کنکور | مشاوره کنکور | پکیج آموزشی کنکور, مقالات و اخبار حرف آخر

نصب و فعالسازی دی وی دی های حرف آخر

یکی از بزرگترین دغدغه و مشکلات داوطلبانی که پکیج های موسسه حرف آخر را تهیه می کنند؛ نحوه نصب و فعالسازی دی وی دی های حرف آخر برای استفاده از آن است.

در این قسمت ما به تمامی سوالات شما در خصوص نحوه نصب و دریافت کد فعالسازی پکیج های آموزشی موسسه حرف آخر پاسخ خواهیم داد تا ضمن مشاهده این دی وی دی ها که دروس مختلف کنکور به شیوه ای راحت و با جدیدترین متدهای آموزشی و تست زنی توسط اساتید مجرب و متخصص موسسه ما به شما دانش آموزان و داوطلبین کنکور سراسری آموزش داده شده، بتوانید به مشکلات آموزشی خود را در یادگیری آن درس برطرف کرده و سرعت تست زنی خود را افزایش دهید.

با همراه باشید تا شما عزیزان را با شیوه فعال سازی و استفاده از مجموعه پکیج های آموزشی موسسه حرف آخر، به صورت گام به گام آشنا کنیم.

تماس با حرف آخر : 09190974955

نحوه نصب و فعالسازی دی وی دی های حرف آخر

مرحله اول

خرید پکیج آموزشی مورد نظر از حرف آخر

شما بعد از کسب اطلاعات لازم و مشورت با مشاوران ما در این مجموعه می توانید خیلی راحت و به صورت آنلاین سفارش خود را برای دریافت پکیج آموزشی درس مورد نظر در سایت موسسه حرف آخر ثبت کرده و بعد از مدت اندکی این پکیج آموزشی در قالب چندین ویدئو و کتاب و جزوه برای شما عزیزان به آدرسی که در سایت به هنگام ثبت سفارش وارد کرده اید؛ ارسال خواهد شد. جهت آشنایی با مراحل نصب و فعالسازی دی وی دی های حرف آخر با ما در ادامه این متن همراه باشید.

جهت خرید و مشاهده قیمت روی لینک قیمت دی وی دی های حرف آخر کلیک کنید و تمامی پکیج ها را به همراه مشخصات مشاهده کنید.

مرحله دوم

نحوه نصب دی وی دی های حرف آخر

در دومین مرحله بعد از اینکه پکیج آموزشی موسسه حرف آخر به دستتان رسید باید آن را درون سیستم کامپیوتر قرار داده و  سپس درایور مربوط به دی وی دی مربوطه با آیکن متفاوت برای شما نمایش داده خواهد شد.

در گام دوم بر روی آیکن نصب کلیک کنید (تصویر زیر)

نصب دی وی های حرف آخر

صفحه ای با دو گزینه برای شما به نمایش گذاشته خواهد شد که هر یک از این گزینه به ترتیب، نصب پیش نیاز و نمایش محتوا نام دارند.

نصب دی وی های حرف آخر

در گام سوم با کلیک بر روی گزینه نصب پیش نیاز تمامی نرم افزارهای پیش نیاز که برای راه اندازی و نمایش محتوای یک دی وی دی که برای نخستین بار آن را در سیستم خود نصب کرده اید؛ به صورت اتوماتیک بر روی سیستم شما نصب خواهند شد.

نکته ای مهم که در زمینه نصب و فعالسازی دی وی دی های حرف آخر باید دقت داشته باشید که شما نیازی نیست به تعداد پکیج های آموزشی که در اختیار دارید این کار را انجام دهید و تنها یکبار به هنگام نصب نخستین دی وی دی های موسسه حرف آخر، با کلیک بر روی گزینه نصب پیش نیاز این کار به صورت اتوماتیک برای سایر پکیج های آموزشی نیز انجام می شود.

بنابراین لازم نیست در هر مرحله از نصب پکیج های آموزشی بعدی، شما از ابتدا مجدد این کار را انجام دهید و تنها یک بار انتخاب گزینه نرم افزارهای پیش نیاز کفایت می کند.

نصب دی وی های حرف آخر

بعد از کلیک بر روی این گزینه سعی کنید کلیک اضافه ای انجام ندهید چون سرعت نصب را کاهش می دهد و مدت زمان اندکی صبر کنید که تمامی نرم افزارهای پیش نیاز مورد نظر بر روی سیستم شما نصب و پیاده سازی شوند. در انتها بعد از نمایش پیامی با این محتوا که عملیات نصب شما با موفقیت انجام شد، اکنون می توانید بر روی گزینه اتمام کلیک کرده و سپس صفحه مربوط به دی وی را بسته و مجدد باز می کنیم.

