کنکور | مشاوره کنکور | پکیج آموزشی کنکور, مقالات و اخبار حرف آخر

دانلود رایگان جزوات حرف آخر

امروزه با افزایش رقابت بین داوطلبان کنکور، لازم است تا علاوه بر کتاب های درسی از منابع مکمل هم استفاده کنید. جزوات حرف آخر یکی از بهترین منابع برای موفقیت و کسب درصد بالا در تمامی دروس کنکور می باشد. دانلود رایگان جزوات حرف آخر را می توانید از طریق این سایت انجام دهید.

جهت راحتی کاربران، برای هر جزوه لینک مستقیم برای دانلود هم قرار داده شده است. دانلود رایگان جزوات حرف آخر شامل دروس ریاضی، زیست پایه و پیش، فیزیک، شیمی، عربی، دین و زندگی، ادبیات و زبان فارسی، زبان انگلیسی و … می باشد.

دانلود رایگان جزوات حرف آخر

ارائه جزوات دروس مختلف به صورت با کیفیت بسیار بالا تنها یکی از خدمات این موسسه حرف آخر است. این موسسه تمامی خدمات لازم برای موفقیت در کنکور را به شکلی ویژه و منحصر به فرد و همچنین با کیفیتی مثال زدنی در اختیار داوطلبان کنکور قرار می دهد تا آن ها بتوانند با استفاده از این خدمات مسیر موفقیت در کنکور را بی هیچ دغدغه ای بپیمایند.

این جزوات حرف آخر برای داوطلبان نظام قدیم هم وجود دارد و تحت عنوان جزوات حرف آخر نظام قدیم ارائه می شود. شما می توانید با دانلود رایگان جزوات حرف آخر منابع لازم برای موفقیت را داشته باشید.

همچنین این امکان برای شما فراهم است تا با تماس با بخش پشتیبانی نخبه ساز، ضمن مشاوره گرفتن از مشاوران، از آن ها بخواهید تا جزوات حرف آخر را برای شما ارسال کنند. برای تماس با این بخش کافی است از طریق شماره موجود در سایت با حرف آخر در ارتباط باشید.

موسسه حرف آخر برای تهیه و تدوین تمام محصولات آموزشی خود، در راستای آموزش و یادگیری بهتر و آماده سازی داوطلبان به بهترین شکل ممکن، از اساتید و مدرسین نخبه استفاده می کند. همچنین این موسسه با به کارگیری متد استفاده از نیم کره ی راست مغز سعی کرده است تا ماندگاری مطالب آموخته شده را افزایش دهد.

دانش آموزان در هر سطحی که باشند می توانند از دانلود رایگان جزوات حرف آخر استفاده کنند زیرا در این جزوات سعی شده است تا از هرگونه توضیحات پیچیده و بیان فرمول های سخت و دشوار پرهیز شود و تمامی مطالب از پایه و به صورت دقیق و واضح بیان شود. در این صورت دانش آموزان با تمامی سطوح می توانند بدون سختی قواعد، نکات و فرمول های دروس مختلف را یاد گرفته و به خاطر بسپارند.

جزوات حرف آخر

دانلود رایگان تمام جزوات حرف آخر به صورت pdf

در کنار دانلود رایگان جزوات حرف آخر، می توانید از مشاوره رایگان حرف آخر که به صورت 24 ساعته در شبانه روز ارائه می شود بهره مند شوید. این مشاوره در تمامی روزهای هفته و حتی روزهای تعطیل نیز برقرار است. همچنین شما می توانید از مشاوران حرف آخر که همگی نخبه و رتبه برترهای سال های قبل بوده اند بخواهید تا به شما برنامه ی مطالعاتی بدهند. برای اینکار کافی است با شماره تلفنی که پیشتر گفته شد تماس برقرار کنید.

شما می توانید برای تهیه ی  محصولات مرتبط با رشته ی خود به فروشگاه حرف آخر مراجعه کرده و ضمن تهیه ی آن ها از مشاوره مشاوران این بخش هم استفاده نمایید. این امکان برای شما فراهم شده است تا با استفاده از خدمات حرف آخر راه رسید به موفقیت در کنکور را برای خود هموار کنید.

