مدرسان حرف آخر | اساتید موسسه حرف آخر, مقالات و اخبار حرف آخر

بیوگرافی پیمان کامیار حرف آخر

استاد پیمان کامیار حرف آخر، یکی از برجسته ترین اساتید موسسه حرف آخر هستند که در زمینه تدریس درس فیزیک فعالیت می کنند. تاکنون دانش آموزانی که در کلاس های درس ایشان حضور داشته اند و یا پکیج های آموزشی ایشان را مورد استفاده قرار داده اند، موفق به کسب درصد بسیار خوبی در این درس شده اند. به همین دلیل اگر شما هم می خواهید در کنکور 1400 رتبه خوبی در درس فیزیک، که یکی از درس های بسیار مهم در کنکور است، کسب کنید، توصیه می کنیم با استاد پیمان کامیار حرف آخر همراه باشید.

در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با شیوه تدریس، سوابق تحصیلی و به طور کلی بیوگرافی استاد کامیار بیشتر آشنا کنیم.

بیوگرافی پیمان کامیار حرف آخر

در ادامه بیوگرافی پیمان کامیار حرف آخر باید عرض کنیم که وی یکی دیگر از اساتید بنام، سرشناس و محبوب موسسه حرف آخر هستند که دانش آموزان و داوطلبان کنکوری می توانند به کمک شیوه تدریس فوق العاده و جذاب ایشان در درس فیزیک رتبه خوبی را کسب نمایند.

درس فیزیک یکی از درس هایی است که دانش آموزان علاوه بر یادگیری مطالب تئوری با فرمول های متعددی نیز سروکار دارند. به همین دلیل برای موفقیت بیشتر لازم است از کمک ها و آموزش های یک استاد حرفه ای و باتجربه که بتواند تمام مفاهیم آن را به راحتی به آنها یاد بدهد، بهره مند شوند.

استاد پیمان کامیار همان استادی است که می توانید با حضور در کلاس ها و با استفاده از پکیج های آموزشی ایشان تمام مباحث تئوری و محاسباتی درس فیزیک را به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن یاد بگیرید و توانایی تست زنی خود را در این درس افزایش دهید.

بیشتر بخوانید: فروشگاه حرف آخر

پیمان کامیار حرف آخر

پیمان کامیار حرف آخر و درس فیزیک

اطلاع از میزان تحصیلات استاد کامیار برای والدین و داوطلبین کنکوری اهمیت بسیار زیادی دارد. چرا که از این طریق می توانند پکیج های آموزشی ایشان را با اطمینان خاطر بیشتری تهیه و مورد استفاده قرار دهند. به همین دلیل برای اطلاع این عزیزان باید بگوییم که استاد پیمان کامیار حرف آخر مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته فیزیک حالت جامد و از دانشگاه صنعتی شریف تهران اخذ کرده است.

ایشان در طول سالها فعالیت خود در عرصه آموزش نقش بسیار مهم و تاثیرگذاری در تالیف کتاب های گوناگون داشته اند که بخش مهمی از آنها مربوط به تالیف سی جلد کتاب در انتشارات قلم چی، روا، صادرات و موسسه حرف آخر می باشد.

استاد کامیار تاکنون در دبیرستان های گوناگونی، مانند دبیرستان فرزانگان مدرن، صبا، علوی اسلامی و شایستگان به تدریس درس فیزیک پرداخته اند و با ابداع الگوسازی در تمام مباحث فیزیک یادگیری این درس را برای دانش آموزان راحت تر و لذت بخش تر کرده اند.

مشاوره حرف آخر: 09190974955

شیوه تدریس خاص پیمان کامیار حرف آخر

استاد پیمان کامیار حرف آخر در بین دانش آموزان و داوطلبان کنکور از محبوبیت خاصی برخوردار هستند که یکی از دلایل مهم این محبوبیت استفاده از شیوه ها و روش های متنوع در پکیج های آموزشی خود می باشد. این استاد از طریق رمز گذاری، انیمیشن سازی و شهودی سازی به ارائه مباحث گوناگون این درس پرداخته است و با استفاده از این روش ها توانسته اند سخت ترین و پیچیده ترین مباحث فیزیک را به راحتی و در زمان کوتاه به دانش آموزان خود یاد بدهند.

پیمان کامیار اهل کجاست؟

به زودی و در بروزرسانی بعدی این مقاله مشخصت و اطلاعات کاملی از سوالات پیمان کامیار اهل کجاست و دیگر مشخصات وی را ارائه خواهی کرد.

پکیج های استاد پیمان کامیار

همانطور که گفتیم پکیج های آموزشی کاربردی و کامل این استاد سرشناس توانسته است تحولی در درس فیزیک کنکور ایجاد کند و به عنوان یک راهنمای بسیار خوب توانسته است به دانش آموزان برای کسب درصد عالی در این درس کمک بزرگی باشد.

اگر شما هم یکی از علاقه مندان استفاده از پکیج های آموزشی فیزیک استاد کامیار هستید، می توانید با مراجعه به فروشگاه این وب سایت لیست کاملی از پکیج های آموزشی ایشان را مشاهده و در صورت تمایل اقدام به سفارش و خرید پکیج مورد نظر خود نمایید. پکیج های سفارش داده شده در این وب سایت در کوتاه ترین زمان ممکن به آدرس مورد نظر شما ارسال خواهد شد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پاسخ صحیح معادله را وارد کنید: *