مدرسان حرف آخر | اساتید موسسه حرف آخر, مقالات و اخبار حرف آخر

بیوگرافی رضا شعبانی حرف آخر

یکی از اساتید برجسته کشوری در زمینه آموزش دروس زیست شناسی، آن هم در قالب انیمیشن و پویانمایی، رضا شعبانی حرف آخر می باشد. او نخستین معلمی است که با برخورداری از افتخارت و سوابق درخشان بسیار و تحصیلات تکمیلی عالی در این حوزه به طور جدی فعالیت داشته و تمامی مباحث و نکات کنکوری درس زیست شناسی را  با جدیدترین متدهای آموزشی جهان برای داوطلبین و دانش آموزان کنکوری به گونه ای قابل فهم و درک باز می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بیوگرافی رضا شعبانی زیست شناسی با ما تا پایان این متن همراه باشید.

رضا شعبانی حرف آخر

بیوگرافی رضا شعبانی زیست شناسی

یکی از اصلی ترین دروس رشته تجربی که بسیار در رتبه و قبولی در رشته دانشگاهی دلخواه دانش آموزان کنکوری تاثیر گذار خواهد بود، درس زیست شناسی که با توجه به رقابت شدید دانش آموزان، یادگیری این درس به شیوه ای اصولی بسیار حائز اهمیت است. از همین رو موسسه حرف آخر با کمک اساتید برجسته و به نام خود همچون رضا شعبانی حرف آخر توانسته است که این درس حفظی و مفهومی مهم را به صورت دقیق و کامل با تکنیک های آموزشی مختلف نظیر انیمیشن، پویا نمایی و … برای دانش آموزان تدریس کرده تا آن ها بتوانند با رضایت، انگیزه  و اعتماد به نفسی بیشتر پله های ترقی خود را بررسی رسیدن به قله موفقیت گام به گام طی کنند.

در ادامه این مقاله از بیوگرافی رضا شعبانی حرف آخر باید عرض کنیم که جناب آقای شعبانی بابت افزایش یادگیری دانش آموزان و سرعت آن ها در درک مفاهیم مختلف و ارتباط آن ها با یکدیگر، کلیه بخش های درس زیست شناسی را در قالب انیمیشن به داوطبین آموزش می دهد و آن ها با تماشای مباحث درسی خود در قالب داستان نمایشی ، این نکات و مطالب را به حافظه بلند مدت خود سپرده و با تقویت حافظه تصویری خود بر کلیه مباحث مختلف این درس در کوتاه ترین زمان ممکن تسلط پیدا خواهند کرد.

تجزیه و تحلیل کامل سوالات کنکور چند سال قبل از دیگر ویژگی های ممتاز و برجسته تدریس استاد رضا شعبانی حرف آخر در پکیج های آموزشی این موسسه است که تمامی نکات کنکوری را با زبانی قابل فهم و شیوا برای دانش آموزان باز می کند و راهکارهایی را جهت افزایش سرعت تست زنی به آن ها آموزش می دهد.

مشاوره رایگان حرف آخر: 09190974955

بیوگرافی شاکری حرف آخر

در بروزرسانی های بعدی و در همین صفحه بیوگرافی شاکری حرف آخر را نیز ارائه خواهیم کرد. ما در تلاش هستم بیوگرافی تام اساتید این موسسه را نیز ارائه کنیم تشما دانش آموزان عزیز آشنایی لازم در خصوص این اساتید را داشته باشد.

تحصیلات استاد رضا شعبانی حرف آخر

جناب رضا شعبانی مدرس درس زیست حرف آخر و از اساتید برجسته کشوری در این حوزه از تحصیلات عالی برخوردار است. امروزه با توجه به سوابق تحصیلی، علمی و کاری، او در جایگاه ممتاز و  بالایی از نظر علمی در کشور قرار گرفته و مدارک تحصیلی این استاد شامل موارد زیر است :

 1. دریافت مدرک دوره pcr پیشرفته از دانشگاه الزهرا و انجمن ژنتیک پزشکی ایران
 2. کسب نمره a روان شناسی یادگیری از دانشگاه usm مالزی

بیشتر بخوانید: لیست قیمت محصولات حرف آخر

افتخارات استاد رضا شعبانی مدرس زیست شناسی حرف آخر

برخی از  افتخارات متعدد رضا شعبانی حرف آخر در رزومه کاری و تحصیلی او در خصوص یادگیری و آموزش درس زیست شناسی شامل موارد مطرح شده در زیر می باشد.

 1.  تنها دبیر زیست شناسی کنکور در استان مرکزی
 2. جوانترین مولف و نویسنده کتاب بزرگراه در زمینه درس زیست شناسی کنکور
 3.  تنها دبیر زیست شناس موفق کشور در زمینه عرضه تمامی مطالب زیست شناسی در کمتر از 5 سال و به صورت انیمیشن
 4. بنیانگذار و موسس آموزش تصویری درس زیست شناسی در شهر اراک
 5. اولین و تنها دبیر دارای یک جزوه با طراحی خلاقانه و ابتکاری مربوط به درس زیست شناسی
 6. دریافت تقدیرنامه های متعدد از مراکز مختلف آموزشی و مورد تایید اساتید حرفه ای کشور

سوابق کاری و تحصیلی رضا شعبانی حرف آخر

رضا شعبانی در بیوگرافی خود به سوابق درخشانی که در زمینه کار و تحصیل در این حوزه طی سال های مختلف بدست آورده نیز اشاره کرده است. در این قسمت به برخی از سوابق تحصیلی و کاری این استاد محبوب و برجسته موسسه حرف آخر اشاره خواهیم کرد :

 1.  بنیان گذار و مدرس درس زیست شناسی کنکور در گروه آموزشی صبح ظهور طی سال های 1384 تا 1385
 2. استاد زیست شناسی در آموزشگاه کنکوری خواجه نصیر تهران بین سال های 1386 تا 1387
 3.  یکی از اساتید و موسسین فرآیند آموزشی cks بین سال های 1388 تا 1389
 4. استاد زیست شناسی کنکور در موسسه قلم چی در سال های 1389 تا 1391
 5. فعالیت در مرکز علوی و گزینه 2 شهرستان های شوشتر و اندیمشک
 6. پشت سر گذراندن دوره ها pcr پیشرفته طی سال های 91 تا 92
 7. استاد زیست شناسی کنکور و المپیاد اهواز در طی سال های 92 تا 93
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پاسخ صحیح معادله را وارد کنید: *