کنکور | مشاوره کنکور | پکیج آموزشی کنکور, مقالات و اخبار حرف آخر

پکیج کامل حرف اخر

پکیج کامل حرف اخر یکی از جدید ترین کتاب های چاپ شده بازار است که بر اساس آخرین تغییرات کتب درسی تدوین شده و شامل مهمترین نکات، تست ها ریز، تله های آموزشی و موارد مشابه می شود. اگر هنوز درباره خرید منبعی مهم برای آزمون سراسری سال پیش رو تصمیم نگرفته اید، می توانید در ادامه با پکیج حرف اخر آشنا شده و سپس این منبع مهم را برای آمادگی بیشتر شرکت در آزمون سفارش دهید.

پکیج کامل حرف اخر

پکیج کامل حرف اخر

پکیج حرف آخر شامل قسمت های مهم و مختلفی می شود که هر داوطلب آزمون سراسری از منابع کنکوری اش انتظار دارد. ما تلاش کردیم تا با توجه به کنکورهای سالیان گذشته، تغییرات کتاب درسی و تست های نوین تمامی نکات آموزشی مهم را در این اثر جمع آوری کنیم و با اشاره ای گذرا به مهمترین نکات تستی، داوطلب را برای شرکت در کنکور آماده کنیم.

بر همین اساس پکیج کامل حرف اخر را نمی توان یک کتاب درسی دانست، بلکه این اثر یک منبع کمک آموزشی برای آزمون سراسری است که در زمینه انواع تست ها، تکنیک ها و موارد مشابه به داوطلب کمک کرده و با نشان دادن نقاط ضعف داوطلب او را برای درس خواندن بیشتر و یا تمرکز بر روی برخی درس ها هدایت می کند.

پیگیری قیمت، خرید و مشاوره رایگان حرف آخر: 09190974955

پکیج کامل حرف اخر شامل چیست

پکیج کامل حرف اخر شامل چیست؟

پکیج کامل حرف اخر شامل تمامی دروس کنکوری برای تمامی رشته ها مانند ریاضی، تجربی، انسانی برای دو نظام آموزشی یعنی نظام قدیم و نظام جدید می باشد که در ادامه به هر یک از آنها خواهیم پرداخت. توجه داشته باشد که با خرید این پکیج ها به صورت کامل تخفیفات هیجانی نیز در نظر گرفته می شود.

پکیج کامل حرف اخر رشته انسانی

پکیج کامل حرف آخر رشته انسانی شامل دی وی دی ها و فیلم های آموزشی تمامی دروس عمومی برای رشته انسانی می باشد که توسط اساتید برجسته موسسه حرف آخر به صورت انمیشنی و حرفه ای با سبک نوین یادگیری آسان ارائه شده است که در نوع خود بینظیر هستند.

این دروس شامل:

 • پکیج کامل عربی
 • پکیج کامل دین وزندگی
 • پکیج کامل زبان انگلیسی
 • پکیج کامل ادبیات
 • و برخی از خدمات دیگر

پکیج کامل حرف اخر رشته ریاضی

پکیج کامل حرف اخر رشته ریاضی یک دیگر پکیج های با ارزش موسسه حرف آخر است که توسط اساتید برجسته این مجموعه تدریس و در اختیار دانش آموزان قرار داده شده است. این پکیج در قالب پکیج حرف اخر رشته ریاضی نظام جدید و نظام قدیم نیز می باشد. همچنین این پکیج شامل:

 • پکیج کامل ریاضی
 • پکیج کامل فیزیک
 • پکیج کامل شیمی
 • پکیج کامل دروس عمومی
 • و برخی از خدمات دیگر

پکیج کامل حرف اخر رشته تجربی

پکیج کامل حرف اخر رشته تجربی نیز همانند رشته ریاضی بوده و برای دو نظام آموزشی نطام جدید و نظام قدیم از سوی مدرسین تمام عیار کشوری تدریس شده است که در نوع خود بینشر است. این پکیج شامل:

 • پکیج کامل زیست شناسی
 • پکیج کامل ریاضی جامع رشته تجربی
 • پکیج کامل فیزیک
 • پکیج کامل شیمی
 • محاسبات سریع + 7 الگوی طلائی زیست
 • پکیج کامل دروس عمومی
 • 10 آزمون مبحثی

پکیج کامل حرف آخر نظام جدید و نظام قدیم

همان طور که در بالا اشاره کردیم پکیج کامل حرف اخر مظام جدید و نظام قدیم برای تمامی رشته ها توسط اساتید موسسه تدریس شده است. و شما میتوانید بر اساس رشته خود از این پکیج ها استفاده کنید.

برای مثال اگر شما رشته تجربی و نظام قدیم هستید میتوایند پکیج نظام قدیم رشته تجربی را سفارش دهید و اگر نظام جدید هستید میتوانید پکیج کامل نظام جدید رشته تجربی را سفارش دهید. و دیگر رشته ها هم به همین صورت است.

