مقالات و اخبار حرف آخر

لاماس حرف آخر و خدمات آموزشی بی نظیر برای ابتدایی

لاماس حرف آخر

طرح لاماس حرف آخر تحولی عمیق در نظام آموزش ابتدایی‌‌ها است. والدین گرامی در این طرح هیچ نگرانی بابت عدم تمایل کودک و نوجوان به آموزش، تجربه نخواهند کرد. طرح لاماس حرف آخر متشکل از پکیج‌های آموزشی فوق حرفه‌ای برای پایه‌های اول تا ششم ابتدایی است که طی آن‌ها کودکان و نوجوانان طی سنین 7 تا 13 سال هم از درس خواندن لذت می‌برند و هم مهارت‌های لازم را کسب می‌کنند.

 

چرایی تمرکز طرح لاماس حرف آخر بر آموزش ابتدایی

بسیاری از افراد حرف آخر را یک غول همه فن حریف در زمینه کنکور و تبدیل کننده رتبه‌های 5 رقمی به 2 رقمی می‌شناسند. اما حرف آخر با طراحی پروژه لاماس به دنبال ایجاد یک تحول بنیادی در مهم ترین مقطع تحصیلی فرزندان شما است.

قطعا شما والدینی که از این سن به دنبال آموزش حرفه‌ای فرزندانتان هستید، نگرانی‌هایی در مورد سبک آموزش، آینده تحصیلی و آینده شغلی فرزندانتان دارید. طرح لاماس تمام این نگرانی‌ها را بر طرف کرده است.

دوره ابتدایی همان مقطع بنیادی است که بسیاری از مهار‌ت‌ها از جمله مهارت‌های اجتماعی، مهارت حل مشکلات، مهارت بر قراری ارتباط و سایر مهارت‌های شخصیتی در نوجوانان نهادینه می‌شود. از طرفی اولین بر خورد کودکان با آموزش در دوره ابتدایی صورت می‌گیرد.

لاماس حرف اخر برای اولین بار آموزش دروس ابتدایی و مهارت‌های نام برده شده را به گونه‌ای طراحی کرده است که فرزند شما درکنار لذت بردن از آنچه که به نمایش درآمده، این مطالب را به صورت ماندگار در ذهن خود ثبت می‌کند.

 

آشنایی بیشتر با این طرح استثنایی

تا به اینجا درباره اهمیت دوران ابتدایی صحبت کردیم. حرف آخر به خوبی این قضیه را درک کرده است که آموزش کارآمد باید از دوران ابتدایی شروع شود. متخصصان حرفه‌ای مجموعه حرف آخر در آموزش‌های خودشان سعی کرده‌اند که با استفاده از مقتضیات سنین مختلف، کیفیت آموزش را بالا ببرند.

طرح لاماس حرف آخر به دنبال یادگیری بهتر دانش آموزان است. بسیاری از والدین در دوران ابتدایی فرزندانشان با مشکل عدم تمایل کودک به یادگیری مواجه می‌شوند. در بسیاری از موارد می‌بینیم که کودک هیچ اشتیاقی برای تمرکز بر روی تدریس، نشان نمی‌دهد. علت تمام این موارد، عدم وجود هیجان در آموزش است.

این موضوع را با یک مثال بیشتر توضیح می‌دهیم. زمانی که کودک و نوجوان مشغول دیدن یک برنامه پر هیجان و جذاب تلویزیونی است را تصور کنید. در این مواقع هر چقدر سعی کنید که توجه فرزندتان را به چیز دیگری جلب کنید، موفق نخواهید بود. علت این است که هیجان و جذابیت آن موضوع، تمرکز و توجه کودک را به خود جلب کرده است.

لاماس حرف آخر از همین موضوع برای افزایش یادگیری دانش آموزان استفاده کرده است. این طرح حرفه‌ای با تلفیق آموزش با نمایش، جذابیت آن چه که به عنوان درس به بچه ارائه می‌شود را چند برابر کرده، در نتیجه تمرکز کودک و نوجوان را افزایش داده است. هر چقدر میزان تمرکز دانش آموز افزایش پیدا کند، یادگیری او نیز ارتقاء می‌یابد.

 

توضیحات تکمیلی درباره ابعاد این طرح درجه یک

لاماس حرف آخر آموزش‌های خود را در 3 درس مهم و چالش برانگیز ریاضی، علوم و فارسی ارائه می‌دهد. آموزش این دروس کلیدی برای پایه‌های اول تا ششم ابتدایی طراحی شده است.