ویژگی جزوات حرف آخر

1-  قیمت جزوات حرف آخر: همانطور که در متن به آن اشاره شد، این جزوات حرف آخر رایگان هستند و شما برای خرید جزوه های حرف آخر نیازی به پرداخت هزینه ندارید. این امکان برای شما فراهم شده است تا با دانلود رایگان جزوات حرف آخر از آن ها بهره ببرید.

2-  عدم نیاز به نکته برداری: با دانلود رایگان جزوات حرف آخر، دیگر نیازی نیست تا از کتب درسی و یا تست ها نکته برداری کنید. زیرا تمامی نکات در جزوات حرف آخر وجود دارند. همچنین دیگر لازم نیست تا یادداشت هایی با حجم بالا داشته باشید که هم مطالعه ی آن ها سخت است و هم جا به جایی آن ها. می توانید از خود این جزوات به عنوان یادداشت برداری و نکته برداری استفاده کنید و در سال شلوغ و پر هیاهوی کنکور در وقت خود صرفه جویی کرده و به تمرین بیشتر بپردازید

جزوه فیزیک حرف آخر

داوطلبان کنکوری، چه ریاضی و چه تجربی، می توانند با استفاده از لینک دانلود رایگان جزوه فیزیک حرف آخر، این جزوه استاد کامیار را دانلود نمایند و در جزوه فیزیک استاد کامیار تمامی مباحث فیزیک پیش و پایه پوشش داده شده است و تمامی نکات و متدهای آموزشی برای یادگیری بهتر و سریع تر شما آورده شده است.

جزوه فیزیک استاد کامیار

دانلود جزوات استاد کامیار

» دانلود جزوه فیزیک استاد پیمان کامیار

دانلود جزوه استاد کامیار

دانلود رایگان جزوه فیزیک استاد کامیار

» دانلود جزوه استاد پیمان کامیار

جزوه شیمی حرف آخر

جزوه شیمی حرف آخر را که می توانید آن را به صورت رایگان و با لینک مستقیم دانلود کنید، توسط استاد شیروانی نوشته شده است. این جزوه شامل تمامی دروس شیمی از جمله شیمی معدنی یک و دو، شیمی صنعتی یک، شیمی محیط زیست، شیمی آلی و … است. داوطلبان کنکوری در هر دو رشته ی ریاضی و تجربی می توانند با مطالعه ی این جزوه، مباحث مختلف و متنوع شیمی را به خوبی فرا گرفته و تمامی نکات و اطلاعات کنکوری این درس را بلد باشند.

جزوه مفاهیم شیمی استاد شیروانی

» دانلود جزوه مسائل شیمی حرف آخر نظام جدید

» دانلود جزوه مفاهیم شیمی استاد شیروانی

جزوه محاسبات سریع شیمی

دانلود جزوه مسائل شیمی شیروانی

جزوه زیست حرف آخر

با توجه به رقابت شدید بین داوطلبان کنکور رشته ی تجربی و اهمیت درس زیست، دانش آموزان در این درس نیازی به جزوه ای دارند که در راه سخت کسب درصد بالا در این درس، به آن ها کمک ویژه ای بنماید. جزوه ریست حرف آخر استاد شعبانی که با استفاده از لینک دانلود رایگان می توانید از آن استفاده کنید، با پوشش دادن تمامی مباحث، چه زیست پیش و پایه و بیان تمام نکات نهفته در کتاب درسی راه شما را هموار کرده است. شما با مطالعه ی کامل و دقیق این جزوه و تمرین کردن به حد لازم، توانایی کسب درصد مناسب را در آزمون کنکور خواهید داشت.

