کنکور | مشاوره کنکور | پکیج آموزشی کنکور, مقالات و اخبار حرف آخر

آدرس موسسه حرف آخر

آدرس موسسه حرف آخر

آدرس موسسه ی حرف آخر ،یکی از مشکلاتی که اغلب داوطلبان کنکور معمولا با آن مواجه هستند یافتن آدرس موسساتی است که برای تهیه جزوات  کنکور به آن مراجعه می کنند است. در این مقاله به معرفی آدرس موسسه حرف آخر در تهران انقلاب و همچنین کرج،تبریز، شیراز، رشت، اصفهان، قم، مشهد و … خواهیم پرداخت. در صورت تمایل و کسب اطلاع می توانید با ما همراه باشید.

آدرس موسسه حرف آخر

اغلب افراد و داوطلبان کنکور تمایل  دارند که  آدرس دقیق دفتر مرکزی و همچنین شعبات موسسات کنکور اطلاع کامل داشته باشند تا در صورت نیاز بتوانند به سرعت و بدون اتلاف وقت با مراجعه حضوری به این دفاتر مشکلات  خود را رفع کنند.

در برخی از مواقع نیز لازم است تا داوطلبان کنکور بتوانند برای تهیه  جزوات کنکور و یا مشاوره با مشاوران این موسسات به سادگی به آدرس حرف آخر مراجعه نمایند. در این قسمت ما بر آنیم تا آدرس موسسه حرف آخر در تهران و خیابان انقلاب و یا دفتر مرکزی این موسسه در کرج و یا شهرهای دیگر را برای اطلاع این افراد در سایت قرار دهیم.

علاوه بر این آدرس ها در بعضی از مواقع نیز لازم است که داوطلبان بتوانند با برخی از اساتید مجموعه تلفنی مشاوره نمایند. لذا در این بخش به قرار دادن این اطلاعات اقدام خواهیم نمود.

این اطلاعات به شما و تمامی داوطلبان کمک می نماید تا به سرعت و سهولت بتوانند مشکلات پیش روی خود را رفع نموده و در صورت نیاز با مراجعه حضوری از آخرین محصولات فرهنگی منتشر شده آگاهی کسب نمایند و در صورت تمایل اقدام به تهیه این محصولات نمایند.

ارتباط با مشاوران حرف آخر: 09190974955

آدرس موسسه حرف آخر

آدرس دفتر مرکزی موسسه حرف آخر

یکی از مهمترین موانعی که در پیش روی داوطلبان کنکور قرار دارد این است که بتوانند به سادگی در میان صدها موسسه و مجموعه فرهنگی که اقدام به انتشار محصولات علمی و آموزشی می نمایند یکی را انتخاب نموده و با توجه به گستردگی و اعتبار آن اقدام به تهیه جزوات خود نمایند.

دارا بودن آدرس برای این موسسات بر اعتبار و اعتماد این مجموعه می افزاید. همچنین قرار دادن یک شماره تماس بر اعتبار آدرس دفتر مرکزی موسسه حرف آخر در تهران خواهد افزود. این شماره تماس باید در ارتباط مستقیم با فردی آگاه و مطلع از خدمات و قیمت محصولات موسسه باشد.

بیشتر بخوانید:شماره کارت موسسه ی حرف اخر مهر

آدرس موسسه حرف آخر در تهران

این موسسه با دارا بودن اعتبار و اعتماد در میان داوطلبان کنکور به راه اندازی دفاتر در شهرهای دیگر اقدام نموده است. در صورتی که داوطلبان کنکور سراسری در شهرهای دیگر به جز شهر تهران علاقمند به استفاده از محصولات فرهنگی و همچنین مشاوره با اساتید این موسسه باشند می توانند با مراجعه به سایت این موسسه از آدرس دقیق دفاتر موسسه در شهرهای دیگر و آدرس موسسه حرف آخر در کرج اطلاع حاصل نمایند.

همچنین بدون مراجعه به آدرس حرف آخر در تهران نیز می توانید از محصولات فرهنگی این موسسه به صورت آنلاین خریداری نمایید.

