مقالات و اخبار حرف آخر

نازنین منتظری دختر عبدالرضا منتظری

هر روز شاهد اخباری در زمینه ظهور نخبه های جوان و نوجوان در کشور عزیزمان ایران هستیم به سبب افتخار آفرینی و درخشیدن نام ایران می شوند. یکی از این اشخاص نخبه نازنین منتظری دختر عبدالرضا منتظری است که با راه یابی خود به مسابقات جهانی فیزیک بار دیگر نشان داد که جوانان ایرانی چه قدرتی در زمینه ی جابجایی مرز های علم دارند.

نازنین منتظری دختر عبدالرضا منتظری

از دیرباز ایران مهد پرورش اشخاص نوجوان نخبه بوده است. یکی از این اشخاص که امروزه سر و صدای بسیاری بر پا کرده است نازنین منتظری است. این دختر نوجوان دختر عبدالرضا منتظری است که اغلب ما با ایشان آشنایی داریم. استاد عبدالرضا منتظری و استاد محسن منتظری از اساتید برجسته و به نام موسسه حرف آخر و موسسین اصلی آن به شمار می آیند.

موسسه حرف آخر از اولین و مجرب ترین موسسه هایی است که فعالیت خود را تحت عنوان موسسه آموزش کنکور شروع کرده است . اغلب رتبه های برتر کنکور مدیون آموزش بی نظیر این اساتید بزرگ و برجسته هستند. چندیست که نام حرف آخر با کسب موفقیت های پی در پی در زمینه رتبه برتر های کنکور می درخشد اما امروز نازنین منتظری طور دیگری باعث درخشش این موسسه و افتخار پدر خود شد.

نازنین منتظری

نازنین منتظری دختر عبدالرضا منتظری موفق به راهیابی به مسابقات جهانی فیزیک شد. شرکت و راه یابی این دختر جوان به این مسابقات گواه دانش بی حد و مرز اساتید حرف آخر از جمله استاد منتظری بزرگ است.

ارتباط با مشاوره حرف آخر : 09190974955

افتخار آفرینی نازنین منتظری در زمینه ی فیزیک

نازنین منتظری دختر عبدالرضا منتظری و خانم مهر عبدالهی والدین این دختر جوان هستند که می بایستی جهت پرورش چنین شخص نخبه ای به آنها تبریک گفت. نازنین شخصی است که در سال 1390 در 18 ام اردیبهشت ماه موفق به راهیابی به مسابقات جهانی فیزیک شد.

اگر به میزان سختی مسابقات جهانی فیزیک واقف بودید می فهمیدید که نه تنها شرکت در این مسابقه جهانی سخت است بلکه راه یابی به آن نیز نیرو و استعداد بسیاری می طلبد که نازنین منتظری هم استعداد و هم دانش آن را دارد. نازنین این دانش ها مدیون دانش بی حد و رمز پدر است که بی چون و چرا در اختیار او قرار داده است.

بیشتر بخوانید: بیوگرافی عبدالرضا منتظری

نمونه ای از آزمایشات او

شاید پس از آشنایی با این شخص نخبه این مسئله در ذهن شما پیش بیاید که نمونه ای از افتخار آفرینی های نازنین چیست. یکی از آزمایشات و کشفیات بسیار جذاب او که همه را انگشت به دهان گذاشت آزمایش بطری و شمع است که همین آزمایش بی نظیر سبب راهیابی به او مسابقات جهانی فیزیک شد.

برای دیدن انواع آزمایشات و عکس نازنین منتظری می توانید به ویدیویی که در همین محل اپلود شده است مراجعه کنید و بیشتر در مورد طرز کار این آزمایش اطلاع یابید.

چرا نگاهی به این مقاله نمیندازید:شماره کارت حرف آخر

عکس نازنین منتظری دختر عبدالرضا منتظری

در عکس زیر می توانید نازنین منتظری دختر عبدلرضا منتظری را که در حال ارائه آزمایش خود در رابطه با بطری و شمع را ببنید.

نازنین منتظری دختر عبدالرضا منتظری

فیلم نازنین منتظری

خدمت شما کاربران عزیز باید عرض کنیم که در حال حاظر فیلم نازنین منتظری که در حال ارائه آزمایش فوق العاده شمع و بطری می باشد در دسترس نیست. ما به زودی این ویدیو را با کیفیت عالی در همین مقاله منتظر خواهیم کرد.

 

3.9/5 - (14 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پاسخ صحیح معادله را وارد کنید: *