جزوه نبض زیست زیست دوم

» دانلود جزوه نبض زیست حرف آخر

جزوه زیست گیاهی حرف آخر

جزوات زیست محمد شاکری

در دادامه میتوانید جزوه زیست محمد شاکری را دانلود و بهرایگان استفاده کنید. در نظر داشته باشید که این جزوه درسی همان کتاب الگو تا رتبه حرف آخر می باشد.

» دانلود الگو تا رتبه زیست حرف آخرzist1

جزوه پارادوکس زیست شاکری

 

جزوه پارادوکس زیست استاد شاکری یا به نوعی جزوه پارادوکس زیست حرف آخر یکی از محبوب ترین جزوه های زیست می‌باشد که به راحتی می‌توانید دانلود و با استفاده از آن بدون خواندن تمامی روی سؤال به تست های زیست پاسخ دهید.

جزوه تست زنی زیست به شیوه پارادوکس

جهت دانلود این جزوه روی لینک زیر کلیک کنید.

» جزوه تست زنی زیست به شیوه پارادوکس

جزوه ریاضی حرف آخر

این جزوه ریاضی حرف آخر توسط استاد منتظری نوشته شده است و شما می توانید با استفاده از لینک مستقیم ارائه شده است. در این پکیج تمام جزوات ریاضی مربوط به تمام دروس ریاضی قرار داده شده است. در این جزوات روش ها و متدهای جایگزین فرمول های پیچیده کتاب درسی بیان شده است. شما با تسلط پیدا کردن بر نکات مطرح شده در این جزوات و استفاده از آن ها در تمرینات و تست های مختلف می توانید توانایی لازم برای کسب درصد بالا در این درس را به دست آورید و یک گام به موفقیت نزدیک تر شوید.

جزوه ریاضی حرف آخر

» دانلود جزوه ریاضی استاد منتظری

دانلود جزوه احتمال استاد منتظری

متاسفانه امکان دانلود جزوه احتمال استاد منتظری وجود ندارد چرا که فایل دانلود جزوه احتمال استاد منتظری در بیرون وجود ندارد.اما در آینده نزدیک می‌توانید جزوه احتمال استاد منتظری را از همین جا دانلود کنید.

دانلود جزوه دستنویس ریاضی منتظری

جهت دریافت جزوه دستنویس ریاضی استاد منتظری هم اکنون آماده دانلود نیست. اما شما عزیزان میتوانید با استفاده از شماره درج شده در این صفحه با مشاوران ما در تماس بوده و راهنمایی های لازم را درخواست و این جزوه را نیز دریافت کنید.

دانلود جزوه مثلثات حرف آخر

جهت دانلود جزوه مثلثات حرف آخر نیز همانند دیگر جزوات باید با مشاران تماس بگیرید.

دانلود جزوه مشتق منتظری

دانلود جزوه مشتق استاد منتظری هم اینک آماده دانلود است (جزوه مشتق به همراه جزوه ریاضی می باشد) . برای دریافت مشاوره و درخواست اهنمایی های لازم با شماره تماس اعلامی در همین صفحه و مشاوران حرف آخر در ارتباط باشید.

جزوه حد و پیوستگی منتظری

» دانلود جزوه حد و پیوستگی استاد منتظری

دانلود جزوه هندسه استاد منتظری

لینک دانلود جزوه هندسه استاد عمنتظری به زودی در ادامه همین پاراگراف قرار داده خواهد شد. اما جهت پیگیری های لازم در رابطه با این جزوه و دریافت مشاوره های تحصیلی و حرف اخر با شماره های اعلامی در همین صفحه تماس حاصل فرمایید.

دانلود جزوه محاسبات منتظری

جزوه محاسبات منتظری نیز همانند هندسه به زودی در همین بخش قرار داده خواهد شد. اگر نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید میتوانید با مشاوره رایگان موسسه در تماس باشد.

