مدرسان حرف آخر | اساتید موسسه حرف آخر, مقالات و اخبار حرف آخر

بیوگرافی محمد واعظی حرف آخر

درس عربی یکی از دروس مشکل و سخت برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور به شمار می آید که یادگیری آن بسیار پیچیده و زمان بر می باشد؛ زیرا قواعد عربی بسیار زیاد است و وقت زیادی از دانش آموز می گیرد. استاد محمد واعظی حرف آخر توانسته است با تکنیک های نوین و اصولی به آموزش مفاهیم، قواعد و ترجمه مطالب درس عربی اقدام کند تا داوطلبان کنکور در کوتاهترین زمان ممکن، بتوانند مباحث عربی را یاد بگیرند.

اگر داوطلب شرکت در کنکور سراسری هستید، کسب درصد بالا در درس عربی در رتبه نهایی شما تاثیر بسزایی خواهد داشت؛ از این رو پکیج های عربی حرف آخر محمد واعظی به شما در رسیدن به هدفتان کمک شایانی خواهد کرد.  در این مطلب قصد داریم تا به معرفی استاد عربی محمد واعظی بپردازیم و دلایل محبوبیت این استاد بنام را بیان کنیم؛ پس پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

محمد واعظی حرف آخر

 بیوگرافی محمد واعظی حرف آخر

در این بخش از بیوگرافی محمد واعظی حرف آخر باید گفت که این استاد از معروف ترین و مشهورترین دبیران درس عربی سراسر کشور محسوب می شود که در قالب پکیج های آموزشی توسط موسسه حرف آخر به بازار عرضه شده است تا به داوطلبان در رسیدن به موفقیت در کنکور سراسری کمک کند. استاد محمد واعظی کارشناس ارشد زبان و ادبیات عرب از دانشگاه بین المللی علامه طباطبایی می باشد.

استاد واعظی حرف آخر از استعداد، دانش و تسلط خود در آموزش مباحث درس عربی برای تهیه آموزش های عربی به دانش آموزان کنکوری استفاده کرده است و تا حد زیادی موفق شده تا بستر بدون دغدغه و استرس بادگیری داوطلبان کنکور را فراهم کند.

مشاوره حرف آخر: 09190974955

سوابق تدریس استاد محمد واعظی حرف آخر

استاد محمد واعظی حرف آخر مدرس عربی کنکور به عنوان کارشناس ارشد زبان و ادبیات عرب با مجموعه حرف آخر همکاری می کند تا آموزش مباحث عربی را به بهترین شکل ممکن به داوطلبان کنکوری ارائه دهد. از سوابق تدریس این استاد معروف، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تالیف کتاب شبیه ساز کنکور
  • مدرس عربی در بسیاری از دبیرستان ها مانند فرهنگ، علم آوران، بهار، فرزانگان کرج و …
  • همکاری با آموزشگاه های کنکوری برتر کشور چون پرستو، ماهان، حرف آخر و …
  • همکاری با انتشارات همگامان
  • پاسخگویی به سوالات کنکور راه اندیشه عربشاهی

بیشتر بخوانید: شماره تماس حرف آخر

3 دلیل محبوبیت محمد واعظی عربی

محمد واعظی حرف آخر با پکیج های آموزشی خود توانسته تحولی عظیم در یادگیری مباحث درس عربی پدید آورد تا دانش آموزان به راحتی بتوانند برای کنکور سراسری آماده شود. از دلایل محبوبیت محمد واعظی عربی در میان دانش آموزان، می توان به سه مورد زیر اشاره کرد:

  1. ارائه تکنیک های نوین و کارآمد برای آموزش ترجمه، درک مطلب و قواعد عربی
  2. تدریس مباحث عربی با تصویرسازی و انیمیشن
  3. ارائه الگو و نقشه راه جامع برای تدریس قواعد عربی

همچنین شیوه تدریس پرانرژی و با شوق و ذوق این استاد سبب شده است تا بسیاری از دانش آموزان به درس عربی علاقه مند شوند تا بتوانند به راحتی و در کوتاهترین زمان ممکن کلیه مباحث مختلف عربی را یاد بگیرند.

پکیج های عربی واعظی حرف آخر

موسسه حرف آخر توسط استاد محمد واعظی توانسته است تا پکیج های آموزشی کامل و جامع درس عربی برای افزایش آمادگی شرکت در کنکور را تهیه کند که در آن طی 22 ساعت کلیه مباحث عربی تدریس شده است.

عربی جامع حرف آخر نظام قدیم و عربی جامع حرف آخر نظام جدید از محصولات آموزشی حرف آخر با تدریس استاد واعظی می باشد که به داوطلبان شرکت در کنکور سراسری، کمک می کند تا ترجمه، قواعد و درک مطلب درس عربی را در کوتاهترین زمان و به بهترین روش یاد بگیرند؛ بنابراین اگر به دنبال پکیج عربی کامل و جامع عربی حرف آخر هستید تا درصد بالا این درس را در کنکور سراسری کسب کنید، توصیه می کنیم با شماره تلفن های درج شده در سایت حرف آخر تماس بگیرید و مشاوره های لازم را در این رابطه دریافت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پاسخ صحیح معادله را وارد کنید: *