کردیم، موسسه در اقدامی جدید برای راحتی کار دانش آموزان و والدین و جلوگیری از سوء استفاده کلاهبرداران، نام شماره کارت موسسه حرف آخر را به نام شماره کارت حرف آخر مهر تغییر داده است

همانطور که می‌دانید موسسه حرف آخر 3 راه مطمعن برای ارائه خدمات و فروش پکیج‌های خود در نظر گرفته است. فروش حضوری، خرید از سایت و یا خرید از طریق مشاوران  راه بسیار مناسبی هستند که از سوی موسسه حرف آخر برای ارائه خدمات انتخاب شده اند.

هر کدام از این خریدها دارای مزیت‌های خاص خودش است. اما پیشنهاد تیم موسسه حرف آخر، خرید از طریق مشاوران ارشد است. شاید در مرحله اول بسیاری از افراد درمورد خرید از طریق مشاوران دچار ابهاماتی بشوند و خرید آنلاین را ترجیح بدهند.

اما مزیت مهمی که درمورد خرید از طریق مشاوران وجود دارد، این قضیه است که شما پس از صحبت با مشاوران ما می‌توانید از مشاوره ی قبل و بعد از تهیه ی پکیج ،نحوه ی درست انتخاب محصول و منبع آموزشی مختص به هر پایه،و ….برخوردار شوید و با اطمینان کامل اقدام به خرید بکنید. توجه داشته باشید که اصلی ترین راه برای مطمعن شدن از شماره کارت موسسه حرف آخر، تماس با شماره ی 09190974955مشاور ارشد و سرگروه موسسه ی حرف آخر است.

 

خرید از موسسه حرفه‌ ای حرف آخر

برای خرید پکیج‌های حرفه‌ای موسسه حرف آخر که در کنار آموزش از فیلم‌های نمایشی فوق العاده جذاب نیز استفاده می‌کند، 2 راه اصلی وجود دارد که با انجام آن‌ها می‌توانید به خدمات مورد نظرتان دسترسی پیدا کنید.

یکی از این راه‌ها این است که در ابتدا با مشاوران ما صحبت کنید و سپس وارد فروشگاه سایت حرف آخر شده و خرید خودتان را به ثبت برسانید. در خرید از سایت موسسه، راهنمای خریدی در مورد هر محصول وجود دارد که با مطالعه آن قسمت می‌توانید مناسب ترین پکیج را تهیه کنید.

پس از انتخاب محصول و افزودن آن به لیست خریدتان، وارد مرحله پرداخت می‌شوید. همانطور که می‌دانید برای خرید آنلاین حتما باید رمز دوم پویا داشته باشید. پس از انجام کارهای مربوط به پرداخت، پردازش سفارش شما شروع شده و طی زمان اعلام شده، محصول مورد نظر بدست شما می‌رسد.

 

چگونه از درست بودن انتخابمان مطمئن شویم؟

پیش از اقدام برای خرید از موسه حرف آخر، حتما با مشاوران ما صحبت داشته باشید. هدف اصلی ما ارائه مناسب ترین و کاربردی ترین خدمات به شماست. لذا حتما پیش از خرید با مشاوران ما صحبت کنید و سپس نسبت به خرید اقدام کنید. از این طریق حتما مطمعن می‌شوید که پکیج خریداری شده، بهترین گزینه است.

 

کارت موسسه حرف آخر برای کدام بانک است؟

تنها بانکی که در حال حاضر مورد استفاده موسسه حرف آخر قرار می‌گیرد، بانک مسکن است. تمام واریزی‌هایی که برای خرید از حرف آخر انجام می‌دهید، حتما از طریق این بانک باید صورت بگیرد در غیر این صورت کلاهبرداری بوده و موسسه ی حرف آخر هیچ مسئولیتی بر عهده نخواهد گرفت. چند سالی است که بانک مسکن در کنار موسسه است و با یکدیگر همکاری می‌کنندشماره کارت حرف آخر

چه خدماتی را می ‌توانیم از موسسه حرف آخر تهیه کنیم؟

یکی از سوالاتی که برای بسیاری از دانش آموزان در زمینه آشنایی با این موسسه پیش می‌آید، بحث تمایز حرف آخر با سایر موسسات آموزشی کنکور است. در اینجا قصد داریم تمام تمایزات آموزشی که موسسه حرف آخر دارد را به طور تخصصی بررسی کنیم.