جزوه زبان انگلیسی حرف آخر

یکی از دروس عمومی بسیار مهم در کنکور تمامی رشته ها، درس زبان انگلیسی است. برای قبولی در کنکور حتما باید از تسلط بالایی در این درس برخوردار باشید تا بتوانید در کنکور درصد بالایی کسب کنید. درس زبان انگلیسی پیچیدگی ها و دشواری های خاص خود را دارد. برای کسب درصد بالا در این درس می توانید از جزوه استاد محمودی استفاده کنید. این جزوه زبان انگلیسی حرف اخر به صورت دانلود رایگان در اختیار شما قرار دارد. همچنین در صورت نیاز توصیه می شود برای یادگیری و تسلط بیشتر از دی وی دی های آموزشی این استاد استفاده نمایید. با مراجعه به فروشگاه حرف آخر ضمن استفاده از راهنمایی مشاوران نخبه ساز می توانید این محصول را تهیه نمایید.

جزوه زبان استاد محمودی

» دانلود جزوه زبان محمودی

جزوه ادبیات حرف آخر

جزوه ادبیات حرف آخر توسط استاد منتظری نوشته شده است. درس زبان و ادبیات فارسی به دلیل ضریب بالایی که دارد، مهم ترین درس عمومی است. شما با استفاده از جزوه استاد منتظری که در لینک دانلود رایگان جزوات حرف آخر موجود است، می توانید با یادگیری مفاهیم و قواعد زبان و ادبیات فارسی، تمرین و تکرار مداوم آن ها به تسلط بر تمامی مطالب این درس پر اهمیت برسید و در کنکور با کسب درصد بالا از حریفان خود جلو باشید و به موفقیت نزدیک تر شوید.

جزوه آرایه های ادبی حرف آخر

جزوه آرایه ادبی حرف آخر

از طریق لینک زیر می توانید جزوه آرایه ای ادبی استاد منتظری را به صورت رایگان دریافت کنید. کافیست روی لینک دانلود زیر کلیک کنید.

» دانلود جزوه آرایه های ادبی حرف آخر

جزوه قرابت حرف آخر

جزوه قرابت معنایی حرف آخر

با استفاده از لینک زیر می توانید فایل پی دی اف جزوه قرابت معنایی استاد منتظری را به صورت رایگان دانلود کنید.

» دانلود جزوه قرابت حرف آخر

جزوه عربی حرف آخر

از پیچیده ترین و سخت ترین درس های عمومی که اکثر دانش آموزان با آن مشکل دارند، درس عربی است.کسب درصد بالا و توانایی تست زنی در این درس از اصلی ترین و بزرگترین دغدغه های هر داوطلب کنکور است. جزوه این درس که می توانید به صورت دانلود رایگان جزوه عربی حرف آخر از آن استفاده کنید که توسط استاد واعظی تهیه و تدوین شده است.

در این جزوه متدها و روش های یادگیری سریع آورده شده است و هر دانش آموزی با مطالعه ی دقیق و کامل این جزوه می تواند با دانستن تمامی نکات لازم، درصد بالا و مناسبی را در این درس کسب کند. همچنین قیمت دی وی دی های حرف اخر این درس در فروشگاه حرف آخر موجود است که با استفاده از آن حتی می تواند عربی را در روز کنکور صد در صد بزند.

جزوه قانون ۸۳ عربی

» دانلود جزوه قانون ۸۳ عربی

» دانلود جزوه ترجمه عربی واعظی

جزوه دین و زندگی حرف آخر

جزوه دین و زندگی را می توانید به صورت رایگان تهیه کنید، جزوه دینی توسط استاد یوسفیان تهیه شده است. در این جزوه تمام نکات لازم برای کسب درصد بالا در دین و زندگی بیان شده است. با کسب تسلط بر این جزوه می توانید درصد مناسبی کسب کرده تا ضمن موفق شدن در کنکور، در رشته ی دلخواهتان قبول شوید.

جزوه دینی دست نویس یوسفیان پور

دانلود جزوه همایش دینی یوسفیان پور

شما می توانید تمامی جزوات را از طریق لینک دانلود رایگان جزوات حرف آخر و یا از طریق کانال تلگرام دانلود کنید و از مشاوران حرف آخر نیز بهره ببرید.

4.2/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پاسخ صحیح معادله را وارد کنید: *