کنکور | مشاوره کنکور | پکیج آموزشی کنکور, مقالات و اخبار حرف آخر

اسامی مشاوران حرف آخر

دانش‌آموزان و داوطلبین کنکور سراسری به منظور دستیابی به درصد تست زنی بالا و رسیدن به رتبه عالی در کنکور به دنبال موسسه کنکوری قدرتمند هستند. لیست مشاوران موسسه حرف آخر به شما در انتخاب بهترین مشاور جهت دریافت پشتیبانی و راهنمایی لازم تا روز کنکور کمک خواهد کرد.

لیست بهترین مشاوران حرف آخر

اگر به دنبال موسسه با کیفیت کنکوری متشکل از اساتید و بهترین مشاوران عالی رتبه هستید، پیشنهاد ما به شما موسسه حرف آخر می‌باشد. لیست بهترین مشاوران حرف آخر از مشاوران با تجربه و خبره تشکیل شده است که به شما در زمینه‌های مختلف از جمله برنامه‌ریزی تجصیلی، راهنمای خرید پکیج‌های آموزشی ، مشاوره‌های روحی و روانی و … کمک خواهند کرد تا روز کنکور بهترین نتیجه را کسب نمایید.

در این مقاله قصد داریم تا لیست مشاوران موسسه حرف آخر را به شما عزیزان معرفی کنیم بنابراین تا انتهای این نوشته با ما همراه باشید.

پیمان مسعودی مشاور حرف آخر : 09190974955

اسامی مشاوران حرف آخر

معرفی موسسه حرف آخر

امروزه موسسه‌های زیادی در زمینه تهیه و تولید محصولات آموزشی در سراسر کشور مشغول فعالیت می‌باشند که موسسه حرف آخر یکی از بهترین و قدرتمندترین موسسه‌های کنکوری در ایران محسوب می‌شود. این موسسه از بهترین اساتید جهت تدریس دروس کنکوری با به‌کارگیری جدیدترین روش‌های یادگیری و آموزشی تشکیل شده است.

همچنین در این موسسه بهترین مشاوران تحصیلی گرد هم آمده‌اند تا بهترین خدمات را به دانش‌آموزان داوطلب شرکت در کنکور ارائه دهند.

شما می‌توانید با توجه به نیاز خود از هریک از مشاوران موسسه حرف آخر مشاوره‌های رایگان را دریافت کنید تا بهترین نتیجه را در کنکور سراسری کسب نمایید. اگر دانش‌آموز داوطلب شرکت در کنکور هستید و به مشاوره تحصیلی نیاز دارید! توصیه می‌کنیم به موسسه حرف آخر مراجعه کنید و از مشاوران موسسه راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید. در این مطلب قصد داریم تا اسامی و لیست تمام مشاوران موسسه حرف آخر را به شما عزیزان معرفی کنیم.

اسامی مشاوران حرف آخر

دانش‌آموزان و داوطلبین شرکت در آزمون سراسری به منظور تصمیم‌گیری بهتر جهت انتخاب پکیج آموزشی و برنامه‌ریزی تحصیلی به مشاوران با تجربه و خبره نیاز خواهند داشت. والدین محترم دانش‌آموزان پس از انتخاب موسسه حرف آخر درصدد این موضوع هستند تا با لیست مشاوران موسسه حرف آخر به‌طور کامل آشنا شوند. اسامی مشاوران حرف آخر به یکی از دغدغه‌های دانش‌آموزان کنکور تبدیل شده است تا با شناسایی آن‌ها بتوانند راهنمایی‌ها و مشاوره‌های لازم را دریافت کنند.

مشاوران ارشد موسسه حرف آخر

مشاوران ارشد موسسه حرف آخر به شما در برنامه‌ریزی درسی، انتخاب پکیج‌های آموزشی، راهنمای خرید محصول از فروشگاه حرف آخر، انتخاب رشته و … کمک خواهند کرد. ما در ادامه این مقاله قصد داریم تا لیست مشاوران موسسه حرف آخر را به شما معرفی کنیم تا مشاوره‌های لازم کنکوری را متناسب با نیاز خود از مشاوران با‌تجربه موسسه دریافت کنید.

