کنکور | مشاوره کنکور | پکیج آموزشی کنکور, مقالات و اخبار حرف آخر

پکیج انتخاب رشته حرف آخر برای کنکور 1400

در پکیج انتخاب رشته حرف آخر، به دانش آموزان، آموزش داده می شود که چگونه خود را بهتر بشناسند تا بتوانند بر اساس استعداد و علاقه ای که دارند، یک رشته مناسب انتخاب نمایند. پکیج انتخاب رشته حرف آخر تمام اطلاعات مورد نیاز در زمان انتخاب رشته را در اختیار شما دانش آموزان عزیز قرار می دهد.

پکیج انتخاب رشته حرف آخر

پکیج انتخاب رشته حرف آخر

اولین اقدامی که هر داوطلب کنکور بعد از آمدن نتایج کنکور سراسری باید انجام دهد، تمرکز برای یک انتخاب رشته درست و اصولی می باشد.

اما بسیاری از دانش آموزان، حتی آنهایی که موفق به کسب رتبه بالا در کنکور سراسری شده اند، به دلیل نداشتن اطلاعات کافی در خصوص انتخاب رشته، با یک انتخاب نادرست مجبور می شوند که یک سال دیگر برای کنکور مجدد ورود به دانشگاه صبر کنند. از این رو کسب اطلاع درباره اصول و نحوه درست انتخاب رشته کنکور، برای جلوگیری از به هدر رفتن زحمت یکساله دانش آموزان اهمیت بسیار زیادی دارد.

متاسفانه با توجه به فرهنگی که در جامعه ما، جا افتاده است اکثر دانش آموزان به خاطر نظر اطرافیان، خود را محدود به انتخاب یک رشته از بین چند رشته شناخته شده و معروف می کنند که در خیلی از مواقع هیچ علاقه ای به آن رشته ندارند و این موضوع باعث می شود که علی رغم تلاشی که قبل از کنکور از خود نشان داده اند، بعد از آن و در میانه راه به دلیل بی علاقگی به رشته از مسیر خود منحرف شوند. به همین دلیل مشاوره گرفتن از افرادی که در این زمینه تخصص دارند، اهمیت بسیار زیادی در زندگی آینده دانش آموزان دارد.

مشاوره حرف آخر: 09190974955

در پکیج انتخاب رشته حرف آخر به چه موضوعاتی پرداخته شده است؟

با توجه به اهمیتی که انتخاب رشته کنکور سراسری در زندگی آینده دانش آموزان دارد، موسسه حرف آخر بر آن شد تا با ارائه یک پکیج انتخاب رشته، به دانش آموزان در انتخاب هرچه بهتر رشته خود کمک کند. در پکیج انتخاب رشته حرف آخر، مشاوران ما به تمامی موضوعات و شرایطی که در یک انتخاب رشته باید به آن توجه شود، پرداخته اند و به دانش آموزان، یاد خواهند داد که چگونه بدون توجه به نظر اطرافیان و صرفاً با توجه به علایق شخصی خود، اقدام به انتخاب رشته نمایند.

انتخاب رشته موسسه حرف آخر

برای انتخاب رشته دانشگاه، توجه به چه نکاتی ضرورت دارد؟

برای انتخاب رشته دانشگاه، توجه به موضوعات زیادی اهمیت دارد که در پک  انتخاب رشته حرف آخر به طور مفصل درباره هریک از آنها توضیح داده شده است. در اینجا به طور خلاصه به بررسی نکاتی که در زمان انتخاب رشته ضرورت دارد پرداخته ایم. این نکات عبارت اند از:

متناسب بودن رشته با استعداد شخصی: استعداد داشتن در یک زمینه به این معنی است که شما یک کاری را خیلی بهتر و سریع تر از دیگران انجام می دهید.

علاقه به رشته: علاقه داشتن به رشته انتخاب شده بعد از استعداد داشتن در آن زمینه اهمیت دارد. یک انتخاب رشته خوب زمانی صورت می گیرد که شما هم در آن رشته استعداد و هم علاقه زیادی به موضوعات آن داشته باشید.

