پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر یکی از پرطرفدارترین موثرترین روشهای آموزشی ارائه شده از سمت موسسه آموزشی کنکور سراسری حرف آخر است. ارائه این پروژه یک امتیاز ویژه از سمت اساتید این  موسسه برای داوطلبان شرکت در آزمون کنکور سراسری بوده و در طی۶۰ روز مطالعه کامل،  شما را به کسب نتایج مورد نظر و رتبه های برتر نزدیک خواهد بود. لیست قیمت پروژه 6040 حرف آخر نظام جدید و نظام قدیم یک سورپرایز ویژه برای داوطلبانی است که فرصت جمع بندی مطالب درسی را نداشته و به دنبال یک پکیج جمع بندی شده از نکات و مطالب منابع مختلف درسی هستند.

شماره تماس مشاوران حرف آخر: 09190974955

پروژه 6040 حرف آخر چیست؟

پروژه ۶۰۴۰ ارائه شده توسط موسسه آموزشی حرف آخر یکی دیگر از روش های موثر یادگیری، جمع بندی و مرور مطالب منابع مهم درسی برای شرکت در آزمون کنکور سراسری بوده و از دو بخش ۴۰ روزه و ۶۰ روز تشکیل شده است.  قسمت ۶۰ روزه این پروژه، در برگیرنده آموزش و یادگیری کامل تمامی مباحث موجود در منابع درسی توسط اساتید مجرب این موسسه است.  این پکیج ۶۰۴۰ حرف آخر به شکلی تهیه و تنظیم گردیده که امکان آموزش ۰ تا ۱۰۰ مطالب را برای داوطلب فراهم آورده و دغدغه های یادگیری را برای تمامی دانش آموزان مرتفع نموده است. قسمت چهل روزه این پروژه،  امکان مرور جامع و کلی از تمامی مباحث چرا با استفاده از آزمون ها در چه روز فراهم آورده و از این طریق توانسته است  با استفاده از یادآوری مطالب درسی،  ریسک موفقیت داوطلبان را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

پروژه 6040 حرف آخر

مشاوره پکیج ۶۰۴۰ حرف آخر

این پکیج آموزشی 100 روزه به منظور استفاده داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید طراحی و تهیه گردیده و با استفاده از راهکارهای مشاوران  برتر موسسه حرف آخر در اختیار متقاضیان قرار داده می شود.  کسب مشاوره در خصوص استفاده از پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر نظام قدیم و نظام جدید، کاملاً رایگان بوده با در نظر گرفتن توانایی‌ها با ظرفیت یادگیری دانش آموزان در اختیار آنها قرار داده شود.

شماره تماس مشاوران حرف آخر: 09190974955

 چه کسانی از پروژه 6040 استفاده می‌کنند؟

یکی از ویژگی‌ها و مزیت‌های بسیار مهم پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر، در بر گرفتن طیف وسیعی از داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون کنکور کارشناسی بوده و هیچ محدودیتی جهت استفاده از این پروژه وجود نخواهد داشت. هر دو گروه داوطلبان نظام جدید و نظام قدیم در صورت مطالعه دروس و آمادگی کامل جهت شرکت در آزمون، مطالعه جمع بندی نشده مطالب، مطالعه منابع درسی و نداشتن یک برنامه منسجم جهت مرور مطالب و حتی افرادی که سالها پیش فارغ التحصیل شده آدرس شرکت مجدد در آزمون کنکور سراسری را داشته باشند، امکان استفاده از  پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر را داشته و هیچ محدودیتی در خصوص استفاده از این پکیج نخواهند داشت.

قیمت پروژه 6040 حرف آخر

از جمله ویژگی های متمایز کننده موسسه حرف آخر با سایر موسسات آموزش عالی فعال در زمینه کنکور سراسری کارشناسی، درنظر گرفتن قیمت ها و هزینه های مقرون به صرفه جهت استفاده عمومی داوطلبان از تمامی خدمات مانند پکیج های آموزشی، کتاب کار، پکیج ۶۰۴۰ و کسب مشاوره است.  این موسسه در سال ۱۳۹۰ تلاش های شبانه روزی استاد عبدالرضا منتظری فعالیت های آموزشی خود را آغاز نموده و به دلیل داشتن ویژگی های مثبت و کارآمد در توسعه بستر آموزشی و یادگیری داوطلبان کنکور به پیشرفت و موفقیت های چشمگیری در این زمینه نائل آمده است.

