کنکور | مشاوره کنکور | پکیج آموزشی کنکور, مقالات و اخبار حرف آخر

کلاهبرداری موسسه حرف آخر

کلاهبرداری موسسه ی حرف آخر ،موفقیت های موسسه حرف آخر در ارائه خدمات به دانش آموزان کنکوری واعتماد متقابل دانش آموزان به موسسه حرف آخر باعث شده که افرادی که به دنبال کسب سود از تخریب موسسه حرف آخر می باشند به شایعه پراکنی با عناوینی همچون کلاهبرداری موسسه حرف آخر و دروغ های موسسه حرف آخر و کلاهبرداران حرف اخر بپردازند.

اما چرا این افراد به دنبال تخریب موسسه حرف آخر هستند سوالی است که با پاسخ به آن می توان به حقایق پشت پرده این موضوعات پی برد.

کلاهبرداری موسسه حرف آخر

همانطور که می دانید جامعه وسیع دانش آموزان کنکوری باعث پدیدار شدن موسسه های کنکوری شده است بسیاری از این موسسه ها به دلایلی همچون نوپا بودن و یا عدم توانایی در ارائه خدمت مطلوب و صادقانه به دانش آموزان سعی دارند تا موسسه های فعال، پرطرفدار و مورد رضایت دانش آموزان از جمله موسسه حرف آخر را تحت عناوینی مثل دروغ ها و کلاهبرداری موسسه حرف آخر تخریب کنند تا بدین وسیله این افراد سودجو به افزایش فروش موسسات خود کمک کنند.

یکی از موسساتی که اخیرا مورد توجه و تهمت های اینچنین افراد با عنوان کلاهبرداری موسسه حرف آخر قرار گرفته است موسسه حرف آخر می باشد که از سال 1390 فعالیت خود را در زمینه تولید محتوای آموزشی و خدمت به دانش آموزان شروع کرده و تا به امروز همواره روندی رو به رشد در راستای ارائه خدماتی مطلوب تر و گسترده تر را ادامه داده است؛ بنابراین بدیهی است که رقیبان از پیشرفت موسسه حرف آخر ناراحت شده و دست به تخریب و شایعه پراکنی نسبت به این موسسه بزنند.

کلاهبرداری موسسه حرف آخر

آیا کلاهبرداری حرف آخر صحت دارد؟

این افراد برای اثبات تخریب ها و دروغ های خود هیچ گونه مدرک و منبعی را ارائه نمی کنند و صرفا به شایعه پراکنی و انتشار مطالب کذب و بدون منبع در فضای مجازی می پردازند، با این حال سوال اینجاست که آیا ثبت نام در موسسه حرف اخر منطقی است یا خیر؟ برای پاسخ به این سوال به همراهی و استفاده از خدمات موسسه حرف آخر بپردازید تا در زمانی کوتاه و قبل از کنکور به جواب برسید.

مشاوره رایگان حرف آخر : 09190974955

چرا اخبار کلاهبرداری موسسه حرف آخر کذب است و نباید به آن توجه کرد؟

موسسه حرف آخر با ارائه بسته های آموزشی کامل و روش های آموزشی به روز و قدرتمند و مشاوره رایگان نه تنها به شما ثابت کرد که این شایعه ها و تخریب ها بی پایه و اساس و کذب هستند بلکه تا روز کنکور شما را همراهی می کند تا به بهترین نتیجه ی ممکن دست یابید. زیرا هدف اصلی موسسه حرف اخر ارائه خدمت و موفقیت دانش آموزان در هر جای کشورمان است. این طرز تفکر است که باعث بهترین بودن و پیشرفت روزافزون موسسه حرف آخر شده و باعث شده است شایعاتی مثل کلاهبرداری موسسه حرف آخر را کاملا تکذیب کند.

بیشتر بخواهید: کلاهبرداری عبدالرضا منتظری

چه چیزی حرف آخر را بقیه متمایز می کند؟

پس از تاسیس موسسه حرف آخر و شروع قدرتمند این موسسه در ارائه خدمات به دانش آموزان در زمینه تکنیک های مطالعه و آموزش مفاهیم، شاهد انقلابی در زمینه شیوه تدریس هستیم.

