کنکور | مشاوره کنکور | پکیج آموزشی کنکور, مقالات و اخبار حرف آخر

طرح نخبگان موسسه حرف اخر چیست؟

طرح نخبگان حرف آخر

طرح نخبگان موسسه حرف اخرچیست؟ ، طرح نخبگان حرف آخر یک طرح جامع و کامل است که تا روز کنکور پشتیبان شما می باشد. شما در پایان این طرح با موفقیت در کنکور سراسری می توانید از رتبه برترهای امسال باشید. پس این فرصت استثنایی را از دست نداده و از همین حالا برای رسیدن به این موفقیت بزرگ دست به کار شوید. ما در موسسه حرف آخر منتظر شما خواهیم بود.

برای ثبت نام در طرح نخبگان و اطلاع از جزییات ان با شماره ی مشاور ارشد تماس بگیرید.

طرح نخبگان موسسه حرف اخر

مطالعه چندین درس حجیم در دوران پیش از کنکور به یکی از کابوس های دانش آموزان تبدیل شده و حتی گاهی تاثیرات بسیار مخربی روی دانش آموزان نخبه و برتر دارد که می تواند این دانش آموزان را در اوج موفقیت، ناکام بگذارد. اما با طرح نخبگان موسسه حرف اخر، دیگر نگران این موضوع نباشید. خصوصا دانش آموزان نخبه و رتبه برتری که حساسیت بسیاری در این مورد دارند می توانند با استفاده از این طرح تا روز کنکور از مشاوره های اختصاصی ما بهره مند شوند.

خوشبختانه موسسه حرف آخر در زمینه روش های جدید آموزش اقدامات بسیاری کرده است و از جدیدترین روش های آموزش با تصویرسازی و انیمیشن کمک گرفته است. معمولا دانش آموزان با روش های قدیمی و حفظ کردن مفاهیم ارتباط خوبی برقرار نمی کردند و همین موضوع سبب بی انگیزگی در دانش آموزان شده است.

در طرح نخبگان موسسه حرف اخر، دانش آموزان تعیین سطح شده و برای کسب رتبه های برتر در کنکور زیر نظر بهترین مشاوران و معلمان قرار می گیرند. ما تا روز کنکور در کنار شما خواهیم بود.

مشاوره رایگان حرف آخر: 09190974955

طرح نخبگان موسسه حرف اخر

کدام دانش آموزان می توانند از طرح نخبگان حرف آخر استفاده کنند؟

همه دانش آموزان رشته های علوم تجربی و ریاضی می توانند از پکیج های طرح نخبه پروری موسسه حرف آخر استفاده نمایند. البته این طرح تمرکز اصلی خود را بیشتر بر روی دانش آموزان کنکوری قرار داده است. بنابراین شما دانش آموز کنکوری عزیز، برای کسب بهترین رتبه های تک رقمی و دو رقمی کنکور تجربی و ریاضی می توانید همین حالا پکیج طرح نخبگان موسسه حرف اخر را خریداری نمایید و تا روز کنکور خیالتان را از استرس و دغدغه های مطالعه راحت کنید.

برای این کار شما ابتدا سطح بندی شده و بر اساس سطح علمی خود در کنار یک مشاور رتبه پرور خوب این مسیر را طی خواهید کرد.

طرح نخبگان حرف آخر

ویژگی های طرح نخبگان موسسه حرف اخر

قبل از ثبت نام در طرح نخبگان موسسه حرف اخر بهتر است، ابتدا با این طرح و ویژگی های آن به طور دقیق آشنا شوید. از جمله ویژگی های شاخص این طرح می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • بهره گیری از بهترین مشاوران حرفه ای و رتبه پرور
  • امکان ارتباط دانش آموزان با رتبه های برتر سال های اخیر و کسب مشاوره از این افراد
  • آموزش مفاهیم درسی با بهترین متدهای آموزشی
  • آموزش تست زنی با روش های فوق حرفه ای به دانش آموزان
  • امکان شناسایی نیازهای داوطلبان و کمک به رفع نیازها و بهبود شرایط
  • برنامه ریزی کامل تا روز کنکور برای دانش آموزان
  • امکان ثبت نام برای تمامی اقشار جامعه

در این رابطه بخوانید: پروژه 6040 حرف آخر

مزایا ثبت نام در طرح نخبگان موسسه حرف اخر

یکی از اصلی ترین مزایا شرکت در این طرح، جامعیت این طرح برای کلیه دانش آموزان سراسر ایران می باشد. شما در هر نقطه از ایران می توانید در این طرح شرکت نموده و به یک رتبه برتری تبدیل شوید. هزینه شرکت طوری در نظر گرفته شده است که تمامی دانش آموزان در سراسر کشور بتوانند از امکانات و خدمات ما در طرح نخبگان حرف آخر بهره مند شوند.

گذشته از اینها استفاده از روش های جدید آموزش به عنوان شاخصه اصلی طرح نخبگان موسسه حرف اخر در نظر گرفته شده است. شما با کمک جدیدترین متدهای تصویرسازی می توانید آموزش ببینید و مفاهیم دروس را درک نمایید. شما با شرکت در طرح نخبگان حرف آخر می توانید با حفظ کردن دروس مختلف خداحافظی کنید و امسال به یک رتبه برتری تبدیل شوید.

مشاوره حرف آخر: 09190974955

ویژگی های طرح نخبگان حرف اخر

نحوه ثبت نام در طرح نخبگان حرف آخر

برای ثبت نام در طرح نخبگان موسسه حرف اخر شما می توانید از طریق روش های مختلف اقدام به ثبت نام نمایید. اولین روش برای ثبت نام در این طرح تماس با شماره تلفن های موسسه می باشد. (09190974955)

شما با تماس با همکاران ما، ضمن دریافت اطلاعات و مشاوره های لازم در خصوص این طرح و پکیج حرف آخر، می توانید در صورت دلخواه، اقدام به ثبت نام نمایید. کلیه همکاران ما با صبوری و مهربانی پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

روش دوم برای ثبت نام در طرح نخبگان حرف آخر، مراجعه به وب سایت ما و دریافت مشاوره می باشد. برای این کار شما ابتدا می بایست به وب سایت موسسه حرف آخر مراجعه کرده و سپس از بخش مشاوره با بهترین مشاوران ما در ارتباط باشید. شما می توانید کلیه سوالات خود را در خصوص این طرح از تیم مشاوره حرف آخر بپرسید و در کوتاه ترین زمان ممکن و به صورت آنلاین پاسخ تان را دریافت نمایید.

شما پس از تحقیق و کسب اطلاعات لازم می توانید در این طرح ثبت نام نمایید. اما به این موضوع توجه داشته باشید که ظرفیت این طرح بسیار محدود بوده و در صورتی که دیرتر اقدام به ثبت نام قطعی نمایید، ممکن است از ظرفیت باقی مانده طرح خارج شوید. پس توجه داشته باشید که اولویت با دانش آموزانی است که زودتر برای شرکت در طرح نخبگان حرف آخر اقدام به ثبت نام نموده اند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پاسخ صحیح معادله را وارد کنید: *