پکیج کامل حرف اخر رایگان

در نظر داشته باشد که امروزه برخی از افراد سود جو و کپی کار به دنبال سود جویی از راه ارائه کپی پکیج های موسسه حرف آخر هستند که هیچ گونه اعتباری ندارند و یا در قالب پکیج کامل حرف اخر رایگان کابران را به سمت خود کشیده و از آنها سوء استفاده می کنند.

پس مراقب این نوع از کلاهبرداران باشد زیرا موسسه هیچ مسئولیتی در قبال این نوع پکیج ها نداشته و ندارد. جهت خرید امن و نسخه ارجینال حتما با مشاره حرف آخر در تماس باشد و سفارش خود را تلفنی ثبت کنید.

پیگیری قیمت، خرید و مشاوره رایگان حرف آخر: 09190974955

روش تدریس ویژه پکیج کامل حرف اخر

اگر هنوز برای خرید مجموعه حرف آخر اطمینان کافی ندارید، لازم است تا کمی هم از روش تدریس ابداعی این کتاب و مجموعه فوق العاده برای شما بگوییم. مهمترین اصل این پکیج تدریس به روش نوین و فوق العاده شهودی است. اما اگر تا بحال درباره تدریس به روش شهودی نشنیده اید، لازم است بدانید که مانند روش های قدیمی سیستم آموزشی شما برای تست زدن نیازی به حفظ کردن ندارید و با روش شهودی و با استفاده از راهکار پیشنهادی نویسنده می توانید الگو داشته باشید.

هر الگو در هر مبحث آموزشی به شما کمک می کند تا به راحتی مباحث را متوجه شده و بتوانید مسئله های آن را حل کنید. در نتیجه برخلاف گذشته به جای حفظ کردن و تنها با بهرمند شدن از الگوها می توانید به راحتی مباحث را فرا گرفته و برای تست زدن آماده شوید.

بیشتر بخوانید: فروشگاه حرف آخر

دروس عمومی با پک کامل حرف اخر

پکیج کامل حرف اخر بخش مهم و ویژه ای را به دروس عمومی اختصاص داده است. بدون شک می دانید که تست های دروس عمومی تاثیر ویژه ای بر نتیجه کنکور دارد و داوطلب موفق باید بتواند به خوبی به سوالات درس های عمومی پاسخ دهد.

از سوی دیگر برای بسیاری از داوطلبان آزمون سراسری پاسخ دادن به سوال ها و تست های درس عمومی دشوار است و فرد برای یاد گرفتن این دروس حسابی مشکل دارد. بر همین اساس روش شهودی با الگوهای مختلفی که برای دروس عمومی دارد، داوطلب را برای پاسخ دادن به تست ها راهنمایی می کند.

به عنوان مثال برخی از داوطلبان در درس عربی و برخی در درس انگلیسی ضعیف بوده و یا استعداد یادگیری زبان خارجی را ندارند. در روش شهودی برخلاف سیستم آموزشی گذشته دیگر داوطلب لیستی از کلمات جدید و یا نکات کنکوری را حفظ نمی کند، بلکه برای هر مبحث یک الگو دارد و بر اساس آن الگو درس را به خوبی یاد می گیرد.

در حال حاضر پکیج عربی حرف آخر با تدریس استاد واعظی، و تدریس زبان حرف آخر با حضور استاد محمودی و استفاده از تدریس شهودی، آموزش جامع تصویری و آموزش به روش کدینگ یکی از معتبر ترین منابع آموزشی برای داوطلبان کنکور سراسری است.

ویژگی های پکیج حرف اخر

ویژگی های پکیج کامل حرف اخر علاوه بر روش تدریس شهودی که دارد، شامل موارد دیگری هم می شود که از مهمترین آنها می توان به درسنامه جامع، ارائه نکات مهم کنکوری و حل کردن تمامی مسئله ها، آموزش تکنیک های تست زنی، جمع بندی کامل و جامع بودن همراه با حجم مناسب اشاره کرد.

پیگیری قیمت، خرید و مشاوره رایگان حرف آخر: 09190974955

تصمیم درست برای خرید

در انتهای بحث پکیج کامل حرف اخر لازم است بدانید که قبولی و موفقیت در آزمون سراسری نیازمند برنامه ریزی دقیق برای مطالعه دروس مهم، فراگیری تکنیک های تست زنی و تست زدن های مکرر و در کنار تمام اینها، کتب و جزوات خوب با راهنمایی صحیح است.

در نتیجه با مطالعه دقیق درس ها و اختصاص وقت کافی به تست زدن شانس خوبی برای قبولی در رشته و دانشگاه مورد نظر خود خواهید داشت. در این مسیر پشتکار و تلاش را فراموش نکرده و با برنامه ریزی دقیق درس بخوانید تا به موفقیت برسید. با آرزوی موفقیت!

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پاسخ صحیح معادله را وارد کنید: *