پیمان مسعودی مشاور ارشد حرف آخر پیان مسعودی یکی از بهترین مشاوران موسه حرف اخر به شمار میرود که توانسته در طول این سالها دانش آموزان زیادی را به رتبه برتری تبدیل کند. ایم مشاور عالی رتبه دارای رزومه قبولی دبیری شیمی دانشگاه تهران، قبولی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، دارای دو مقاله ISI و دو مقاله داخلی و همایشی، دارای ممبرشیپ از EAGE، سابقه دوازده سال مشاوره تحصیلی میباشد. اگر شما هم تصمیم دارید با این مشاور در تماس باشد میتوانید با شماره 09190974955 با ایشان در ارتباط باشید.

آشنایی با لیست مشاوران موسسه حرف آخر

همانطور که گفته شد، موسسه حرف آخر از تعداد زیادی مشاور تشکیل شده است که به صورت غربالگری از تمامی مناطق کشور دور هم جمع شده‌اند تا به دانش‌آموزان و داوطلبین کنکور مشاوره‌ها و راهنمایی‌های لازم را ارائه دهند. با توجه به گستردگی موسسه حرف آخر تعداد مشاوران موسسه نیز روزانه کم یا زیاد می‌شوند.

این موسسه در تلاش است تا لیست مشاوران موسسه حرف آخر را در هر زمان که تغییرات ایجاد شد، بروزرسانی نماید تا مشکلی در خدمات و تماس دانش‌آموزان با موسسه و مشاوران مربوطه به وجود نیاید. لازم به ذکر است که این تغییرات برای دانش‌آموزانی که مشاور تحصیلی خود را انتخاب کرده‌اند، خللی ایجاد نخواهد کرد زیرا در صورتی که مشاوری را انتخاب کرده باشید حتی وقتی این مشاور با موسسه قطع همکاری کرده باشد، موظف خواهد بود تا روز کنکور از شما پشتیبانی کند.

مشاوران موسسه حرف آخر با تجربه خود و با استفاده از محصولات و دی وی دی‌های آموزشی موسسه به شما در دستیابی رتبه عالی و برتر کنکور کمک خواهند کرد. این مشاوران به صورت شبانه‌روزی و حتی روزهای تعطیل آماده ارائه خدمات به متقاضیان شرکت در کنکور هستند و با برقراری یک تماس می‌توانید از پشتیبانی روحی و روانی مشاوران موسسه بهره ببرید. همچنین این مشاوران در زمینه برنامه ریزی مطالعاتی، پرسش و پاسخ، خرید پکیج‌های آموزشی، چگونگی استفاده از محصولات و … به شما کمک شایانی خواهند کرد.

در این رابطه بخوانید: لیست قیمت محصولات حرف آخر |||||||||| پروژه 6040 حرف آخر

لیست اسامی مشاوران حرف آخر

بهترین لیست مشاوران موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر از مشاوران حرفه‌ای و باتجربه تشکیل شده است که جزء بهترین‌ها محسوب می‌شوند. هر یک از مشاوران موسسه با به‌کارگیری دانش و تجربیات خود در تلاش هستند تا به دانش‌آموزان مشاوره‌های لازم را تا روز کنکور را بدهند.

شما به منظور دریافت بهترین مشاوره حرف آخر، توصیه می‌کنیم با شماره تلفن موجود در سایت تماس حاصل فرمایید. شما با برقراری این تماس می‌توانید از راهنمایی‌ها و مشاوره‌های کارشناسان مربوطه استفاده کنید. تمامی مشاوران موسسه از بهترین مشاوران سراسر کشور به صورت گلچین انتخاب شده‌اند تا مشاوران با تجربه و مهارت لازم به منظور پشتیبانی از شما عزیزان گردهم جمع شوند. بهترین مشاوران موسسه حرف آخر به صورت 24 ساعته و حتی روزهای تعطیل آماده ارائه خدمات و پشتیبانی به شما عزیزان خواهند بود.