اما چرا از واژه ی انقلاب استفاده کردیم؟ همانطور که می دانید اکثر موسسات کنکوری در شیوه ی آموزش از روش های سنتی و خشک استفاده می کنند که این امر در تحقق یادگیری مفاهیم و به خاطر سپردن آن برای زمانی طولانی مشکلاتی را به وجود می آورد.

موسسه حرف آخر از این امر مطلع بوده و برای اولین بار در ایران از روش پویانمایی و انیمیشن برای آموزش مفاهیم کنکور استفاده کرده است. همانطور که گفته شد تا پیش از این، روش های سنتی و آموزش با گچ و تخته به عدم پیشرفت در یادگیری مفاهیم منجر می شد اما با روش های به روز و جدید موسسه حرف آخر دیگر نیازی به یادگیری مفاهیم به روش سنتی و حفظ کردن مطالب نیست.

در موسسه حرف آخر دانش آموزان یاد می گیرند که چطور با استفاده از نقشه راه و بدون حفظ کردن تعداد زیادی فرمول به محاسبات بپردازند و یا با روش شهودی و نگاه کردن به انیمیشن ها آموزش ها را درک و مفاهیم کنکوری را یاد بگیرند.

مشاوره رایگان نیز یکی از مواردی است که موسسه حرف آخر را از بسیاری از موسسه ها متمایز می کند. بدین ترتیب دانش آموزان می توانند با تماس با مشاوران موسسه حرف آخر از خدمات مشاوره ای این موسسه مانند برنامه ریزی، مشاوره تخصصی توسط رتبه های برتر کنکور و پشتیبانی دائم استفاده کنند.

کدام ویژگی های حرف آخر باعث بهترین بودن آن می شود؟

همانطور که گفته شد استفاده ی موسسه حرف آخر از روش های دیداری و پویانمایی باعث یادگیری بهتر موضوعات کنکور بدون نیاز به حفظ و مرور مکرر آن ها می شود. از دیگر ویژگی های موسسه حرف آخر می توان به این موارد اشاره کرد:

  • آموزش مفهومی و شهودی که باعث جایگیری طولانی مدت مسائل در ذهن می شود.
  • استفاده از نقشه ی راه برای انسجام فکری و یادگیری فرمول ها بدون نیاز به حفظ کردن آن ها
  • تطبیق حداکثری با کنکور سراسری برای آشنایی هر چه بیشتر با مسائل کنکور
  • تدریس جامع و صریح همراه با جمع بندی ها تکمیلی برای مرور
  • حل مسائل کنکوری و تحلیل جواب ها
  • زمان مناسب تدریس برای دانش آموزان
  • قیمت مناسب برای دانش آموزان
  • مشاوره رایگان و پشتیبانی کامل دانش آموزان
  • برنامه چهار ماهه و هزار ساعتی: این برنامه که توسط مجرب ترین اساتید و مشاورین کشور طراحی شده است، به دانش آموز کمک می کند چطور شروع به درس خواندن کند و برای هر مبحث چه زمانی اختصاص دهد.

آیا دروغ های موسسه حرف آخر و کلاهبرداری حرف آخر حقیقت دارد؟

مشاوره رایگان حرف آخر: 09190974955

اگر تاکنون از خدمات این موسسه استفاده کرده باشید می دانید که عناوینی مانند دروغ های حرف آخر و کلاهبرداری موسسه حرف آخر تنها شایعاتی بی اساس است که توسط سودجویان منتشر می شود.

اگر تاکنون نیز از خدمات این موسسه استفاده نکرده اید می توانید از رتبه های برتر کنکور سراسری که از خدمات موسسه حرف آخر استفاده کرده اند مشاوره بخواهید تا با خیال راحت از خدمات و محصولات موسسه حرف آخر استفاده کنید و به موفقیت و هدف خود در کنکور سراسری دست یابید و بدانید که دروغ ها و کلاهبرداری موسسه حرف آخر تنها شایعاتی است که توسط سودجویان منتشر می شود.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پاسخ صحیح معادله را وارد کنید: *