این موسسه جهت اطلاع رسانی کامل به متقاضیان از قیمت و هزینه محصولات آموزشی خود،  بخشی از سایت رسمی حرف آخر را به ارائه لیست قیمت ها اختصاص داده و از این طریق پاسخگوی سوالات  افراد متقاضی تمامی پکیج های آموزشی و و این پکیج خواهد بود. توصیه می شود جهت اطلاع از قیمت پروژه 6040 حرف آخر نظام جدیدو نظام قدیم و دیگر پکیج های آموزشی ویژه مانند این قسمت از سایت رسمی حرف آخر مراجعه نموده ایا در صورت عدم دسترسی به سایت با مشاورین واحد فروش این موسسه در ارتباط باشید.

قیمت پروژه 6040 حرف آخر نظام جدید

قیمت پروژه 6040 حرف آخر نظام قدیم

تخفیفات ویژه موسسه حرف آخر

در نظر گرفتن تخفیفات ویژه در مناسبت های مختلف برخی از  قوانین در نظر گرفته شده توسط موسس و اساتید حرف آخر، یکی دیگر از امتیازات قابل توجه و متمایز کننده این موسسه با سایر موسسات فعال در زمینه آموزش های کنکور سراسری است. تخفیفات ویژه موسسه در این بخش از قیمت پروژه 6040 حرف آخر نیز اعمال گردیده و یک فرصت مناسب برای داوطلبان و متقاضیان استفاده از این پکیج را هم آورده است.

پروژه 6040 خوبه یا بد؟

به دلیل رقابت بسیاری از موسسات فعال در زمینه کنکور سراسری،  شایعاتی در خصوص ناقص بودن مطالب ارائه شده توسط برنامه ۶۰۴۰ حرف آخر در فضای مجازی بسیاری از رسانه های عمومی منتشر شده زمان استفاده از این پکیج را دو دل و مردد نموده است.  به جرأت می توان گفت طبق نظرسنجی های انجام شده از تمامی کاربران این پکیج و پروژه آموزشی و صحبت های استاد عبدالرضا منتظری، پروژه 6040 حرف آخر نظام قدیم و نظام جدید یکی از بهترین، جامع ترین و موثرترین پکیج ها و پروژه های آموزشی، جمع بندی و مروری در خصوص کسب موفقیت در آزمون سراسری و کنکور کارشناسی بوده و امکان دستیابی به نتایج دلخواه را فراهم خواهد آورد.

حتما بخوانید: لیست قیمت محصولات حرف آخر

موسسه آموزشی حرف آخر

موسسه حرف آخر  از جمله موسسات آموزشی معتبر در زمینه کنکور سراسری است.  این موسسه با استفاده از متد های آموزشی نوین و اجرا شده در بیشتر کشورهای اروپایی از جمله فنلاند، با استفاده از تصاویر متحرک، پویانمایی و انیمیشن توانسته است یک تحول کارآمد و موثر در سبک یادگیری داوطلبانه آزمون سراسری کنکور کارشناسی ایجاد نموده و امکان دستیابی به موفقیت های تحصیلی را بدون نیاز به مدرس خصوصی و صرف هزینه‌های اضافی، فراهم آورده است.

کلام آخر

موسسه حرف آخر یکی از موسسات موفق و کارآمد در زمینه ارائه خدمات و آموزش های موثر با استفاده از متد های آموزش جهانی بوده و با هدف دستیابی داوطلبان به موفقیت های موثر در زمینه کنکور سراسری کارشناسی فعالیت خود را آغاز و خدمات مختلف آموزشی را به متقاضیان ارائه نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پاسخ صحیح معادله را وارد کنید: *