مدرسان حرف آخر | اساتید موسسه حرف آخر, مقالات و اخبار حرف آخر

بیوگرافی محسن منتظری حرف آخر

استاد محسن منتظری حرف آخر، یکی از شناخته شده ترین اساتید موسسه حرف آخر است که عمده شهرت آن به دلیل شیوه تدریس نوین آنها در ارائه مطالب درس ادبیات فارسی کنکور می باشد. استاد محسن منتظری سالهاست که در حال تدریس درس ادبیات فارسی در آموزشگاه های مختلف هستند که این امر نشان دهنده تجربه و مهارت بالای ایشان در این زمینه می باشد.

اکثر دانش آموزان موسسه حرف آخر علاقه زیادی به شیوه تدریس و شخصیت استاد منتظری دارند و توانسته اند با حضور در کلاس ها و همچنین با استفاده از پکیج های آموزشی ایشان درصد خوبی را در درس ادبیات فارسی کنکور کسب نمایند. اگر شما هم یکی از علاقه مندان مطالعه بیوگرافی استاد محسن منتظری هستید، توصیه می کنیم که تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

محسن منتظری حرف آخر

بیوگرافی محسن منتظری حرف آخر

استاد محسن منتظری یکی از اساتید بنام و شناخته شده درس ادبیات فارسی هستند که در سال های اخیر نقش بسیار زیادی در موفقیت دانش آموزان کنکوری موسسه حرف آخر داشته اند. استاد محسن منتظری حرف آخر در آموزش درس ادبیات فارسی شیوه خاص خود را دارند که از طریق آن دانش آموزان می توانند این درس را به طور کاملاً مفهومی یاد بگیرند. در رابطه با بیوگرافی محسن منتظری ادبیات لازم است شما را با سوابق کاری و شغلی ایشان بیشتر آشنا کنیم:

  • سالها فعالیت در سمت کارشناس بخش آب و فاضلاب
  • کارشناس گروه هماهنگی دفتر آموزش و کارشناس گروه برنامه ریزی و توسعه آموزش در وزارت نیرو
  • عضویت در کارگروه سبز وزارت نیرو
  • تدریس ادبیات فارسی در آموزشگاه های گوناگون کشور
  • مسئول بهینه سازی وزارت نیرو

همانطور که گفته شده ایشان در زمینه تدریس درس ادبیات فارسی سابقه زیادی دارند که همین امر باعث شده است از بهترین و بروزترین شیوه های تدریس برای ارائه این درس به دانش آموزان استفاده کنند. اکثر دانش آموزانی که در کلاس های استاد محسن منتظری حضور داشته اند، ایشان را عنوان بهترین و محبوب ترین اساتید موسسه حرف آخر معرفی کرده اند که در ادامه این مقاله 3 دلیل محبوبیت محسن منتظری حرف آخر را بیان خواهیم کرد.

مشاوره حرف آخر: 09190974955

محسن منتظری حرف آخر و درس ادبیات

برخلاف تصور بسیاری از دانش آموزان کسب رتبه خوب در درس ادبیات فارسی کار راحتی نبوده و پیچیدگی های خاص خود را دارد و موفقیت در آن به طور مستقیم در قبولی داوطلبان کنکور تاثیر خواهد داشت. تله هایی که اکثر طراحان سوال کنکور درس ادبیات در برخی از سوالات این درس در نظر می گیرند، باعث شده است که دانش آموزان برای موفقیت در این درس نیاز به منبعی کامل و جامع داشته باشند. استاد محسن منتظری حرف آخر در پکیج های آموزشی خود توانسته اند با بهره گیری از شیوه های نوین سهم قابل توجهی در موفقیت داوطلبان کنکوری داشته باشند.

بیشتر بخوانید: پروژه 6040 حرف آخر

شیوه تدریس جذاب و گیرا

شیوه تدریس جذاب، جدید و خلاقانه استاد محسن منتظری یکی دیگر از دلایل محبوبیت ایشان در بین دانش آموزان می باشد. به جرات می توانیم بگوییم که داوطلبان کنکوری در هیچ آموزشگاه دیگری نمی توانند از این شیوه تدریس بهره مند شوند. استاد منتظری با استفاده از تصویر و انیمیشن و با درگیر کردن نیمکره سمت راست دانش آموزان به آنها کمک می کنند تا مطالب گفته شده را در حافظه بلند مدت خود به ثبت برسانند.

ارائه پکیج های آموزشی کاربردی

استاد منتظری در پکیج های آموزشی درس ادبیات به توضیح تمام مباحث درس ادبیات نظام قدیم و نظام جدید پرداخته اند و امکان دسترسی به این پکیج ها برای همه داوطلبان کنکوری وجود دارد. استاد منتظری در پکیج های آموزشی خود به دانش آموزان یاد می دهند که چگونه با استفاده از یک سری تکنیک ها پاسخ سوالات این درس را در کوتاه ترین زمان ممکن پیدا کنند.

استاد محسن منتظری در طول سالهای فعالیت خود پکیج های آموزشی متعددی را برای این درس آماده کرده اند که دانش آموزان می توانند با مراجعه به وب سایت این مجموعه لیست تمام پکیج های آموزشی درس ادبیات استاد محسن منتظری را مشاهده کنند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پاسخ صحیح معادله را وارد کنید: *