کنکور | مشاوره کنکور | پکیج آموزشی کنکور, مقالات و اخبار حرف آخر

مشاوره حرف آخر

مشاوره حرف آخر یکی از پرطرفدارترین و موثرترین خدمات ارائه شده توسط این موسسه آموزشی در زمینه کنکور کارشناسی بوده و تاثیر بسیار زیادی در کسب مهارت های تست زنی، برنامه ریزی اصولی جهت مطالعه دروس، شیوه های صحیح مطالعه، مدیریت در زمان، هزینه های آموزشی و در نهایت کسب نتیجه مطلوب و دلخواه در آزمون کنکور سراسری را به دنبال خواهد داشت. تصور پرداخت هزینه های اضافی، جهت ارائه مشاوره تحصیلی از سمت مشاوران موسسه حرف آخر،  تفکری کاملا اشتباه بوده و تاثیر نامطلوبی در روند پیشرفت آموزشی و کسب نتایج مطلوب در این زمینه خواهد داشت.

در این مقاله به بررسی و معرفی مشاوره حرف اخر پرداخته و پاسخگوی سوالات شما در این زمینه خواهیم بود. با ما همراه باشید.

 مشاوره موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر یکی از معتبرترین و بهترین موسسات فعال در زمینه کنکور کارشناسی است. این موسسه در سال ۱۳۹۰ با ایده پردازی استاد عبدالرضا منتظری تاسیس گردیده و با جذب اساتید و مدرسان برجسته و سرشناس در زمینه آموزش دروس پایه دبیرستان فعالیت ها و خدمات آموزش خود در این زمینه پرداخته است.

یکی از مهمترین وجوه تمایز موسسه حرف آخر با سایر موسسات آموزشی در زمینه کنکور کارشناسی، ارائه پکیج های آموزشی در قالب انیمیشن، تصاویر متحرک و پویا نمایی است. متد آموزشی موسسه حرف آخر بر اساس نتایج حاصل از تحقیقات مختلف در این زمینه، انتخاب گردیده و از جمله روش های موثر در کسب نتایج مطلوب آموزشی به شمار می آید.

ارتباط با مشاوران: 09190974955

مشاوره حرف آخر

 خدمات مشاوره رایگان حرف آخر چیست؟

مشاوره و ارائه راهکارهای سازنده و کارآمد توسط یک مشاور مجرب و متخصص در زمینه آموزشی و تحصیلی، یکی از فاکتورهای مهم و تاثیرگذار در کسب نتایج مطلوب و موفقیت های آموزشی در زمینه کنکور سراسری بوده و با ارائه اصول و روش های برنامه ریزی و سبک صحیح مطالعه، نقش بسیار مهمی در موفقیت های آموزشی و کسب رتبه برتر در آزمون کنکور سراسری بر عهده خواهد داشت.

مشاوره حرف آخر توسط مشاوران ارشد و رتبه های برتر کنکور سراسری انجام شده و متناسب با بهره هوشی، توان یادگیری و بسیاری از فاکتورهای دیگر دفترچه رنگی برای داوطلبان شرکت در آزمون کنکور سراسری متفاوت خواهد بود. تمامی تلاش موسسه حرف آخر به منظور ارائه مشاوره رایگان، در مسیر صحیح و اصولی ارائه راهکارهای آموزشی در چارچوب توانمندی های داوطلب بوده و از بکارگیری متدهای مشترک و خارج از توان آموزشی داوطلب ممانعت گردیده است.

  ارتباط با مشاوران حرف اخر

تمامی مشاورین موسسه آموزشی حرف آخر از جمعیت دانش آموزان رتبه برتر کنکور سالهای گذشته انتخاب شده و از توانمندی های آموزشی بالایی برخوردار هستند. مشاوره حرف آخر به شکل کاملا رایگان بوده و نیازی به پرداخت هزینه از جانب داوطلبان  متقاضی مشاوره تحصیلی وجود نخواهد داشت.

یکی از ویژگی های قابل توجه موسسه حرف آخر در خصوص کسب اعتماد، رضایت مداری و تضمین موفقیت داوطلبان،  معرفی رتبه های برتر به عنوان مشاورین این موسسه در رسانه‌ های عمومی مانند تلویزیون است.

 ارتباط با مشاورین رتبه برتر حرف اخر

یکی از راه های کسب اطلاعات در خصوص لیست اسامی مشاوران برتر توسط داوطلبان و متقاضیان مشاوره، مراجعه حضوری به موسسه آموزشی و یا ارتباط تلفنی با شماره مشاوره حرف آخر ارائه شده در واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان این موسسه می باشد.

واحد پاسخگویی به خدمات مربوط به مشاوره، لیست اسامی و شماره تلفن مشاوران برتر را با توجه به رشته بسیاری از فاکتورهای دیگر در اختیار داوطلبان قرار داده و تمامی سوالات و درخواست های آنها را در این زمینه پاسخگو خواهند بود. استفاده از راهکارهای آموزشی و تجربیات شخصی و علمی مشاوران برتر موسسه حرف آخر، طی کردن مسیر موفقیت را برای داوطلبان آزمون کنکور سراسری هموار نموده و انگیزه های رسیدن به رتبه برتر و قبولی در دانشگاه‌ های درجه یک را در یک چارچوب اصولی و صحیح ساماندهی خواهد نمود.