وجود بازار کار در رشته مورد نظر: همانطور که می دانید، همه ما درس می خوانیم که علاوه بر داشتن یک جایگاه اجتماعی خوب بتوانیم از آن درآمد کسب کنیم. از این رو، داشتن استعداد و علاقه برای انتخاب یک رشته اگرچه لازم است، اما کافی نبوده و لازم است که دانش آموز به آینده رشته مورد نظر هم توجه کند.

تناسب رشته با موقعیت جغرافیایی: با توجه به اینکه در دهه نود، میزان پذیرش دانشگاه ها افزایش پیدا کرد، دیگر خوابگاه دانشگاه ها، ظرفیت پذیرش تمام دانشجویان غیر بومی را ندارند. از این رو با توجه به این مشکل، وزارت علوم، سیاست جدیدی را اتخاذ نمود که بر اساس آن انتخاب دانشجویان بر اساس، موقعیت جغرافیایی به شدت مورد توجه قرار گرفت که این موضوع سبب شده است، شانس قبولی برای داوطلبان غیر بومی یک منطقه خیلی پایین تر از داوطلبان بومی باشد. علاوه بر این، هزینه های زندگی در یک شهر دیگر، خیلی بیشتر از هزینه های زندگی در شهر محل سکونت دانشجو می باشد، از این رو توجه به این موضوع در انتخاب رشته اهمیت زیادی دارد.

اعتبار دانشگاه: توجه به اعتبار دانشگاه، یکی دیگر از نکات مورد توجه در زمان انتخاب رشته می باشید که در پکیج انتخاب رشته حرف آخر به شما توضیح داده خواهد شد که چگونه از اعتبار یک دانشگاه مطلع شوید.

هزینه های دوره تحصیلی: این هزینه، همان هزینه ای است که دانشگاه به عنوان شهریه از دانشجویان دریافت می کند. در بین تمام دانشگاه های کشور، فقط دانشگاه های روزانه فاقد شهریه بوده و برای ورود به سایر دانشگاه ها، مانند دانشگاه غیر انتفاعی، پیام نور، شبانه و آزاد نیاز به پرداخت شهریه دارید.

هماهنگ بودن کد رشته و رتبه: طبیعتاً رتبه کنکور سراسری نقش بسیار تاثیرگذاری در انتخاب رشته و دانشگاه دارد. اما اگر بخواهید به روش اصولی انتخاب رشته کنید، باید به این موضوع به عنوان آخرین مولفه نگاه کنید.

در این رابطه بخوانید: پکیج کامل حرف آخر

پک انتخاب رشته حرف آخر برای کنکور1400

قیمت پک انتخاب رشته حرف آخر

قیمتی که موسسه حرف آخر برای این پکیج آموزشی در نظر گرفته است، با توجه به محتوایی که دارد، بسیار مقرون به صرفه می باشد و ارزش خرید را دارد.

ارتباط با مشاوران حرف آخر: 09190974955

ویژگی های پکیج انتخاب رشته حرف آخر

در پکیج انتخاب رشته حرف آخر، تمام موارد درج شده در کارنامه و دفترچه انتخاب رشته به صورت کامل و جز به جز آموزش داده شده است.

علاوه بر این، شما با خرید پکیج انتخاب رشته حرف آخر برای کنکور 1400 می توانید، اطلاعات خود را در خصوص چگونگی انتخاب رشته، انتخاب دانشگاه و… افزایش دهید. چرا که در این پکیج از شما، آزمون شخصیت شناسی MBTI گرفته می شود که با استفاده از آن بهتر می توانید، تصمیم گیری نمایید.

خرید پکیج انتخاب رشته حرف آخر

برای خرید این پکیج کافی است که آن را به سبد خرید خود اضافه نمایید و بعد از وارد کردن آدرس پستی و پرداخت هزینه، آن را درب منزل تحویل بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پاسخ صحیح معادله را وارد کنید: *