کنکور | مشاوره کنکور | پکیج آموزشی کنکور, مقالات و اخبار حرف آخر

خرید و فروش کپی محصولات حرف آخر

امروزه یکی از مهمترین مباحث برای دانش آموزان و داوطلبان شرکت در کنکور سراسری، استفاده از محصولات و پکیج های کمک آموزشی محسوب می شود که یکی از موسسات فعال در این زمینه موسسه حرف آخر می باشد. کپی محصولات حرف آخر که دانش آموزان به دنبال تهیه و خرید آن هستند یکی از مهمترین مسائل این موسسه به شمار می آید.

حرف آخر همواره سعی می کند تا دی وی دی های آموزشی موسسه را با کیفیت بالا در اختیار دانش آموزان قرار دهد تا سهم بسزایی در یادگیری مفاهیم درسی و افزایش قدرت تست زنی داوطلبان شرکت در کنکور سراسری داشته باشد.

در حال حاضر شاهد این موضوع هستیم که برخی از صفحات مجازی و سایت ها در زمینه فروش کپی محصولات حرف آخر مشغول فعالیت هستند و دانش آموزان بدون هیچ آگاهی از کیفیت مطالب و سی دی های آموزشی به خرید این محصولات با قیمت پایین اقدام می کنند اما از عواقب و پشت پرده این دی وی دی ها هیچ اطلاعاتی ندارند؛ بنابراین اگر به دنبال تهیه و خرید پکیج های آموزشی حرف آخر هستید، در این مقاله قصد داریم تا شما را با پشت پرده این صفحات مجازی و سایت های سودجو بیشتر آشنا کنیم؛ پس با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

مشاوره رایگان حرف آخر: 09190974955

کپی محصولات حرف آخر

کپی محصولات حرف آخر

موسسه حرف آخر  یکی از بهترین و قدرتمندترین موسسات در زمینه تهیه و توزیع دی وی دی های آموزشی دروس مختلف کنکور سراسری رشته های مختلف محسوب می شود که دارای کادری مجرب با اساتید با تجربه و زبده می باشد که در تهیه ویدئوهای آموزشی دروس کنکوری و تدریس مطالب درسی با حرف آخر همکاری می کنند. همچنین در این موسسه برنامه مطالعاتی، مشاوره های روحی و روانی و … توسط مشاوران کاربلد به دانش آموزان ارائه می شود. موسسه حرف آخر در تهیه پکیج های آموزشی خود همواره در تلاش است تا از تکنولوژی نوین به منظور ضبط تصویر و صدا استفاده کند.

در محصولات این موسسه از شیوه های نوین آموزشی به منظور یادگیری مفاهیم و افزایش قدرت تست زنی استفاده شده و دانش آموزان و داوطلبان شرکت در کنکور سراسری می توانند با این موسسه ارتباط برقرار کنند و از تخفیفات ارائه محصولات موسسه حرف آخر استفاده نمایند.

متاسفانه در حال حاضر برخی صفحات در شبکه های مجازی و سایت های سودجو به فروش کپی دی وی دی های حرف آخر اقدام کرده اند که معمولا محصولات بی کیفیتی هستند و اغلب آن ها کامل نیستند. قیمت پایین این محصولات کپی سبب شده تا بسیاری از دانش‌آموزان و داوطلبین به خرید این محصولات روی آورند اما مسلما از عواقب خرید کپی محصولات حرف آخر آگاهی ندارند!

کپی دی وی دی های حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان زیادی به منظور افزایش آمادگی خود برای شرکت در کنکور سراسری به تهیه محصولات حرف آخر اقدام می کنند اما بدون آگاهی کافی به خرید کپی محصولات حرف آخر روی می آورند که این محصولات دارای تفاوت های بسیاری با محصولات اورجینال حرف آخر می باشد

موسسه حرف آخر برای جلوگیری از سوء استفاده افراد سودجو به رمزنگاری ویدئوهای آموزشی در پکیج های خود اقدام کرده تا رمزهای یکبار مصرف فقط برای استفاده روی یک سیستم کارآیی داشته باشند و افراد دیگر نتوانند به هیچ وجه جزء ضبط از صفحه نمایش سیستم به کپی محصولات اقدام کنند. در نتیجه این محصولات کپی کاملا بی کیفیت بوده و اغلب ناقص هستند.

بنابراین اگر می خواهید محصول موسسه حرف آخر را تهیه کنید، مراقب باشید تا در دام این افراد سودجو و محصولات کپی بی کیفیت گرفتار نشوید؛ زیرا این محصولات هیچ تاثیری بر روی رشد و یادگیری دروس مختلف کنکوری نخواهند داشت.

بیشتر بخوانید: شماره حساب موسسه حرف آخر

کپی دی وی دی های حرف آخر

استفاده از کپی محصولات حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری که قصد دارند از محصولات و پکیج های آموزشی موسسه حرف آخر استفاده کنند، بهتر است محصولات اصل و اورجینال حرف آخر را خریداری نمایند؛ زیرا کپی فیلم و دی وی دی های حرف آخر، محصولات بی کیفیتی هستند که به هیچ وجه موسسه حرف آخر در قبال آن ها مسئولیتی ندارد و هیچ مشاوره رایگانی از طرف مشاوران موسسه به خریداران ارائه نمی شود.