نصب دی وی های حرف آخر

در گام بعدی این بار گزینه نمایش محتوا را انتخاب کرده و صفحه مدنظر برای وارد کردن مشخصات فرد برای شما به نمایش گذاشته می شود. در این صفحه از شما خواسته می شود که شماره سریال درج شده بر روی برچسب پشت جعبه پکیج، شماره همراه و نام و نام خانوادگی خود را وارد کرده و سپس بر روی گزینه بعدی کلیک کنید.

نصب دی وی های حرف آخر

اکنون وارد صفحه ای می شود که در قسمت انتهایی از شما کد فعال سازی مجموعه را می خواهد. شاید برای تان سوال پیش آید که این کد در کدام قسمت درج شده و از کجا باید به آن دسترسی پیدا کنیم ؟ برای پاسخ به این سوال با ما همراه باشید.

ارتباط با مشاوران حرف آخر: 09190974955

مرحله سوم

نحوه فعالسازی دی وی دی های حرف آخر

برای فعال سازی دی وی دی های پکیج آموزشی موسسه حرف آخر لازم است که به کد قرمز رنگی که در مرحله 4 هنگام نصب نرم افزار نمایش داده شده در قسمت قبل، دقت کنید.

اکنون وارد صفحه فعالسازی دی وی دی های حرف آخر در سایت این موسسه به آدرس ac.mysi.ir شده و  در این صفحه نیز باید مشخصات خواسته شده نظیر شماره سریال پشت پکیج، کد قرمز رنگ ، نام و نام خانوادگی، شماره همراه و پست الکترونیکی خود را با دقت وارد می کنید و در نهایت با وارد کردن عبارت امنیتی خواسته شده و کلیک بر روی گزینه دریافت کد فعال سازی، این کد برای شما به نمایش گذاشته خواهد شد.

آموزش کامل نحوه فعال سازی دی وی دی های حرف آخر در یک پست جداگانه ارائه شده است که میتوایند از طریق لینک زیر ببنید.

در این رابطه بخوانید: دریافت کد فعال سازی حرف آخر

مرحله چهارم

نحوه استفاده از کد فعالسازی دی وی دی های حرف آخر

در مرحله چهارم بعد از دریافت کد فعالسازی دی وی دی های حرف آخر از سایت موسسه، این کد را کپی کرده و در قسمت مرحله نهایی صفحه نصب که در ادامه مرحله دوم برای ما نمایش داده شده بود؛ جایگذاری می کنیم. با کلیک بر روی گزینه بعدی با پیغام نرم افزار شما با موفقیت فعال سازی شد، مواجه خواهید شد.

در ادامه با توجه به عدم امکان فیلم برداری از روی دی وی دی ها، پیغام دیگری برای شما نمایش داده خواهد شد و در نهایت صفحه مربوط به نمایش مباحث آموزشی آن پکیج را می توانید مشاهده کنید.

چنانچه در هر مرحله از نصب و فعالسازی با مشکل روبرو شدید می توایند با استفاده از مشاوره حرف آخر آن را به صورت تلفنی مطرح و درخوایت راهنمایی و رفع مشکل کنید.

نکات مربوط به فعالسازی دی وی دی های حرف آخر

– قبل از انجام مراحل نصب پکیج آموزشی در خصوص غیر فعال سازی آنتی ویروس و فایروال سیستم اطمینان کسب کنید.

– دقت داشته باشید هر پکیج تنها قابلیت نصب و فعال سازی بر روی یک سیستم را دارد.

-دریافت کد را با موبایل هم می توان انجام داد فقط از لحاظ دسترسی به اینترنت اطمینان داشته و با ورود به آدرس ذکر شده، این کد را دریافت و در صفحه نصب پکیج وارد کنید.

– در صورت تغییر ویندوز سیستم، شما تنها لازم است که مجدد با همان مشخصات قبلی عملیات نصب و فعالسازی دی وی دی های حرف آخر را تنها بر روی همان سیستم انجام دهید.

5/5 - (2 امتیاز)

1 دیدگاه در “نصب و فعالسازی دی وی دی های حرف آخر

  1. مبین گفت:

    سیستم عامل غیر مجاز : 616 مینویسد . لطفا بگویید چکار کنم؟ بعد مینویسد شما مجاز به استفاده از این نرم افزار در محیط ماشین های مجازی نیستید . در حالی که ماشین مجازی ندارم و اولین بار است که این محصول بر روی یک سیستم نصب میشود . ریاضی دهم تشریحی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پاسخ صحیح معادله را وارد کنید: *