 

توجه به ظرفیت‌ های شخصی

یکی از مهم ترین نوآوری‌هایی که موسسه حرف آخر در زمینه آموزش انجام داد، موضوع توجه به هر ۲ نمیکره مغز بود. در سال‌های گذشته، متاسفانه موسسات کنکوری تنها به نیمکره چپ دانش آموزان که وظیفه حفظ فرمول را بر عهده دارد، توجه می‌کردند.

اما موسسه حرف آخر با استفاده از مشاوران حرفه‌ای و برنامه ریزان درسی با تجربه، آموزش‌های خود را به گونه‌ای طراحی کرده است که هر شخصی در فرآیند آموزش، از هر ۲ نیمکره مغزش استفاده بکند.

منظور از به کار گیری نیمکره راست، استفاده از تصویر سازی در فرآیند به خاطر سپردن آموزش‌ها است. زمانی که دانش آموزان برای یادگیری اقدام به تصویر سازی می‌کنند، مدت زمانی که آن را به خاطر می‌آورند طولانی تر خواهد بود.

 

ایجاد الگو در آموزش

از مضر ترین کارهایی که توسط مدرسان کنکور در سال‌های پیش انجام می‌شد، موضوع ایجاد یک روش برای هر سوال کنکور بود. موسسه حرف آخر و مدرسان با تجربه آن در اقدامی جدید سعی کرده اند با ایجاد الگو در آموزش دروس مختلف، شاه کلید یادگیری هر درس را ارائه بدهند.

از این طریق دیگر لازم نیست که دانش آموزان برای یادگیری مطالب ساعت‌ها مشغول به حفظ کردن مطالب طولانی و فرمول‌های فرار باشند. از طریق الگو سازی و ارائه نقشه ی راه  دانش آموزان شاه کلید رسیدن به پاسخ هر سوالی را در اختیار دارند و در نتیجه می‌توانند هر سوالی را در کوتاه ترین زمان ممکن به خاطر بیاورند و با درصد خطای پایین انرا به جواب برسانند .

 

جمع بندی های منحصر بفرد

موسسه حرف آخر با برنامه ریزی‌های دقیقی که دارد می‌تواند مطالب کنکور را در ۳ ماه به طور کامل برای شما جمع بندی بکند. توسط این جمع بندی‌ها مطالب به قدری جامع و دقیق در ذهن شما قرار می‌گیرند که مدت زمان مورد نیاز برای بازیابی آن‌ها به کمترین میزان خودش می‌رسد.

این جمع بندی‌های ۳ ماهه کلیدی ترین موارد را در بهترین حالت در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید مطلوب ترین جمع بندی را تجربه کنید.

 

موسسه حرف آخر در چه مقاطعی فعالیت می‌کند؟

کامل ترین خدمات را تنها از موسسه حرف آخر بخواهید. این موسسه در تمام مقاطع از ابتدایی تا کنکور فعالیت می‌کند. اگر به فکر آموزش حرفه‌ای فرزندانتان هستید و این موضوع برایتان اهمیت زیادی دارد، حتما به موسسه‌ای اعتماد کنید که راه آموزشی مشخصی دارد.

 

موسسه حرف آخر چه اهدافی را دنبال می کند؟

بسیاری از خانواده‌ها و والدین با ما تماس می‌گیرند و درمورد نظم آموزشی فرزندانشان از ما سوال می‌پرسند. باید به این نکته مهم اشاره کنیم که موسسه حرف آخر ۲ هدف بسیار مهم را همواره دنبال می‌کند.

اولین مورد ارائه بهترین خدمات و آموزش‌ها، متناسب با وضعیت و ظرفیت آموزشی دانش آموز است. برای ارائه این خدمات راه‌های مختلفی در نظر گرفته شده. یکی از این راه‌ها، ایجاد امکان مشاوره‌های رایگان تلفنی است. تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید از راهنمایی‌های مشاوران ما بهره برده و بهترین پکیج را خریداری کنید.

همانطور که می‌دانید موسسه حرف آخر در بسیاری از اصلی ترین دروس دوره ابتدائی و دروس متوسطه اول و دوم و کنکور به طور حرفه‌ای به تولید پکیج‌های آموزشی پرداخته است. مشاوران ما پس از صحبت با شما و گرفتن اطلاعات مورد نیاز، مناسب ترین پکیج‌ها را معرفی می‌کنند. نکات زیادی در این مورد وجود دارد؛ اما

یکی دیگر از راه‌هایی که می‌توانید درمورد پکیج مناسبتان اطمینان حاصل کنید، مراجعه به سایت و مطالعه بخش راهنمای خرید است. در این قسمت تمام اطلاعات تکمیلی مربوط به خرید پکیج‌ها در آنجا قرار داده شده است.