ارتباط مشاوره : 09190974955

 مزیت های مشاوره رایگان حرف آخر

یکی از مهمترین مزایا و تفاوت های مشاوره حرف آخر، عدم پرداخت هزینه های سرسام آور و پیروی از اصول سختگیرانه مشاوران توسط داوطلبین کنکور سراسری است. تمامی این خدمات به شکل کاملا رایگان در اختیار داوطلبان قرار گرفته و امکان مشاوره با بیشتر از یک نفر و یا تعویض مشاور در اختیار داوطلبان قرار داده شده است.

تمامی واحدها و خدمات مشاوره به شکل ۲۴ ساعته در طی شبانه روز پاسخگوی سوالات و نیازهای آموزشی متقاضیان کنکور بوده و علاوه بر ارائه پلن های صحیح و اصولی آموزشی، روش های کسب مهارت در تست زنی، مدیریت زمان در آزمون سراسری، جدول برنامه ریزی اصولی در خصوص مطالعه منابع  و آگاهی از اهمیت فصول مختلف منابع درسی، تفسیر، معرفی بررسی و نحوه مطالعه پکیج های آموزشی دروس اختصاصی و عمومی ارائه شده توسط موسسه حرف آخر یکی از مهمترین و اصلی ترین گزینه ها و خدمات ارائه شده توسط مشاوران برتر این موسسه علمی آموزشی به شمار می آید.

 مشاورین مشاوره حرف آخر چه کسانی هستند؟

مشاوران برتر مشاوره حرف آخر از تحصیلات دانشگاهی در مقاطع مختلف در دانشگاه های برتر برخوردار بوده و تجربه ارائه مشاوره به داوطلبان کنکور را  دارا هستند. با توجه به اینکه ارائه مشاوره در خصوص استفاده از پکیج های آموزشی این موسسه یکی از مهمترین اهداف مشاوره‌ ای توسط مشاوران برتر به شمار می آید؛  افراد به عنوان مشاور در این موسسه انتخاب خواهند شد تجربه استفاده از پکیج های آموزشی این موسسه را داشته مسیر موفقیت را طی نمودند.

علاوه بر مشاوره تحصیلی، مشاوره جمعی و مشاوره روحی از دیگر  خدمات ارائه شده توسط مشاوران برتر موسسه حرف آخر می باشند که تاثیر بسیار زیادی در  افزایش روحیه داوطلبان آزمون کنکور سراسری داشته و فشارهای روحی، استرس و دغدغه‌های آنها را تا حد بسیار زیاد کاهش خواهد داد.

بیشتر بخوانید: لیست قیمت محصولات حرف آخر

مشاوره تحصیلی حرف آخر

مشاوره تحصیلی حرف آخر یا به نوعی مشاوره کنکور حرف آخر به صورت 24 ساعته حتی روز های تعطیل در رستای رفع مشکلات دانش آموزان، خرید پکیج و پیگیری سفارشات، ارائه برنامه ریزی های درسی، کعرفی پکیج ها و مشاوره های مرتبط آماده ارائه خدمات می باشند. همین الان می تونید با استفاده از شماره تماس زیر با مشاوران ارشد و رتبه پرور حرف آخر در ارتباط باشید.

سایت مشاوره حرف آخر

سایت مشاوره حرف آخر با افتخار هشت سال تجربه موفق در زمینه ارائه پکیج های آموزشی با استفاده از متدهای روز جهانی و ارائه خدمات مشاوره رایگان با استفاده از اساتید و مشاوران برتر توانست از گام موثر و کارآمد در خصوص بهینه سازی زمان و هزینه های مورد نیاز در زمینه های آموزشی برداشته و داوطلبان را به موفقیت های  تحصیلی نزدیک نماید.

این موسسه با محوریت کسب رضایت و اعتماد داوطلبان در زمینه آموزش های کنکور سراسری تاسیس گردیده و با امید به ارائه فیدبک های مثبت، حمایت های همه جانبه و به اشتراک گذاشتن موفقیت های کسب شده در نتیجه استفاده از خدمات این موسسه به دیگر داوطلبان کنکور سراسری، در آرزوی ارتقا، پیشرفت بیشتر و توسعه خدمات موثر تر در زمینه آموزشی و مشاوره‌ رایگان بدون دریافت هزینه مشاوره می باشد.

4.9/5 - (8 امتیاز)

2 دیدگاه در “مشاوره حرف آخر

  1. حرف آخر گفت:

    سلام من میخام با مشاورین ارشد حرف آخر صحبت کنم و در ارتباط باشم میشه کمکم کنید؟

    1. حرف آخر گفت:

      سلام درخواست تماس ثبت کنید یا تماس بگیرید تا بهتون توضیح بدم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پاسخ صحیح معادله را وارد کنید: *