آدرس دقیق موسسه حرف آخر

آدرس دقیق موسسه حرف آخر که دارای یک دفتر مرکزی کاملا رسمی در شهر تهران می باشد عبارتند از: استان تهران، ضلع جنوبی میدان انقلاب، پلاک 17، ساختمان مترجمان، طبقه دوم شرقی، واحد 4

توجه: حتما قبلا از مراجعه حضوری با شماره تماس قرار داده شده در سایت تماس حاصل نموده و با مشاور این بخش یعنی آقای مستوری هماهنگ نمایید.

شماره تماس موسسه حرف آخر که باید قبل از مراجعه حضوری با آن هماهنگ نمایید عبارتند از: 09190974955

آدرس انتشارات حرف آخر بر روی نقشه گوگل مپ

ما در ادامه آدرس حرف آخر را بر روی نقشه گوگل برای دسترسی سریع شما ارائه کردیم که میتوانید مشاهده کنید.

آدرس دقیق موسسه حرف آخر

آدرس دفتر استاد منتظری

دوستان عزیز، حتما توجه داشته باشد که آدرس دفتر استاد منتظری همان آدرس درفتر مرکزی می باشد که در فوق منتشر کردیم. استاد عبدالرضا منتظری دفتر مجزایی ندارد و شما میتوانید جهت مقالاقات با وی به این آدرس مراجعه کنید.

در این بخش به طور کامل اقدام به معرفی دفتر مرکزی و دفتر اصلی موسسه کردیم. آدرس ها اعلام شده در بالا به صورت نوشتاری و تصویری مشخص شده است. همچنین برا عزیزانی که قصد داشتند از طریق گوگل مپ به دفتر اصلی حرف آخر مراجعه کنند، تصویر مربوط به موقعیت مکانی مشخص شده است.

بیشتر بخوانید:شماره تماس عبدارضا منتظری 

اطلاع قبل از مراجعه حضوری

یکی از مهم ترین عواملی که به افراد در انتخاب یک موسسه مناسب کمک می نماید اطلاع از تخفیفاتی است که توسط این موسسات برای داوطلبان کنکور و مصرف کنندگان این محصولات در نظر گرفته شده است. به علت بالا بودن هزینه تهیه این نوع محصولات معمولا افراد کمی هزینه تهیه آن را دارند.

اطلاع از تخفیف به این افراد کمک می نماید تا بتوانند از محصولات فرهنگی منتشر شده این موسسات بیشتر تهیه نمایند. برای همین در صورتی که قبل از مراجعه حضوری فرد با شماره تماس قرار داده شده تماس بگیرد می تواند به سادگی و آسانی به آدرس موسسه حرف آخر در تهران مراجعه نموده و از تخفیفات محصولات مورد نیاز خود را آگاهی کسب نماید.

در صورتی که به هر دلیل قبل از مراجعه به موسسه تماس گرفته نشود  باز هم می توانید از تخفیف این موسسه بهرمند شوید. برای این کار لازم است که هنگام مراجعه به مسئول مربوطه اعلام نمایید که با آقای مستوری هماهنگ نموده اید. با این کار شما می توانید هم از تخفیف محصولات فرهنگی و هم تهیه پکیج سود ببرید.

خرید انلاین یک ویژگی مطلوب موسسه ی حرف آخر

یکی از بزرگ ترین مشکلات داوطلبان کنکور از دست دادن زمان برای مراجعه حضوری به آدرس موسسه حرف آخر در انقلاب تهران می باشد. بعضی از داوطلبان نیز به علت ساکن بودن در استان هایی که موسسه حرف آخر در آن دفتر ندارند نمی توانند اقدام به خرید محصولات این موسسه نمایند.

اما موسسه حرف آخر برای راحتی و آرامش این افراد نیز امکان خرید و بخش مشاوره برای خرید را راه اندازی نموده است. تنها با یک تماس با بخش فروش موسسه حرف آخر تمام علاقمندان می توانند به سادگی بعد از مشاوره با کارشناسان این بخش و اطلاع از نوع محصول فرهنگی مورد نیاز خود اقدام به خرید نمایند.

توجه نمایید که بعد از خرید  از محصولات موسسه حرف آخر شما می توانید از مشاوره رایگان حرف آخر تا روز کنکور بهره برده و لذت یک رتبه برتر در کنکور سراسری را تجربه نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09190974955 تماس حاصل نمایید.

https://www.google.com/

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پاسخ صحیح معادله را وارد کنید: *