دومین هدف مهم موسسه حرف آخر، بحث خرید با اطمینان و ایجاد فضایی امن برای کاربران بوده است. حرف آخر همواره تلاش کرده است تا با گرفتن نمادهای مختلف و مجوزهای مورد نیاز، خریدی امن برای کاربران ایجاد کند.

به همین منظور شماره کارت بانکی خود را تنها در اختیار مشتریانی قرار می‌دهد که با مشاوران تماس می‌گیرند. همچنین با خرید مطمئن از سایت نیز می‌توانید به صورت آنلاین سفاش‌های مورد نظرتان را به ثبت برسانید.

مقالات بیشتر :شماره پیامک موسسه ی حرف آخر 

چگونه خرید غیر حضوری امنی را داشته باشیم؟

همانطور که می‌دانید، می‌توانید با مراجعه به موسسه، پکیج مورد نظر خود را تهیه کنید. با این روش دیگر نیازی به خرید از طریق اینترنت و درگاه‌های پرداخت وجود ندارد.

اما بسیاری از دانش آموزان اعلام کرده اند که امکان تهیه آنلاین پکیج‌های مورد نظرشان را دارند و می‌توانند از این طریق از اتلاف انرژی و وقت خود جلوگیری کنند.

در این حالت تیم موسسه ۲ راه اصلی برای شما همراهان و دانش آموزان گرامی در نظر گرفته است. اولین راه اقدام به پرداخت کارت به کارت است. شما پس از صحبت با مشاوران ارشد ، می‌توانید با انتقال مبلغ از طریق کارت به کارت، خدمات مورد نیازتان را تهیه کنید.

پیشتر نیز اشاره کردیم که تنها شماره کارت معتبری که به موسسه حرف آخر مرتبط می‌باشد، به نام موسسه حرف آخر مهر است. دقت کنید که در دام کلاهبرداران نیفتید و مبلغ را تنها به نام حساب گفته شده واریز کنید.

قبل تر نیز گفتیم که نام عبدالرضا منتظری برای جلوگیری از سوء استفاده‌ها، از روی کارت‌ها برداشته شد و این نام به موسسه حرف آخر مهر تغیر کرد تا هیچ گونه سوء استفاده‌ای صورت نگیرد.

در امکان دیگری که برای خرید راحت تر پکیج‌ها در نظر گرفته شد، شما پس از صحبت با مشاور، وارد سایت شده و سپس پیامکی دریافت می‌کنید.

در این پیامک ۲ مطلب بسیار مهم ذکر شده است. اولین مورد لینک خرید آنلاین است و مورد بعدی کدی چند رقمی است که برای هر دانش آموز جدا در نظر گرفته شده است.

به آدرس لینک اول توجه کنید. حتما آدرس مورد نظر باید در ادامه دارای اعداد ۱ و ۲ و ۳ باشد. در غیر این صورت آدرس مربوط به پرداخت نیست.

پس از ورود به صفحه پرداخت، حتما از یکسان بودن کد ارسال شده و کد ثبت سفارش اطمینان حاصل کنید. یکبار دیگر آدرس بالای سایت و لینک داخل پیامک را نیز با یکدیگر مطابقت بدهید. درصورت وجود شرایط ذکر شده، خرید شما در شرایطی امن صورت خواهد گرفت.

4/5 - (2 امتیاز)

7 دیدگاه در “شماره کارت موسسه ی حرف آخر

 1. دلی گفت:

  حرف آخر برای همه اونایی که آینده ی موفقی میخوان حرف اول رو میزنه ✌🏻♥️
  مرسی از موسسه خوبتون ❤️

 2. BND گفت:

  حرف آخر عالیه 😍😍😍😍معرکه س به همه دانش آموزایی که دنبال یه آینده موفقن توصیه میکنم
  با حرف آخر درسی نمیمونه که نتونی یاد بگیری
  بهترین موسسه آموزشی حرف آخره ✌🏻

  1. حرف آخر گفت:

   مرسی

 3. ... گفت:

  خب منکه میدونستم حرف آخر اوکیه 😉

  1. حرف آخر گفت:

   مرسی

   1. دلی گفت:

    حرف آخر برای همه اونایی که آینده ی موفقی میخوان حرف اول رو میزنه ✌🏻♥️
    مرسی از موسسه خوبتون ❤️

    1. حرف آخر گفت:

     خواهش میکنم نظر لطفتونه ایشالا ب امید موفقیتتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پاسخ صحیح معادله را وارد کنید: *