هر پایه تحصیلی از 90 قسمت 30 الی 45 دقیقه‌ای تشکیل شده است. در قسمت‌های مختلف هر پایه تمام مطالب درسی توسط مدرسان حرفه‌ای، در قالب نمایش به تصویر درآمده است. برای این آموزش‌ها چیزی حدود 22 هزار دقیقه فیلم و ویدئو جذاب ضبط شده است که دانش آموز درکنار یادگیری دروس مورد نظر، از آموزش لذت ببرد.

شخصیت های لاماس

آشنایی بیشتر با مدرسان و شخصیت‌ های لاماس

تحقیات نشان داده است که اگر مطالب به صورت موسیقی و همراه با شعر به کودکان تدریس شوند، ماندگاری بیشتری در ذهن او خواهند داشت. از طرفی شنیدن مطالب درسی از زبان چهره‌های آشنا که دیدن آن ‌ها حس خوشایندی در کودکان ایجاد کند، میزان رغبت دانش آموزان به یادگیری را افزایش می‌دهد.

لاماس حرف آخر با استفاده از شخصیت محبوب و معروف نمایشی، جذابیت تدریس‌ها را دو چندان کرده است. زمانی که کودکان و نوجوانان این سنین آموزش را در حضور شخصیت‌های محبوبشان تجربه می‌کنند، مطالب را به صورت عمیق فرا می‌گیرند.

حضور آقایان علی فروتن و حمید گلی، که به عموهای فیتیله‌ای معروف اند، میزان هیجان وجذابیت این آموزش‌ها را افزایش داده است. این 2 شخصیت معروف در کنار مدرسان حرفه‌ای دروس ریاضی، علوم و فارسی، توانسته‌اند جنبه نمایشی آموزش را افزایش داده و دانش آموزان را به یادگیری بیشتر ترغیب کنند.

ویوالداس و ماسگامبولی نام شخصیت‌های لاماس است. هر یک از این 2 شخصیت به جهت افزایش جنبه نمایشی به کمک موسیقی، رنگ، آهنگ و شعر در کنار مدرسان نام آشنای ما یعنی آقایان پوریا مظفریان، محسن منتظری و پیمان کامیار، فعالیت می‌کنند.

حضور این شخصیت‌ها باعث شده است که کودک و نوجوان آموزش را در فضایی که دوست دارد تجربه کند. دروس با ماهیت‌های مختلف در قالب‌های مورد علاقه کودکان به آن‌ها ارائه می‌شود. از طریق ایجاد هیجان در دانش آموزان، یادگیری آن‌ها نیز بهتر صورت می‌گیرد.

 

و اما پاسخ به یک سوال چالشی

دغدغه بسیاری از والدین پاسخ به این سوال است که چرا بچه‌ها از درس فراری هستند؟ تعداد زیادی از والدین ادعا می‌کنند که بعد از تلاش‌های مختلف و هزینه‌های زیاد، هچنان نتوانسته‌اند نتیجه مورد نظرشان را در زمینه آموزش کودکان بگیرند.

با یک بررسی تخصصی در مورد آموزش در کشورهایی که در این زمینه بسیار پیشرفته و موفق عمل کرده‌اند، متوجه می‌شویم که آموزش در این کشورها نیز به سمت ارائه در قالب بازی، کارتون، موسیقی، نمایش و شعر رفته است.

لاماس آموزش را به گونه‌ای با نمایش تلفیق کرده است که کودک در حین تماشای نمایش، در اصل در حال یادگیری دروس مختلف می‌باشد. در این صورت دیگر نیاز نیست مادر و پدر به سختی کودک را سر کتاب و درس بیاورند، بلکه خود کودک برای آموزش و دیدن نمایش، از خودش اشتیاق نشان می‌دهد.

یک تیم منسجم متشکل از نویسنده، ایده پرداز، بازیگر و مدرس حرفه‌ای حدود 3 سال برای نوشتن سناریو و آماده کردن صحنه و آموزش‌های تخصصی، کار مداوم کرده‌اند. نتیجه این کار مداوم به گونه‌ای رقم خورده است که لاماس حرف آخر می‌تواند به راحتی ادعا کند که با استفاده از این پکیج‌ها، آینده تحصیلی، آینده شغلی و مالی فرزندان شما تضمین شده است.

 

 

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پاسخ صحیح معادله را وارد کنید: *