مشاوره حرف آخر: 09190974955

خرید و فروش کپی محصولات حرف آخر

به طور کلی خرید و فروش کپی محصولات حرف آخر حرام می باشد و پیشنهاد می کنیم از طریق فروشگاه حرف آخر به خرید نسخه اورجینال و اصل پکیج های حرف آخر اقدام نمایید تا در ادامه دچار مشکل نشوید.

خرید و فروش کپی دی وی دی های حرف آخر

چرا نباید کپی محصولات حرف آخر را بخریم؟!

دانش آموزان اگر ویدئو های آموزشی اورجینال حرف آخر را خریداری کنند، خدمات مختلفی همراه با این پکیج به داوطلبان ارائه می شود که شامل موارد زیر است:

  • ارائه ضمانتنامه کیفیت ویدئوها
  • مشاوره و راهنمایی رایگان
  • امکان درخواست برنامه ریزی مطالب
  • گفت و گو با رتبه برتری ها
  • گفت و گو با عبدالرضا منتظری موسس حرف آخر
  • گفت و گو با اساتید موسسه
  • و…

بنابراین اگر به خرید کپی محصولات حرف آخر اقدام کنید، هیچ یک از این خدمات به داوطلبان و دانش آموزان ارائه نمی شود و این دلیل محکمی است تا پکیج های کپی را از سایت های سودجو خریداری نکنید.

بیشتر بخوانید: لیست قیمت محصولات حرف آخر

خرید دی وی دی حرف آخر دست دوم

ارائه کپی محصولات حرف آخر اغلب دارای صفحات تار و تاریک در ویدئوهای آموزشی می باشد و تشخیص را برای دانش آموزان سخت و دشوار خواهد کرد و تا پایان ویدئو هیچ لذتی از آموزش نخواهند برد و به این ترتیب به نتیجه ایده آل نمی رسند؛ بنابراین توصیه می کنیم هرگز به دنبال استفاده از کپی محصولات حرف اخر نباشید.

از دیگر معایب این محصولات کپی و غیراستاندارد، می توان به این موضوع اشاره کرد که خدماتی مانند کتاب های کار موسسه، مشاوره حرف آخر (اختصاصی) را دریافت نخواهید کرد و عملا برای یک محصول بی ارزش هزینه می شود؛ پس بهتر است به خرید محصولات و پکیج های اورجینال از فروشگاه حرف آخر اقدام کنید.

خرید و فروش کپی محصولات حرف آخر

ویژگی نسخه های اورجینال محصولات و پکیج های حرف آخر

موسسه حرف آخر با بیش از 8 سال سابقه فعالیت در زمینه ویدئوها و خدمات آموزشی به دانش آموزان و داوطلبان شرکت در کنکور سراسری در زمینه یادگیری مفاهیم درسی و افزایش قدرت تست زنی فعالیت می کند. اخیرا برخی از سایت ها و صفحات مجازی به عرضه محصولات کپی این موسسه اقدام کرده اند.

قیمت فروش کپی محصولات حرف آخر نسبت به نسخه اورجینال بسیار کمتر است و از کیفیت و خدمات پشتیبان برخوردار نیست. از ویژگی های نسخه های اورجینال محصولات و پکیج های حرف آخر، می توان به ویدئوهای آموزشی باکیفیت بالا، ارائه خدمات ویژه مجموعه به دانش آموزان و داوطلبان و … اشاره کرد.

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری، می توانند با مراجعه به سایت حرف آخر به تهیه و خرید محصولات اورجینال و اصل موسسه اقدام کنند تا دچار مشکلات ناشی از خرید کپی محصولات حرف آخر نشوند.

مشاوره رایگان حرف آخر: 09190974955

چگونه محصولات اورجینال موسسه حرف آخر را خریداری کنیم؟

اگر به دنبال تهیه و خرید محصولات اورجینال موسسه حرف آخر هستید و نمی خواهید در دام سودجویان عرضه کننده کپی محصولات حرف آخر گرفتار شوید، توصیه می کنیم کلیه دانش آموزان و داوطلبان شرکت در کنکور سراسری به سایت حرف آخر مراجعه کرده و با شماره تلفن 09190974955 ارتباط برقرار کنند تا مشاوره های لازم را جهت خرید پکیج های اورجینال موسسه دریافت نمایند.

همچنین اگر در تهیه و خرید دی وی دی های اورجینال این موسسه با مشکل مواجه هستید، می توانید از طریق فرم ارتباط با ما و شماره تماس درج شده در سایت حرف آخر با متخصصین این حوزه ارتباط برقرار کنید تا راهنمایی های لازم به شما ارائه شود.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پاسخ صحیح معادله را وارد کنید: *