اسامی مشاوران سابقه و بیو گرافی مشاوران مشاوره رایگان
 پیمان مسعودی مشاور حرف آخر مشاور ارشد موسسه حرف آخر و کی از بهترین مشاورین موسسه کنکوری حرف آخر بوده  و همپنین این مشاور سابقه قبولی دبیری شیمی دانشگاه تهران، قبولی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، دارای دو مقاله ISI و دو مقاله داخلی و همایشی، دارای ممبرشیپ از EAGE، سابقه دوازده سال مشاوره تحصیلی می باشد. دارد
محمد مهربان مشاور حرف آخر این مشاور داری مدرک کارشناسی مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی و داری 3 سال سابقه مشاوره در این موسسه می باشد. دارد
کاوره فروزان مشاور حرف آخر دارد
محمد امین سلیمانی مشاور حرف آخر از سوابق و بیوگرافی این مشاور می توان به مواردی چون دانشجوی دانشگاه فرهنگیان رشته دبیری مشاوره رتبه برتر کنکور سراسری مشاور موسسه های علمی کنکوری استان کرمانشاه مدرس درس اقتصاد اموزشگاه قلم چی و … اشاره کرد وی در حال حاظر جزو مشاوران این نیز به شمار می آید. دارد
سعید قهرمانی مشاور حرف آخر از سوابق این مشاور می توان به مواردی چون مشاور ارشد موسسه کنکوری حرف آخر، کارشناس ارشد مدیریت و برنامه ریزی تحصیلی، کارشناس ارشد ژنتیک پزشکی، با سالها سابقه فعالیت در حوزه آموزش و کنکور اشاره کرد. دارد
عرفان میرزابابایی مشاور حرف آخر از سوابق این مشاور نیز می توان به مواری چون کارشناسی ارشد مهندسی شیمی از دانشگاه صنعتی شریف، مشاور ارشد حرف آخر، سابقه سالها مشاوره تحصیلی و کنکوری … اشاره کرد. دارد
احسان شمس مشاور حرف آخر دانشجوی مغناطیس دانشگاه تهران و همچنین مشاور ارشد موسسه کنکوری حرف آخر *
خانم بیان عباسی رستگار مشاور حرف آخر خانم بیان عباسی دارای دو مدرک کارشناسی علوم آزمایشگاهی و کارشناس مشاور تحصیلی هستند همچنین این مشاور ارشد داری سابقه چندین سال کار در کلینیک روانشناسی در بخش مشاوره تحصیلی و … می باشند. *
خانم فاطمه محمودیان مشاور حرف آخر وی دارای مدرک کارشناسی ارشد برنامه ریزی آموزشی از دانشگاه تربیت مدرس تهران و در زمینه برنامه ریزی و مشاوره تکمیلی دانش آموزان و داوطلبین کنکور در طوب سالهای گذشته را در کارنامه خود دارند. *
خانم زهرا امینی مشاور حرف آخر وی دارای سوابق دانشجوی پزشکی، مشاور ارشد حرف اخر، رتبه برتر کنکور، نویسنده مقالات انگیزشی و تحصیلی می باشند. *
خانم دکتر بهاره ایزدی (مشاور ارشد) سرکار خانم دکتر بهاره ایزدی یکی از زبده ترین مشاورین موسسه آموزشی حرف آخر هستند که در سال 94فعالیت خودرا در این موسسه آغاز کرده اند و پیش از آن نیز به طور حرفه ای در کار مشاوره تحصیلی در موسسات بزرگ دیگری نیز فعال بوده اند. *
خانم پاکزاد مشاور حرف آخر *
خانم دکتر فرزانه مشاور حرف اخر *
علی حجازی مشاور حرف آخر *
یوسف شکیبا مشاور حرف آخر *
خانم فرزانه مشاور حرف آخر *
حسن جعفری *
شایان مامندی مشاور حرف آخر *
خانم الهام فرج پور مشاور حرف آخر *
کوثر عبادی *
طهورا واحد مشاور حرف آخر *
یونس کریمی سرگروه مشاوران ارشد *
حسین محمودی مشاور حرف آخر *
اسعد پاشایی *
ناصر زمانی مشاور حرف آخر *
آقای علیخانی مشاور حرف آخر *
کیهان صبوری مشاور حرف آخر *
اسرا سیدی مشاور حرف آخر *
میلاد قربانی مشاور حرف آخر *
صالح علیزاده مشاور حرف آخر *
جواد علیزاده مشاور حرف آخر *
افشین دشتی مشاور حرف آخر *
خانم اسدی مشاور حرف آخر *
سجاد علیزاده مشاور حرف آخر *
بهروز اسدی مشاور مشاور حرف آخر *
میلاد نیک پور حرف اخر *
آقای جلالی مشاور حرف آخر *
فرزاد ارجمند مشاور حرف آخر *
هیمن خلیلی مشاور حرف آخر *
علی درویشی مشاور حرف آخر *
محمد قلی زاده مشاور حرف آخر *
اسما پوزش مشاور حرف آخر *

وظایف مشاوران موسسه حرف آخر

شاید این سوال ذهن شما را درگیر کرده است که مشاوران موسسه حرف آخر در چه زمینه‌هایی به داوطلبین مشاوره و راهنمایی ارائه می‌دهند. برخی از وظایف مشاوران موسسه حرف آخر عبارتند از:

 • مشاوره قبل و بعد از خرید پکیج‌های آموزشی
 • مشاوره‌های روحی و روانی به دانش‌آموزان
 • ارائه برنامه‌ریزی تحصیلی حرفه‌ای و جامع
 • ارائه راهکارهای مطالعاتی با توجه به توانایی دانش‌آموزان
 • پاسخ به سوالات و رفع مشکلات دانش‌آموزان
 • و…

اسامی و لیست مشاوران موسسه حرف آخر

شما می‌توانید با مراجعه به جدول فوق اسامی و لیست تمام مشاوران موسسه حرف آخر با توجه به سلیقه و نیاز خود، مشاور موردنظر را انتخاب کنید تا روز کنکور به شما مشاوره رایگان بدهد و با ارائه پشتیبانی روحی و روانی به شما عزیزان در کسب رتبه برتر و رسیدن به موفقیت کمک نمایند.

شما می‌توانید به منظور دسترسی به مجموعه‌های آموزشی موسسه حرف آخر به فروشگاه حرف آخر مراجعه نمایید و پس از مطالعه جزئیات محصولات به ثبت و خرید سفارش موردنظر خود اقدام کنید. موسسه حرف آخر پس از دریافت سفارش شما، پکیج موردنظر را در کوتاهترین زمان ممکن ارسال خواهد کرد تا درب منزل به شما تحویل داده شود. شما به منظور دریافت مشاوره لازم جهت خرید پکیج های آموزشی می‌توانید با شماره تلفن موجود در سایت تماس برقرار کنید تا مشاوران مجموعه در این زمینه به شما راهنمایی های لازم را ارائه دهند.

عکس مشاوران حرف آخر

بنا به درخواست مشاورین و موسسه حرف آخر عکس مشاوران حرف آخر در هیج کجا از دنیای وب منتشر نشده است. البته برخی از مشاورین عکس خود را در برخی از وبلاگ ها منتشر کرده اند اما به صورت رسمی در سایت ما این تصاویر منتشر نشده است و سعی بر این داریم در بروزرسانی های بعدی این پست عکس مشاورین حرف اخر را به صورت کامل در معرض دید شما دانش آموزان قرار دهیم.

صفحه مشاوران حرف آخر

صفحه مشاوران حرف آخر در شبکه های اجتماعی هانند عکس آنها در سایت حرف آخر منتشر نشده است و فقط می توانید با جستجوی نام هر یک از آنها در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی آنها را مشاهده کنید. اما ما در بروزرسانی های بعدی نیز سعی خواهمی کرد آدرس پیج و کانال و همچنین آیدی صفحه شاوران موسسه حرف آخر را در این بخش درج کنیم.

مشاورین ارشد حرف آخر

شما می‌توانید با مراجعه به قسمت لیست مشاوران موسسه حرف آخر، اسامی مشاوران ارشد مجموعه را مشاهده کنید. این نکته را درنظر داشته باشید که لیست مشاوران موسسه هر لحظه امکان کم یا زیاد شدن نفرات لیست وجود دارد و هر لحظه اسامی مشاوران موسسه بروزرسانی خواهد شد. دانش‌آموزان و داوطلبین محترم می‌توانند با مراجعه به این بخش جدیدترین مشاوران ارشد موسسه را بشناسند.

در ادامه برخی از لیست مشاوران موسسه حرف آخر جهت ارائه خدمات و پشتیبانی به دانش‌آموزان را می‌توان اسامی زیر معرفی کرد:

پیمان مسعودی مشاور حرف آخر : 09190974955

به‌ طور‌کلی به منظور دریافت کامل اسامی مشاوران ارشد موسسه، پیشنهاد می‌کنیم با شماره تماس موجود در سایت ارتباط برقرار نمایید تا بهترین مشاور را از بین لیست مشاوران موسسه حرف آخر با توجه به نیازهای خود انتخاب کنید. این مشاوران به شما برنامه‌های لازم را به‌صورت رایگان تا روز کنکور ارائه خواهند داد تا به رتبه عالی و خوب در کنکور سراسری دست پیدا کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

2 دیدگاه در “اسامی مشاوران حرف آخر

 1. Fariad گفت:

  برای ارتباط با بهترین مشاور موسسه حرف آخر چطور می توانیم ارتباط برقرار کنیم؟

  1. حرف آخر گفت:

   باشماره ی 09190974955تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پاسخ صحیح معادله را وارد کنید: *