لیست قیمت محصولات حرف آخر شامل قیمت های به روز رسانی شده از محصولات و پکیج های این موسسه آموزشی کنکوری است. لیست قیمت دی وی دی های حرف آخر شامل هزینه پکیج های آموزش هر درس به صورت اختصاصی و مبحثی و همچنین هزینه پروژه های 6040 است که برای تمامی دانش آموزان رشته های ریاضی و تجربی و همچنین دانش آموزان کنکوری نظام جدید و قدیم در نظر گرفته شده است.

شماره تماس مشاوران حرف آخر: 09190974955

لیست قیمت محصولات حرف آخر

در مورد لیست قیمت محصولات حرف آخر لازم است بدانید محصولات موسسه حرف آخر برای کلیه دانش آموزان نظام جدید و قدیم طراحی شده است که شما دانش آموزان می توانند برای دستیابی به لیست قیمت دی وی دی های حرف آخر از همین صفحه و به قیمت انتهای این مقاله از سایت مرکزی حرف آخر مراجعه کرده و به این قیمت ها دسترسی داشته باشید. همچنین شما می توانید با تماس تلفنی با موسسه، علاوه بر دریافت مشاوره های رایگان در مورد خدمات حرف آخر، هزینه محصولات موسسه حرف آخر را نیز دریافت کنید.

لیست قیمت محصولات حرف آخر

خدمات آموزشی حرف آخر

همانطور که گفتیم، حرف آخر یک موسسه آموزشی است که برپایه آموزش به سبک نوین فعالیت می کند و توانسته است در این زمینه خدمات مختلفی را به دانش آموزان کنکوری در مقاطع مختلف آموزشی به صورت محصولات نظام قدیم و جدید ارائه کند.

این موسسه با بکارگیری برترین اساتید کنکور کشوری که تجربه و سابقه خوبی در تدریس درس های کنکوری داشته اند، در کنار بکارگیری از روش نوین آموزشی و انیمیشن سازی مطالب هر درس، پکیج های مختلفی را تهیه کرده است تا دانش آموزان بتوانند با استفاده از آنها، در زمان های کوتاه و تعیین شده، بر کلیه دروسی کنکوری، تسلط لازم و کافی را به دست آورند.

این موسسه توانسته است با به خدمت گرفتن تکنولوژی انیمیشن و تصویرسازی، درک عمیقی از هر درس را در ذهن دانش آموز ایجاد کند که این نوع تدریس به نوبه خود، تحول شگرفی در نظام آموزشی در ایران به نفع دانش آموزان است.

شماره تماس مشاوران حرف آخر: 09190974955

قیمت پکیج های حرف آخر

در ادامه این مقاله و قیمت پکیج های حرف آخر لازم به ذکر است که این موسسه آموزشی با تکیه بر سبک آموزشی نوین، پکیج های مختلفی را برای دانش آموزان رشته های تجربی و ریاضی طراحی کرده است که توصیه می شود تا این پکیج ها، علاوه بر دانش آموزان کنکوری، توسط دانش آموزان مقاطع مختلف نیز در کنار تدریس اساتید در نظر گرفته شوند.

در کنار این پکیج های آموزشی دروس کنکوری، موسسه حرف آخر اقدام به ارائه آزمون های نظام قدیم و جدید کنکوری برای دانش آموزان نیز نموده است که این محصولات به صورت پک های 10 آزمون حرف آخر نظام قدیم و جدید و پک های 20 آزمون حرف آخر نظام جدید و قدیم عرضه شده اند.

یکی دیگر از محصولات پرطرفدار موسسه حرف آخر، پکیج های کامل 6040 برای درس های مختلف و همچنین نظام جدید و قدیم است که از طریق لینک زیر میتوانید به آنها دسترسی داشته باشد. همچنین از طریق فروشگاه حرف آخر می توانید محصولات را به صورت آنلاین سفارش دهید.

حتما بخوانید: لیست قیمت پروژه 6040 حرف آخر

 

لیست قیمت محصولات اخر نظام جدید

لیست قیمت محصولات حرف اخر نظام قدیم

قیمت دی وی دی های حرف آخر

حال با آشنایی مقدماتی از موسسه حرف آخر و محصولات آنها، می خواهیم به لیست قیمت محصولات نظام جدید حرف آخر و همچنین قیمت دی وی دی های حرف آخر نظام قدیم حرف آخر بپردازیم اما قبل از آن بهتر است بدانید تا با مشاوره خرید محصولات حرف آخر آشنا شوید.

در این بخش شما می توانید با مراجعه به وب سایت این موسسه و یا تماس تلفنی با این مجموعه، از راهنمایی های مناسب برای آشنایی با محصولات موسسات حرف آخر و مشاوره برای انتخاب بهترین محصولات نیز بهره مند شوید.

مشاورین ما متشکل از رتبه های برتر کنکور سراسری هستند که با دلسوزی و مسئولیت پذیری می توانند پاسخگوی سوالات شما در رابطه با محصولات و قیمت پکیج های حرف آخر بوده و شما را هدایت کنند.

در ادامه می توانید قیمت پکیج های مختلف موسسه حف آخر را ببیند. این پکیج ها شامل:

 • لیست قیمت محصولات دهم حرف آخر
 • لیست قیمت محصولات یازدهم حرف آخر
 • لیست قیمت محصولات دوازدهم حرف آخر
 • لیست قیمت محصولات جمع بندی حرف آخر

همچنین در ادامه شما می توانید لیست قیمت محصولات حرف آخر در قالب قیمت های

 • محصولات ریاضی حرف آخر نظام جدید و قدیم
 • محصولات شیمی حرف آخر نظام جدید و قدیم
 • محصولات فیزیک حرف آخر نظام جدید و قدیم
 • محصولات زیست حرف آخر نظام جدید و قدیم
 • محصولات دروس عمومی حرف آخر نظام جدید و قدیم
 • پکیج های موسسه حرف آخر برای نظام جدید و قدیم
 • پکیج های 0 تا 100 مبحثی نظام قدیم و جدید

مشاهده نمایید.

پروژه ۶۰۴۰ کنکور ۱۴۰۰

لازم به ذکر است که وسسه حرف آخر در کنار پکیج صد ساعته خود اقدام به ارائه پروژه ۶۰۴۰ کنکور ۱۴۰۰ کرده است که مناسب بازه زمانی کوتاه می باشد یعنی شما با استفاده از این پکیج ۶۰۴۰ کنکور ۱۴۰۰ را به راحتی پشت سر گذاشته و رتبه عالی کسب کنید. جهت مشاهده و خرید این پکیج 100 روزه می توانید به لینک (پروژه 6040 حرف آخر) مراجعه کنید و یا با شماره تماس 09190974955 مشاوره رایگان حرف آخر تماس گرفته و پیگیری اسن بسته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پاسخ صحیح معادله را وارد کنید: *