مقالات و اخبار حرف آخر

کلاهبرداری عبدالرضا منتظری

تیترهایی چون کلاهبرداری عبدالرضا منتظری و یا عبدالرضا منتظری کلاه بردار، اتهامات و شایعات بیش نیست که توسط موسسات رقبا علیه موسسه حرف آخر به وجود آمده است. دانش آموزانی که با ما در ارتباط به خوبی می دانند که این شایعات دروغ بوده و به منظور بدنامی موسسه ایجاد شده است.

کلاهبرداری عبدالرضا منتظری

کلاهبرداری عبدالرضا منتظری یکی دیگر از شایعات جدید علیه موسسه حرف آخر می باشد که توسط موسسات رقیب ایجاد شده است. موسسه حرف آخر با توجه به روش های نوین و البته تکنولوژی پیشرفته توانسته در سال های اخیر در زمینه آماده سازی دانش آموزان برای کنکور سراسری موفقیت چشمگیری داشته باشد، به گونه ای که بسیاری از رتبه های برتر کنکور را در سال های اخیر به خود اختصاص داده است. همین عامل سبب شده است که موسسات رقیب به دنبال شایعه پراکنی و بدنامی موسسه حرف آخر هستند.

ما به طور کامل به نیازهای دانش آموزان برای موفقیت در کنکور سراسری مطلع هستیم و اساتید برجسته ی ما نیز بر این اساس آموزش های خود را ارائه می دهند، استفاده از انیمیشن های مفید به دانش آموز اجازه داده تا بتواند مطالب درسی را به راحتی فرا بگیرد، همین امر عامل اصلی پیشرفت ما است.

دانش آموزانی که از دی وی دی های آموزشی استاد منتظری بهره مند هستند به راحتی می توانند تشخیص دهند که کلاهبرداری عبدالرضا منتظری یک دروغ بیش نیست. موسسات رقیب با بی شرمی تمام تنها به دلیل بد نام کردن موسسه حرف آخر دست به هر گونه تهمت علیه اساتید برجسته ما زده اند.

کلاهبرداری عبدالرضا منتظری

استاد منتظری کلاهبردار

این نوع از موسسات رقیب با انتشار تیترهای کلاهبرداری عبدالرضا منتظری در صدد هستند که شیوه ی فوق العاده آموزش این استاد بزرگوارم در درس ریاضی را به ابتذال بکشند، در حالی که رضایت دانش آموزان از موسسه حرف آخر و کسب شدن رتبه های برتر توسط دانش آموزان زیر نظر ما نشان می دهد که این تیترها جز طنز دست ساخته ی جدید نیست.

موسسه حرف آخر مفتخر آن است که در همه این سال ها توانسته به طور ویژه رضایت والدین و دانش آموزان را به دست آورد. ما برای آموزش همه ی دروس مورد نیاز در کنکور روش خاصی را در نظر گرفته ایم که بتوانیم مرحله آموزش را بهبود بخشیم، همین امر حسادت آموزشگاه و موسسات دیگر را برانگیخته است و آنها با زیر پا گذاشتن انسانیت خود در صدد هستند که با برچسب کلاهبرداری عبدالرضا منتظری، سبب بد نام شدن موسسه ما باشند.

بیشتر بخواهید: مشاوره حرف آخر

کلاهبرداری منتظری حرف آخر

موسسات بسیاری هستند که در زمینه آزادسازی برای کنکور، کلاس های مختلفی برگزار می کنند و طی این کلاس ها نیز هزینه های بیشتر درخواست می کنند، برخی از افراد بر این باورند که هر چه هزینه زیاد پرداخت شود، می توان به آموزش بهتر دست یافت. آنها غافل از این واقعیت هستند که بسیاری از این موسسات فقط قصد فریب دارند و خیال بی که توسط آنها ارائه می شود، در واقع نیازمند هزینه های کلان نیست.

ما به منظور ارائه ی خدمات برای همه افراد و همه ی دانش آموزان عزیز، هزینه های درخواستی بسیار معقول و مناسبی را برای دی وی دی های آموزشی در نظر گرفته ایم تا همه دانش آموزان به راحتی بتوانند از آنها بهره مند شوند، در این حال برچسب کلاهبرداری عبدالرضا منتظری واقعا موضوعی بسیار خنده دار است، زیرا دانش آموزانی که با شیوه تدریس این استاد برجسته آشنا هستند، به خوبی می دانند که چنین خبرهایی در مورد اساتید موسسه حرف آخر دروغی بیش نیست.

