مدرسان حرف آخر | اساتید موسسه حرف آخر, مقالات و اخبار حرف آخر

بیوگرافی علیرضا یوسفیان پور حرف آخر

در همه رشته های آزمایشی، درس دین و زندگی به عنوان یکی از دروس عمومی و پایه کنکور به شمار می آید که کسب درصد بالا این درس در کنکور سراسر، می تواند نقش به سزایی در قبولی داوطلبان ایفا کند. علیرضا یوسفیان پور حرف آخر از اساتید برتر و با تجربه موسسه به شمار می آید که به داوطلبان روش های یادگیری خلاقانه ای را برای درس دین و زندگی ارائه می دهد و داوطلبان با استفاده از این روش ها قادر خواهند بود تا به درصد بالایی از درس دین و زندگی در کنکور دست پیدا کنند.

اگر متقاضی شرکت در کنکور سراسری هستید و می خواهید به درصد بالایی از درس عمومی دین و زندگی برسید، توصیه می کنیم از مدرس بنام موسسه حرف آخر ، علیرضا یوسفیان پور در این زمینه مشاوره بگیرید. در اینجا سعی خواهیم کرد تا به معرفی بیوگرافی علیرضا یوسفیان پور حرف آخر و اینکه چرا علیرضا یوسفیان پور دین و زندگی را انتخاب کنیم، بپردازیم؛ پس پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

علیرضا یوسفیان پور حرف آخر

مشاوره رایگان حرف آخر: 09190974955

بیوگرافی علیرضا یوسفیان پور دین و زندگی

در این بخش از سایت و بیوگرافی علیرضا یوسفیان پور حرف آخر باید عرض کنیم که استاد یوسفیان پور از رتبه های برتر (سه رقمی) کنکور می باشد که در سال 1390 با رتبه 648 در کنکور سراسری پذیرفته شده است و هم اکنون به عنوان یکی از اساتید بنام درس دین و زندگی مشغول به فعالیت می باشد.

استاد یوسفیان پور دین و زندگی حرف آخر با بکارگیری روش های خلاقانه و نوین در یادگیری درس دین و زندگی سبب شده است تا مطالب در بخش بلند مدت حافظه دانش آموزان ثبت شده و دیگر نیازی به حفظ آیه ها و احادیث نباشد؛ از این رو بسیار یاز داوطلبان کنکوری این استاد کاربلد را می شناسند.

آشنایی با سوابق علیرضا یوسفیان پور حرف آخر

استاد علیرضا یوسفیان پور سوابق تدریس در موسسه حرف آخر و شبکه های تلویزیونی را دارد. از دیگر سوابق این استاد، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مدرس پکیج های درس دین و زندگی حرف آخر
 • مولف اولین کتاب مصور با انیمیشن سازی دین و زندگی
 • استاد پروازی درس دین و زندگی برای شهرهای مختلف
 • منتخب آموزش و پرورش برای تدریس بیش از 15000 دانش آموز مناطقی چون هرمزگان، سیستان و بلوچستان و …

محصولات استاد یوسفیان پور (دین و زندگی) را می توانید از فروشگاه حرف آخر تهیه کنید.

علیرضا یوسفیان پور اهل کجاست؟

به زودی اطلاعات جامع و دقیقی از این استاد عزیز در هیمن صفحه ارائه خواهیک کرد و به سوال دانش آموزان مبنی بر علیرضا یوسفیان پور اهل کجاست، سن علیرضا یوسفیان پور، نیز پاسخ خواهیم داد.

روش صحیح مطالعه درس دین و زندگی

استاد علیرضا یوسفیان پور توانسته است با ارائه شیوه مطالعه جدید و خلاقانه، در یادگیری درس دین و زندگی برای کنکور تاثیرگذار باشد و بسیاری از داوطلبان به درصد بالایی دست پیدا کنند. به طور کلی شیوه مطالعه درس دین و زندگی به شرح زیر توصیه می شود:

 • اهمیت اولین بار خواندن درس دین و زندگی برای داوطلبان که ممکن است زمان زیادی صرف آن شود اما کاملا اصولی خوانده می شود.
 • خواندن دروس به صورت روخوانی همه متن کتاب به منظور آشنایی
 • خط کشیدن زیر نکات مهم
 • خواندن کتاب درسی به عنوان منبع مطالعاتی برای آشنایی با متن، آیات و احادیث کتاب
 • استفاده از کتاب های کمک آموزشی برای پیام آیات و نکات کلیدی
 • مطالعه با روش پاراگراف به پاراگراف خوانی مطالب
 • توجه به تیترها، آیات و جملات متن در هنگام مطالعه
 • پس از یکبار خواندن درس، مرور مجدد کتاب با جزئیات
 • مطالعه و جمع بندی پس از گذشت چند روز از مطالعه یک مبحث درس
 • مطالعه و جمع بندی پس از گذشت چند هفته برای مرور نکات مهم

چرا علیرضا یوسفیان پور حرف آخر دین و زندگی؟

همانطور که اشاره شد، علیرضا یوسفیان پور حرف آخر برای درس دین و زندگی شیوه های نوین و خلاقانه ای را آموزش می دهد که مطالب کتاب درسی در حافظه بلند مدت دانش آموزان ثبت می شود و داوطلبان نیازی به حفظ احادیث، آیات و متن کتاب ندارند. موسسه حرف آخر آموزش های این استاد بنام برای درس دین و زندگی را در  قالب  پکیج های مختلف در اختیار داوطلبان قرار می دهد.

شما به منظور بهره گیری از این پکیج های نظام جدید و قدیم دین و زندگی یوسفیان پور حرف آخر، می توانید با شماره تلفن مشاوره رایگان حرف آخر : 09190974955 ارتباط برقرار کرده و مشاوره های لازم را دریافت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پاسخ صحیح معادله را وارد کنید: *