رقابت در بین همه شرکت ها، موسسات موجود است ولی چرا باید انسان، انسانیت خود را زیر پا بگذارد و اتهامات اشتباه و دروغین به یک فرد فرهیخته وارد کند؟ کسب سود بیشتر، ارزش این را ندارد. همه والدین و دانش آموزانی که با موسسه حرف آخر در ارتباط هستند نهایت رضایت را دارند.

ما با ارائه شیوه های آموزشی فوق العاده مطلوب نتوانسته ایم رضایت کافی به دست آوریم، به جای شایعه پراکنی، بهتر است سبب شویم دانش آموزان بتوانند این مرحله سخت دوران تحصیلی خود را به خوبی با در نظر گرفتن الگوی مطلوب سپری کنند.

مشاوره حرف آخر: 09190974955

کلاهبرداری دی وی دی های حرف آخر

علاوه بر کلاهبرداری عبدالرضا منتظری در روزهای اخیر با کلاهبرداری دی وی دی های موسسه حرف آخر نیز روبرو هستیم.  افرادی که دی وی دی های آماده شده توسط موسسه حرف آخر را به نام خود به قیمت بسیار کم بعد از کپی از روی نمونه های اصل آن به فروش می رسانند. یکی از راه های اصلی برای تشخیص این نوع از محصولات آن است که اینگونه دی وی دی ها کیفیت پایین داشته و لوگو موسسه حرف آخر را ندارد. انجام چنین اقدامات بسیار ناشایست، از نظر شرعی حرام بوده و پیگرد قانونی تیز دارد.

اگر کلاه برداری عبدالرضا منتظری واقعیت دارد، پس چرا چنین موسسات رقیب از دی وی دی های آموزشی ایشان بهره مند می شوند؟ ما به دنبال زیبای با وجدان هستیم، افرادی که دست به اقدامات ناشایست به منظور بدنامی یک موسسه می زنند حتی ارزش این که به عنوان موسسه رقیب شناخته شوند را ندارند.

کلاهبرداری اساتید حرف آخر

همه دانش آموزانی که با ما همراه هستند بعد از شنیدن خبرهای کلاهبرداری عبدالرضا منتظری و کلاهبرداری اساتید موسسه حرف آخر به راحتی می توانند تشخیص دهند که این نوع شایعه پراکنی ها فقط به منظور کاهش طرفداران موسسه است. با چنین اتهام های ناشایست هرگز موفق نخواهند بود که سبب بدنامی حرف آخر باشند، اساتید ما در مقابل چنین اقدامات نامطلوب تلاش خود را مضاعف کرده اند و در صدد هستند الگوهای آموزشی مطلوب تری ارائه دهند.

تخریب یک موسسه با دروغ های خنده دار فقط سبب می شود که آن موسسه بتواند از محبوبیت و توجه سایر افراد نیز برخوردار گردد. ما رقیب سرسختی برای آنها هستیم و چون توانایی رقابت عادلانه با ما را ندارند، دست به چنین دروغ هایی می زنند.

بیشتر بخواهید: کلاهبرداری حرف آخر

اتهام ها علیه موسسه حرف آخر

اتهام هایی مانند کلاهبرداری عبدالرضا منتظری و کلاهبرداری اساتید موسسه حرف آخر نه تنها توانسته در بدنامی موسسه حرف آخر موفق شود، بلکه این نوع از اتهامات به ما انگیزه بیشتر داد که شناسایی کنیم که پیشرفت روز افزون ما سبب حسادت بسیاری از افراد شده است. این نوع دروغ های بی جا در مورد کلاهبرداری عبدالرضا منتظری به ما ثابت کرد که ما موفق بوده ایم و همین عامل اصلی برای ایجاد حس حسادت در بین موسسات دیگر شده است.

5/5 - (1 امتیاز)

2 دیدگاه در “کلاهبرداری عبدالرضا منتظری

  1. حرف آخر گفت:

    سلام از موسسه باهام تماس گرفتن من چطوری بفهم که واقعا مشاور هستن و از طرف موسسه تماس گرفتن ؟ شماره کارت هم برای واریز دادن ولی اعتماد ندارم که پولی واریز کنم اگه امکانش هست راهنمایی کنید .مرسی

  2. حرف آخر گفت:

    با شماره ي داخل سايت تماس بگيريد تا مشكلتونو حل كنيم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پاسخ صحیح معادله را وارد کنید: *